Ay Işığı - Star Tv

gulbeseker

HAYATIMIN TADLARI...BÜYÜYORLAR
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
1.525
11
54
kızlarr ..... salı akşamlarına çok güzel bir alternatif doğdu... ay ışığı çok güzel bir dizi inşallah yayın saatini ve gününü değiştirmezler... tavsiye ederim süper bi şey....

headerlj0.jpg

Hukuk bürosunda çalışan bir grup Avukat'ın hikayesi'dir. AY IŞIĞI

Bir yandan karıştıkları ilginç davalar nedeni ile, mesleki alanda yaşadıkları zorlukları,sık sık başlarının derde girişini izlerken, bir yandan akıp giden özel hayatlarına tanık oluruz onların. Bitip tükenmeyen çekişmeleri, aşkları ve kavgalarıyla zıt ama bir o kadar da çekici karakterlerden oluşan bir topluluktur AY IŞIĞI HUKUK BÜROSU'nun Avukatları.
Başlarında, başsavcılıktan emekli duayen bir hukukçu, Mahir Hoca... (Metin SEREZLİ)

Boşanmış olmalarına rağmen hala aynı büroda çalışan, kavgalarından ve aşklarından asla vazgeçmeyen hırçın bir çift, Kemal ve Başak... (Serhat TUTUMLUER-Nehir ERDOĞAN) İnsanların ısınmakta hayli zorluk çektiği, herkese tepeden bakan tavrıyla AY IŞIĞI'nın patronu Oktay... (Teoman KUMBARACIBAŞI) Lozan Hukuk Fakültesi mezunu genç,güzel bir aşiret kızı Zeynep, Mesleği uğruna ailesine ve geleneklerine başkaldırmakta tereddüt etmeyen bir idealist... (Melis BİRKAN)

İçinden geldiği yoksulların,ezilenlerin,kaybedenlerin avukatlığına soyunan ve bu yüzden kendisi de sık sık kaybeden başka bir idealist...Mehmet (Alpay ATALAN) Büronun araştırma iz sürme işlerini yürüten, meslek ve hayat yorgunu cinayet masasından emekli bir baş komiser... Duman (Civan CANOVA) ile sık sık ve de ister istemez yollarının kesiştiği gizem-cazibe karışımı bir adli tıp doktoru kadın...(Nilüfer AÇIKALIN)

ERLER FİLM Türker İNANOĞLU yapımcılığında, Yağmur ve Durul TAYLAN kardeşlerin yönetmenliğinde, televizyon seyircimizin bugüne kadar görmediği farklı bir dünya, farklı bir dizi.

ben izledim biraz.güzele benziyo aslında.ama dudaktan kalbeyle aynı saatte.fazla izleyemedim..

ya çok güzel bir diziydi ancak yayından kaldırıldı nerede bilen var mı?????

X