Rahim duvari incelmesi

aluda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
5
0
43
Kizlar rahim duvari incelmesi hakkinda bilginiz var mi ? Doktorun söyledigine göre rahim duvari incelmesi ve burusmasi varmis eltimde.Sizlerde varsa bir bilgi verirseniz sevinirim...

bende de ayni sorun var, burusma olmasa da :KK43: cvp alabilirsen baska yerlerden, beni de bilgilendirir misin

umarim baska arkadaslar bilgi verirler bize.Tedavi olarak sana ne nediler ebrubu?

Aludacim, bende ayni zamanda yumurtlama problemi de var. Yumurta takibi yapiliyor, am su anda ara verildi, catlamamis yumurtam vardi dr um eger tedeviye devam edersek yumurta kistlesir dedi. Dr. belki ostrojen veririz dedi..oncelikli takip su an catlamamis yumurtada. Bugun dr a gidecegim, hayirlisi

Sana ne dediler?

Önemli rahim duvarı incelmesine Ermiş aktar -Üsküdarda sahibi hüseyin bey hemen arayın onun verdiği ve içtiğim çayla sadece 1 ayda düzeldi 7 mm olan rahim duvarım 11 mm çıktı başka rahatsızlığı olan varsada arasın!!! Allah herkeze sağlık versin..

Önemli rahim duvarı incelmesine Ermiş aktar -Üsküdarda sahibi hüseyin bey hemen arayın onun verdiği ve içtiğim çayla sadece 1 ayda düzeldi 7 mm olan rahim duvarım 11 mm çıktı başka rahatsızlığı olan varsada arasın!!! Allah herkeze sağlık versin..

canım ne çayıydı, benimde 2 aydır 7 mm çıkıyor. ne bitkileri vardı biliyormusun.

merhaba, rahim duvarı incelmesi için kullandığınız çayın adı nedir? yazarmısınız.ben istanbul dışındayım.getirtmek istiyorum.çok acil.teşekkürler

X