Halk eğitim kafamı karıştırdı

LoreleXIX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
69
1
39
Selam arkadaşlar aslında dert değilde çok kafamı kurcalayan birşey var.
geçenlerde halk eğitime gittim bilgisayar kursuna yazılmak için 150 ytl ücret istendi benden ama öğrendim ki bir arkadaşımdan ücret talep etmemişler .. başka bir arkadaşımada ücreti öğretmeninle konuşursun demişler . anlaşılan hep başka telden çalmışlar . ücretli mi ücretsizmi kafam karıştı herhangi bir bilginiz varsa söyleyebilirmisiniz ? teşekkürler..

canım ısmek kursu yokmu yakınında onlara basvur ıstersen kayıt alıyolar dıye bılıyorum
halk egıtımın de parasız oldugunu bılıyorum ama senden nıye oyle bısey talep ederler bılmem

Benim bildiğim kadarıyla halk egitim paralı ismek parasız ama halk egitimde de çok az bir şey ödüyorsun...

canım bende halk egitimden aldım bilgisayar sertifikamı
ama öyle bir para talabi olmadı
sadece 30 ytl alında kurstaki herkezden
ve 2 ay bir egitim gördüm
cok sacma 150 vericeksen:1shok:
başka kurslara baş vur 100 daha koy başka kursa git bence cok sacma halk egitim öyle bir para talabinde bulunamaz...fisfisfis

evet halk eğitim ücretli ama 150 ytl biraz fazla geldi bana.ismekler daha uygun sadece ders göreceğin kitabın ücretini ödüyorsun okadar

Teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar ismeklerede başvurdum ama acaip bi yogunluk var ve benim bu sertifikayı fazla beklemeden almam gerekli bu yüzden halk egitime gittim banada çok geldi 150ytl birde herkeze farklı bir ücret söylemeleri kafamı karıştırdıgı için neyin ne oldugunu anlayabilmek için danışayım dedim teşekküler :)

arkadaslar ayni seyi bende yasadim yok mu bir sikayet edebilecegimiz bir yer.Bilgisayar kursu icin benden de yuz tl istediler ve ben odemek istemiyorum acikcasi.bana yol gosterin lutfen

X