Göz Çevresi Bakımı Gz evresi krklklar

asutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
527
4
arkadaşlar 28 yaşımdayım ve göz çevrem epeyce kırışmaya başladı.zaten çökük ve mor..sengözlerimebaksanab..
ailemizde genetik olarak var ama kremlerle kırışıklıkları bari geciktirmek istiyorum. hangi kremi ya da ....bitkisel ürünleri önerirsiniz?

canım, ben sana kesinlikle vıcyh göz çevresi öneririm.....eminim memnun kalacaksın.....iki ürün var vıchyde....biri koruma amaçlı, biri de olan çizgilerin görünümünü bile hafifleten bir ürün, sen ikincisini al...fiyatı ötekinden daha pahalı...göz çevresi hassas bir bölge. o yüzden sakın ucuz ürünlere kanma.....

canım, ben sana kesinlikle vıcyh göz çevresi öneririm.....eminim memnun kalacaksın.....iki ürün var vıchyde....biri koruma amaçlı, biri de olan çizgilerin görünümünü bile hafifleten bir ürün, sen ikincisini al...fiyatı ötekinden daha pahalı...göz çevresi hassas bir bölge. o yüzden sakın ucuz ürünlere kanma.....

avon denedin bir işe yaramadı zaten. tedirgin olduğum şey şu: acaba önerdiğin krem 40 yaşındakiler için falan olmasın..sonra ilerde etki etmezse..

avon denedin bir işe yaramadı zaten. tedirgin olduğum şey şu: acaba önerdiğin krem 40 yaşındakiler için falan olmasın..sonra ilerde etki etmezse..

canım, aslına bakarsan benim de kasettiğim avon, oriflame gibi ürünlerdi ama marka vermek istemedim madem yeri geldi yazdım.....40+ olduğunu sanmam..çünkü iki arkadaş eczaneden göz çevresi almaya gitmiştik, 79 luydu arkadaşım, ona sana önerdiğim ürünü verdiler ama yinede bir sorarsın...eğer öyleyse benim kullandığımdan al yine vıchy tabi ki....ilk anlattığım...arkadaşımın göz çevrelerini bir daha göremedim hihoyyyt çünkü tayini çıktı, gitti....

bende bugun lorealin decontract rides dıe bı kremını aldım 30 yas ıcn goz cevresı mımık cızgılılerını gıdermek ıcınmıs.ama ne kadar yararlı olur bılmıorum

lancome un göz çevresi ürünleri benim çok işime yaradı
biraz pahalı ama tavsiye ederim

lancome un göz çevresi ürünleri benim çok işime yaradı
biraz pahalı ama tavsiye ederim
Cinsilatif'im Lancome un hangi göz çevresi ürününü tavsiye ediyorsun canım .Ben bir ara primordiale yeux kulladım güzeldi sonra renergie serisinden kullandım pek memnun kalmadım .Bu günlerde iyi bir ürün arıyorum .En azından nemlendirsin , gözlere dinlenmiş bir görünüm versin .Zaten çizgilere hiç bir ürün işe yaramıyor.Son olarak clarinse in göz çevresini kullandım .(kırmızı şişeli) onu da beğenmedim .Ben artık ürünlere inancımı yitirdim .Bir süredir hiçbirşey kullanmıyorum.:1hug:

Cinsilatif'im Lancome un hangi göz çevresi ürününü tavsiye ediyorsun canım .Ben bir ara primordiale yeux kulladım güzeldi sonra renergie serisinden kullandım pek memnun kalmadım .Bu günlerde iyi bir ürün arıyorum .En azından nemlendirsin , gözlere dinlenmiş bir görünüm versin .Zaten çizgilere hiç bir ürün işe yaramıyor.Son olarak clarinse in göz çevresini kullandım .(kırmızı şişeli) onu da beğenmedim .Ben artık ürünlere inancımı yitirdim .Bir süredir hiçbirşey kullanmıyorum.:1hug:

hydrazen neurocalm yeux kullanıyorum canım epeyce bi zmandır
varolan kırışıklıkları hiç bi krem geçirmiyor ne yazık ki
ancak geciktirebilir
bi de sürme şekli de önemli
2 elinin işaret ve orta parmağıyla içten dışa doğru kremi sürmek lazım.
fazla bastırmadan
ve şakaklarda birleşen parmaklarla tam o bölgeye bi süre hafif bi masajla tamamdır
göz çevremde sigarada içmeme rağmen fazla kırışıklık yoktur.

benimde göz çevremde kırışıklıklar var ve göz altlarım mor mor babacığıma çekmişim :çok üzgünüm:ve ben nivea dan başka ürün kullanmadım gerçi bir işe yaramıyor zaten şu an kullandığım ürün.ne yapmalı bilmem doğal bir yöntem olsa çünkü ben pahalı markalarınkini alamam ona ayıracak bütçem yok maelsef

benimde göz çevremde kırışıklıklar var ve göz altlarım mor mor babacığıma çekmişim :çok üzgünüm:ve ben nivea dan başka ürün kullanmadım gerçi bir işe yaramıyor zaten şu an kullandığım ürün.ne yapmalı bilmem doğal bir yöntem olsa çünkü ben pahalı markalarınkini alamam ona ayıracak bütçem yok maelsef
Canım , pahalı ürünlere ayıracak bütçen yok diye üzülme .Pahalı ürünler sadece marka satıyorlar , diğer ürünlerden hiçbir farkı yok .Yani iddia ettikleri gibi bir mucizeyi hiçbiri gösteremiyor .Bu ürünleri yıllarca kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki , normal bir nemlendirici krem , normal fiyatta bir göz çevresi ürünü , temizleme sütü yeterli .Gençlik tamamen genetik bir olay .Hafif bir bakım (yukarıda saydıklarım) , beslenmene dikkat etmek bu gençliği uzatıyor .Sanıldığı gibi hiçbir pahalı ürün gençlik sağlamıyor .
Bir de diğer linklere bakarsan orada doğal ürünler kullanan(yaş maya vb...gibi) arkadaşların yazışmaları var .Sevgiler canım...

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. yeux u dahaönce de duymuştum. fiyatı viek vichy den ne kadar pahalı? buralarda da lancome falan yok. bi tek vichy,loreal falan var....o nedenle netten almayı düşünüyorum.aklım da karışık...tabiki ayın 15 inden sonra:) bildiğiniz güvenilir siteler var mı?

arkadasllar kesinlikle yas maya tarifini uygulamanizi siddetle tavsiye ederim mucuze gibi bir sey yallniz yuzu kuru olanlar sutunen denesin farki goreceksiniz

X