Tüp Bebek Merkezleri Jinemed 'de Tüp bebek tedavisi gören var mı?

MUTLULUK&

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
267
0
Merhaba Arkadaslar Allah Nasip ederse bizde bu ay tüp bebek tedavisine başlıyoruz ilaçlar işlemler falan.. Jinemed'de tüp bebek tedavisi gören var mı ? memnun kaldınız mı? :Saruboceq: Cok zorlu bir sureç psikolojik destek alıyor musunuz?

canım bende bu konu baslıgını acmıstım ben agustos ayında yaptırdım ben memnun kakdım herkes senınle ılgılenıyo ne sorarsan cevaplarlar ama benım olmadı bayramdan sonra tekrar yaptırcam ben teksen beye gıttım sen kıme gıtcen bende olmadı ama ınsallah sende olur sızın sorunuz ne acaba benım esımın sorunu var sperm azlıgı sızın ve acaba kacıncı denemen canım

canım su tesekkur et yazıyo sonunda sızde hepınızde bende nıye yazmıyo bı yeremı basmak gerekıyo

canım su tesekkur et yazıyo sonunda sızde hepınızde bende nıye yazmıyo bı yeremı basmak gerekıyo

Selam, Sarolcum,
bilmiyorum ki Ayarların ile ilgilidir herahalde..

Benim doktorum MEriç bey Ben 6 aydır jinemede gidiyorum 3 kez aşılama yapıldı ama tutmadı.. şimdide hayırlısı ile tüp bebege geciyoruz.. sen tüp bebek mi yaptırmıştın?
Bizim sebepsiz.infertilite. :KK43:

sperm değerlerimizi bir kaç doktor da gördü sınırda imiş..

Son düzenleme:
merhaba bende jinemed kalamışta tüp bebek yaptırdım pazartesi transverim oldu şimdi gün sayıyorum.15 kasım tahlil günüm herkes çok ilgiliydi memnunum.benim doktorum dışardan geldi orda yaptı uygulamayı doç.dr orhan ünal ve ömer özdemir girdiler bakalım hakkımızda hayırlısı bekliyoruz.

açıkçası ben jinemedde tedavi olupta hamile kalan bir arkdaşa rastlamdım yanlız dilleri çok bağlayıcı %70 lerde şans veriyolarmış duruma göre şaşırtıcı arkdaşımdan duydum abilerti gitmişti 2.ndede indirim yapıyolarmış oda tutmadı bilmiyorum daha iyi araştır tavsiye etmem şiddetle ben fertıcenterda yaptırdım %40 dediler ilk denemde ikiz tutmuştu orda kimi gördümysem tutuyordu hatta espirisine eşimle beklerken tedavi sırasından diyorduk herkes hamile ya bunlşar figüranmı falan diyoduk acaba bilerek yapıyolar tedavi yapsın diye herkes... neyse sana şimdiden başarılar...

benim doktorum ferticenticenterda yapmıştı ilk aşılamamı tutmadı tüp bebeğide orda yada jinemedte yapabileceğini söyledi 2 side farketmez dedi bana jinemed daha yakın diye orayı tercih ettim bakalım

ben de 2 kez kalamış jinemedde yaptırmıştım dışardan dı doktorum ama tutmadı ben memnun kaldığımmı söylüyemem

Jinemed'de Tedavi görüp hamile kalan yok mu gerçekten? Jinemed'de tedavi görenler mesajlarınızı bekliyoruz.. Teşekkürler

Selam, Sarolcum,
bilmiyorum ki Ayarların ile ilgilidir herahalde..

Benim doktorum MEriç bey Ben 6 aydır jinemede gidiyorum 3 kez aşılama yapıldı ama tutmadı.. şimdide hayırlısı ile tüp bebege geciyoruz.. sen tüp bebek mi yaptırmıştın?
Bizim sebepsiz.infertilite. :KK43:

sperm değerlerimizi bir kaç doktor da gördü sınırda imiş..

ewet canım tup bebek yaptım ılk denememdı sımdı 2.denemem olcak hayırlısıyla ınsallah olur

ya hakıkaten jınemedden hamıle kalan yokmu hastane gayet guzel aletlerıde son teknolojı zannedersem jınemeden hamıle kalan veya kalmayanlar yorumunu yazarmı acaba

X