Kapadokya' da otel önerir misiniz?

_Satenay_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
122
1
51
Arkadaşlar, Kurban Bayramında erkek arkadaşımla Kapadokyaya gitmek istiyoruz. İnternetten de baktık ama malum bu şekilde sürprizle karşılaşabiliyor insan.
Bana önerebileceğiniz bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz oteller var mı?

ben nevşehirliyim kaç yıldızlı hangi standartlarda otel arıyorsunuz ?bir kaç öneride bulunabilirim!

Aslında otantik oteller ilgimi çekiyor. Ama sadece yatmak için kullanacağımızdan çok da önemli değil diye düşünüyorum ama tabi ki en az 4 yıldız standartlarında bir otelde kalabiliriz. Önerilerin neler?

kapadokyaya turla gittiğimizde taşsaray otelde kalmıştık temiz ama yemek konusunda pek iyi diyemem ama rehberimiz kapadokyada yemek konusunda pek iyi bir otel bulamayacağımızı belirtmişti

canim orada uzun seneler kalmis biri olarak sana burcu kaya oteli tavsiye edebilirim,internet siteside var,ordanda bakabilirsin,bende esimle oralari ziyarete gittigimizde o otelde kaldik,cok begenmistik...ürgüpte...
sevgiler

ben gittiğimde peri towerde kalmıştım güzel temiz bir oteldi herhengi bir şikayetim olmadı

ben mustafa otelde kaldım ürgüpte yemekleri gayet güzel ayrıca orda çekilen filmlerin ekipleri çoğunluğu orda kalır.otantik otellerden cappadocia cave resort spa da ,çok hoş bir otel hem modern hem şık,bide bildiğim alfina otel var oranına otantik bir havası var.fiyat için pazarlık yapmayıda deneyin,fiyatlar değişebiliyor.iyi eğlenceler!türk geceleriyle ünlü karakuş a gitmeden gelmeyin görülmeye değer!!

Son düzenleme:
peri tower güzel büyük bi otel ama nevşehir merkezde .ilçeler daha hareketli daha canlıdır akşamları. ürgüp,avanos,uçhisar kapadokyanın o mistik havasını teneffüs etmek için ideal bence...

canım ben ürgüp birçok kez gittim ve farklı otellerde kaldım star cave göreme burası pansiyondu ucuzdu ancak pisti diğeri yusuf paşa konağı tek kelimeyle muhteşem biyer birde gamirasu var orasıda güzel biyer burcu kayadada kaldım orası otel konseptinde eğer kapadokyaya gidiceksen kaya otelerini yani yusuf paşa konağı veya gamirasu derim birde internette butik oteller rehberleri var onlara bakabilirsin

merhaba arkadaşım.ürgüpte mustafa otelde kalmıştık bizde.çok güzel memnun kaldık.

nevsehir cok guzel bi yer tavsiye ederim, ben cok gittim Kapadokyaya cok guzel oteleri var onun icin kacirma dederim:-)

Uzun yıllar orada yaşamış bir kişi olarak bir an düşündüm nereleri önerebilirim diye.Kaliteli ve lüks aranıyorsa tabiki Nevşehirde ki Dedeman,Avanostaki Yıltok otel ve sofa motel,Ürgüp ve göremedeki kayadan yapılmış pansiyon ve moteller çok cazip gelebilir.

canım senin aradığın herşey anatolya haus görmeniz lazım gittik birkaç gün anlatamam süper güzel beşyıldız otel birşeymi çeşmelerinden şarap akıyor nekadar güzel dizayn edilmiş nostalji ve modern ikisi bukadar nasıl olur demeyin gidip görün pahalı demezseniz eğer genelde yabancılar kalıyor

biz dedemanda kalmıştık süper herşeyi güzeldi :lepi:tavsiye ederim dicem ama bayram bittikaydirigubbakcemile3
genede gidenlere tavsiye ederim

bi ürgüplü olarak önceden görmek isterdim bu topici
gerçi arkadaşlar nerdeyse bütün otelleri saymış ama olsun belki birinin ilgisini çeker eşimde ürgüpde kaya otelde çalışıyor gelmek kalmak isteyenlere yardımcı olabilirim arkadaşlar öpüyorum hepinizi

Çok eski bir başlığı hortlattım ama fikir sahibi olanlar vardır diye düşündüm.
Bana ürgüp,göreme civarında güzel kaliteli uygun bir otel pansiyon tavsiye edebilir misiniz..?
Haftaya kapadokya'ya gidiyoruz ve hiçbir fikrimizi yok.

Mustafa Otel hem çok temizdir hem güzeldir hem de fiyatları çok uçuk değildir. Ayrıca Ürgüp merkeze çok yakın..

X