eşime derdimi anlatamıyorum

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
actıgım konuları okuyanlar bilir eşimin ailesiyle kalıyorum ve yazın kiraya tasınmak istiyrum ama bunu eşimle konusamıyorum bir defa söyledim onuda babasıyla tartısmıstık o zaman sinirli sinirli yazın tasınalım artık demiştim ama normalde konusamıyorum cok üzülüyorum o olmadıgı zaman aglamakla geciriyorum herseyi söyleyecek oluyorum hersey aklıma geliyor yanımda oldugundada tuhaf ama anlatamıyorum derdimi resmen konusamıyorum yardım edin bana ya

hatırlıyorum ama eşinle o sıra bu tarz bir problemin yoktu,hatta eşinle konuştuğunu ve eşinin de yurt dışı şartlarından yararlanarak taşınabileceğinizi söylediğini yazmıştın... şimdi ne oldu peki? avundu mu vermiş sana aklınca,zaman mı kazanmaya çalışmış! çek restini küçük çocuğunla mı ilgileniceksin,hizmet mi edeceksin..herşey bir yere kadar! (umarım karıştırmadımbir başkasıyla)

Son düzenleme:
evet ailedir anne babadır atılmaz satılmaz kimsede bunu yapmasın zaten...

ama artık bizlerde kendi başımıza birer aileyiz büyükerin anlayış gösterip destek çıkmasından yanayım ben ama bunu kendini bilenler yapıyor sadece...

evet sıkıntılarını hatırlıyorum ne deyim eşinde bitiyor herşey hakkında hayırlısı olsun canım...

canım konuş çekinme kızgınlıkla değil güzellikle senin için sorun olan şeyleri anlat yapamıyorum zor oluyor filan allah yardımcın olsun tatlım.

Canım madem bu Kadar çok bunaLıorsun daha fazLa zamanı erteLemeye gerek yok...
biran önce aL eşini karşına sakin bir şekiLde artık kendi yuvanızı kurmak istediğini anLat...
onaa sizinde bir aiLede oLduğunuzu anLat....umarım herşey diLediğin gibi oLur canım a.s.

Neden cekiniyorsun ki?
Bunu istemek senin en büyük hakkin.
Esinde senin en yakinin.
En yakininada söyleyemeyeceksen derdini ozaman bu evlilik kurumu olmaz olsun!

Esinin sana anlayis gösterecegini umuyorum canim.
Anne babadan ayri oturmak onlari atmak demek degil.
Beraber oturup yüz göz olacaginiza, ayri oturun cok daha hayirli.
Esininde bunu bilmesi lazim.

Şimdi söylemezsen ileride daha kötü şekilde söylemek zorunda kalabilirsin,o yüzden iyisi mi sen şimdiden konuş.

bilmem beni yalnıs anlar diye anne babasını istemediğimi düşünür diye tam olarak bendebimiyorum canım ya

of of neden ayırsınlar sizi hazır hizmetçi işte hem ayrılacan birsürü masraf aileye...hem oğulları gözleri önlerinde -gelinleri de fıttırmak üzere..

yaaaa işte keşke direk evlenirken ayrı çıksaydın güzelim şimdi kim razı olur.. seni oyalayıp dururlar

çok zor ne diyim alan razı satan razi gibi bir durum sanki

Eğer güzellikle anlatırsanız eşiniz sizi yanlış anlamaz neden anlasın ki.Siz de sonuçta artık bir ailesiniz bir yuva kurmuşsunuz bence geç olmadan eşinizi karşınıza alın ve güzelce konuşun

Belki de eşin bir evin sorumluluğunu almaya hazır hissetmiyor kendini.Alışmış sürekli birilerinin kanadı altında olmaya.Sorununuzu halletmenin tek yolu gene konuşmak.

X