Bebeğiniz kime benzeyecek hadi bakalım hamişler eğlenceye...

ya bu bebekkk bizdenn çok farklıı yeşil gözlü kıvırcıkk saçlı bişi çıktı bizim kriterlere hiç uymuyorr ama çokk eğlenceli yaw ...çok saol arkadaşımm süper bişiydii :roflol::roflol:

kızlar ben açamıyorum sayfayı. gönderdiğiniz adrese tıklıyorum, download flash 9 yazıyor. aslında bu program bilgisayarımda yüklü. ama yenidende yüklemeye çalışıyorum. yine açmıyor yine açmıyor. Çok merak ettim. yardım edin lütfennnn

ya kızlar burada araba sitesi var.şunun bir linkini versenize çok merak ettim ya....
vw araba sitesine yönlendirdi alakasız bir şekilde..

kızlar bakarsanız bu linki yollayan arkadaş bu linki 1 yıl önce yollamış bende de araba sitesi çıkıyor sanırım artık yok o bahsettikleri site :KK43:(

arkadaslar, arama motorunda baby maker yazarak arama yaparsaniz download edebileceginiz bircok sayfa cikiyor.ayni sekilde anne-baba fotolari yükleyerek bir bebek resmi elde ediyorsunuz... eglenceli bisey :emir_bebek:
insallah oglumuzda böyle yakisikli,tatli bisey olurrr :Saruboceq:

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım 2.5 aylık hamileyim ve bebeğimin kime benzeyeceğni çok merk ediyorum bildiğiniz bi metod varsa benle paylaşırmısınız çatlıycam:

hoşgeldin. google a babymaker yaz. inndir.com dakini bilgisayarına indir ve çalıştır. sonra otomatik olarak açılıo canım. komik hakkaten. zenci çocuklar bile yapabiliosun. koolay gelsin

X