Şampuan ve Saç Kremleri Test edildi onaylandi organix şampuan ve saç kremi harika :))

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Merhaba arkadaşlar..Uzun zamandır organix şampuan ve saç kremi hakkında çok gzl şeyler okudum ve nihayet sonunda denedim inanın sonuç mükemmel!!!Saçlarım röfleden dolayı çok yıpranmıştı taramakta bile zorluk çekiyordum daha önce denediğim magic şampuan ve maskesi iyi gelmişti ama organix inanın harika bir şampuan..Hindistancevizi sütlüsünü kullanıyorum ve okadar gzl kokuyorki..şiddetle tavsiye ediyorum..sevgiler...:lepi:

güzelim bu şampuanı ve kremi nerden alıcaz?bu aralar hindistan cevizine acayip taktımda-tatlicadiarzu-hindistan cevizli herşeye saldırıyorum cocostar gibi oldmmlülülülülülübide sadece boyalı saçlar için mi?benimkiler boyasız ama seyrek ve incetelli

organix sampuanı ararken Paul Penders saç bakım ürünlerini buldum.İngiltere’de Natural Health dergisi tarafından 200 kozmetik firma arasında en iyi ürün dallarında aday gösterilen Paul Penders kozmetikler diye bahsediyordu kullanan var mı tavsiye edermisiniz

güzelim bu şampuanı ve kremi nerden alıcaz?bu aralar hindistan cevizine acayip taktımda-tatlicadiarzu-hindistan cevizli herşeye saldırıyorum cocostar gibi oldmmlülülülülülübide sadece boyalı saçlar için mi?benimkiler boyasız ama seyrek ve incetelli

ben eczaneden aldım canım bunları.. saçların eğer yağlı ve ince telliyse çay ağacı-nane özlü olanı var canım deneyebilirsin a.s.

evet farklı tek ortak noktaları ikiside doğal içerikli olması :)

eczaneden aldım arkadaşlar şampuan ve saç kremi toplam 50 ytl arkadaşlar..saçları yumuşacık yapıyor ben saçlarımı tarayamazdım bile ama şimdi o kadar yumuşakki :)

teşekkür ederim canım yarın ampullerimi alıcam zaten sorarım yoksa getirtirler heralde

rica ederim canım ne demek bir faydam olabilirse ne mutlu banayerimseniben

evet önceden piyasada çok yaygındı...onu kullanmıştım ve hatırladığım şey..saçları çok güzel parlatıyor ve miss gibi kokuyordu

XXXXXXXXXXXXXXX en henüz denemedim ama şampuanım bitince almayı düşünüyorum. mochalı olanı saç uzatıyormuş galiba. kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aradım eczaneleri fiyatlarını sordum bi yerde 19 dedi bi yerde26 dedi sadece şampuana ben ankarada oturuyorum aradaığım yerler ya ulustu yada kızılay sadece şampuanını da kullansak iyi etki eder mi acep

ya bu organixs eskiden yeşil kutu da olan şampuan değil mi..artık üretilmiyor ki bu şampuan...

Merhaba arkadaşlar..Uzun zamandır organix şampuan ve saç kremi hakkında çok gzl şeyler okudum ve nihayet sonunda denedim inanın sonuç mükemmel!!!Saçlarım röfleden dolayı çok yıpranmıştı taramakta bile zorluk çekiyordum daha önce denediğim magic şampuan ve maskesi iyi gelmişti ama organix inanın harika bir şampuan..Hindistancevizi sütlüsünü kullanıyorum ve okadar gzl kokuyorki..şiddetle tavsiye ediyorum..sevgiler...:lepi:

rica etsem içeriğini yazabilirmisin şampuanın canım zahmet olmazsa eğer :eek: tam olarak içinde ne var merak ediyorum da :1rolleyes:

organicum'da sls sles yok ama als var, hiç dikkat etmemişim...
organix'de sülfat yokmuş ama. paraben ve silikonda yokmuş şampuanlarında.
işte ben buna kızıyorum, sles sls vs yok diyolar als koyuyolar, sanki o diğerlerinden çok farklı...
:eek:klava: kandırmaca işte.. organicum düştü gözümden :umursamaz:

Benim eczacı organicum daha iyi diyor zaten bu organix ithal değil yerliymiş içinde ne ararsan varmış silikon falan kaptırma elidorvari çok kokan çok köpürenden uzak durmaca kaydirigubbakcemile

organix ithal bir marka ama organicum yerli sanırım.. yerli olması tercihimdir ama organicuma güvenmiyorum artık :kızgın:

X