Uyku tulumu

xoxzgem83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
16
0
40
arkadaşlar ben kızıma uyku tulumu almak istiyorum ama hiçbir fikrim yok.kızım 5 buçuk aylık kaç bedenini almalıyım.ve kullanışlı mı?kullanan varsa önerilerini bekliyorum.:eek:

merhaba özgem.ben kullanıyorum ikizlerime.6 aylıklar.1 yasa göre aldım.04 ay ve 1 yas vardı ona göre aldım.ben memnunum.omuzlarını filan da örtmek sorun oluyordu simdi iyi oldu.içine uzun kollu cıtcıtlı badi penye olanınıdan altına da penye ince pijama ve corap giydiriyorum üzerine uyku tulumunu.evini sıcaklıgına göre de gene üstünü örtmek istersen ört.ben cok memnunum.terleyip terlemedigini kontrol edersin ona göre ayarlarsın.

çok kullanışlı oluyor. en azından gece üzerini açarsa, üşütürse gibi düşünceleriniz olmuyor. sizde rahat rahat uyuyorsunuz :KK66: bebeğinizin yapısına göre alırsınız. ama kıyafet gibide çokta üzerine göre almayın biraz büyük olsun.

benim kizim tum bebekliginde kullandim halada kullaniyorum cok memnunum bence sen 6-9ay olani al biraz buyuk olmasida iyi zaten icinde hareket edebilir rahatca

ay 3 gecedir uyku yok bana, nolduysa 3 gündür sürekli tepiniyor, inat eder gibi ben örtüyorum o açıyor, yarın alışveriş merkezine gidicem, ilk işim uyku tulumu almak olacak. kızım 6,5 aylık. 1 yaşa göre alıcam. varsa 1,5 yaş da olabilir.

bende kullanıyorum ve çok memnunum.kesinlikle öneririm.içiniz rahat uyutursunuz bebeğinizi.

bu uyku tulumlarının içi hep elyaf sağlıklı mı acaba?sizin tulumlar hangi marka ve terletiyor mu?

benim kayınvalidem almış 1 tane kızıma
ilk gördüğümüzde eşim'bana mı aldın anne' dedi:))
o kadar büyük ki 2 yaşındaki çocuk giyer anca
ama kayınvalidem yok canım olur bu,siz sanki hiç çocuk mu büyüttünüz dedi(göz var nizam var,büyük oldugunu anlamak için çocuk büyütmeye gerek yok yaniiii)
neyse görsün die giydirdik:
sdc10171hq6.jpg

w800.png

bu arada bebiş parmak emerek uyuyor
bu halde nasıl emecek parmağını?
anlatamadık biz
hala kışın çok soğuk olunca giydirirsiniz diyor
ben yenisini alcam bu hafta sonu

heybe gibi olan uyku tulumu kullanyorum mothercare 'den aldım elyaf değil kesinlikle pamuklu kullanmanı tavsiye ederim , üstüne ayrıca battaniyede örtüyorum , tepinerek üstünü açıyor bu yuzden uyku tulumu büyük rahatlık tavsiye ederim.

:roflol:ya ama çok tatlı duruyor.gerçekten hangi markayı alalım.benimkide soru ağrıda nasıl bulacaksan söylediğiniz markayı.:roflol:

benim kayınvalidem almış 1 tane kızıma
ilk gördüğümüzde eşim'bana mı aldın anne' dedi:))
o kadar büyük ki 2 yaşındaki çocuk giyer anca
ama kayınvalidem yok canım olur bu,siz sanki hiç çocuk mu büyüttünüz dedi(göz var nizam var,büyük oldugunu anlamak için çocuk büyütmeye gerek yok yaniiii)
neyse görsün die giydirdik:
sdc10171hq6.jpg

w800.png
ama annesi bunun içinde bile çok tatlı walla:)
büyük olması daha iyi değil mi bol bol rahat olur gibi, ben de alıcam da büyük almayı düşünüyordum.
ama ben bulabilirsem altı torba gibi olanlardan almak istiyorum, hangisi kullanışlı olur acaba?

ben sevi babynın heybe gıbı olanından kullanıyorum altı torba gıbı yanı cok rahat ettım sureklı ustunu acıyordu kızım sımdıde tepınıyor cok ugrasıyor ama nafıle acamıyor tabıı

mrh,kızım 17 aylık.bende geçen kışda giydirdim uyku tulumu şimdide giydiriyorum.ooohh..çok rahat gerçekden.ben hatta 3e yaş için olanını almışdım ki büyüyüncede giyebilsin diye.geçen kış kollarını veayak kısmını katlayıp giydirdim.şimdi daha iyi geliyor.bencede büyük olmasında fayda var.bence pamuk lu bulamazsan elyaflı al.zaten içine penye bi gecelik giydiriyorsun...ama muhakkak bi tane uyku tulumunuz olsun...

uyku tulumu güzel bişeyde bazı bebekler çok terliyor buda onların saglıgı için iyi olmuyor bende kulanıyorum ogluma fakat kafası ve ense kısmı ter içinde kalıyor doktorumuz pek tavsiye etmiyor uyku tulumunu karar sizin tabiki yinede

X