Bebeğiniz kime benzeyecek hadi bakalım hamişler eğlenceye...

canım bende yaptım birsürü değişik değişik bebişler çıktı ama çok eğlenceli zenci bebek bile çıktı yani burnuna saçına dokununca filan ses çıkarıyor.

kızlar sayfa açılınca (get started )tıklayın.ordan (upload a photo )tıklayın.önce kendi resminizi koyun bilgisayarınızdan orda zoom var ordan resminizi yakınlastırın yandaki kadın resmi gibi...zoom yazının altında select ethnicity yazısı var ordaki other seçin sonra alttaki (continue )tıklayın...sizin resminiz 1 mom da gözükücek sonra baba adayı içinde aynı işlemi yapın kendinize yaptıgınız gibi önce upload a photo gene zoomdan yakınlastırın sonra gene other işaretleyin arkadan alt yazı olan continue ikinizin resmini yanyana görünce altta make a baby yazısı çıkıyor onada tıklayın ve bebeginiz karşınızda....kolay gelsin iyi eğlenceler.....:teytey:

kızlar bende bunu yeni buldum gerçekten çok eğlenceli sizlerlede paylaşmak istedim hadi yüzler gülsün......sırnaşık şey

RoutanBabymaker3000

çok teşekkürler arkadaşım yaaa..2 yıldır bebek hasretiyle yanıp tutuşuyorum, sanalda da olsa bebişimi görmek harika bi duygu : ) inan görünce içim kıpır kıpır oldu, daha da depreşti özlemim..bu arada çok tatlı bi bebek olacak teyzoşları : ) Rabbim en kısa zamanda tüm isteyenlerle beraber beni de meleğime kavuştursun...çok sağol hakkaten arkadaşım ya..

ay evet sabahtan berı rengarenk cocuk yaptım desem yerı bıde utanmadan unlulerle evlensem nasıl olurdu deyıp bırde onlarla resımlerımı karsılastırdım epey guldum cokkk saol chatlacımmmm

hamile degilim ama gerçekten çok hoş bişeymiş hahahhaaa süpersiniz kızlar bebişlerinizi sağsağlim kucaklarınıza alırsınız inşş.

Aralık anneleri olarak bu konuyu açmıştı bi arkadaşımız. Çok eğlenceli. Biz çıkan resimleride koyduk sayfaya....

ne demek canlarım yaa maksat yüzümüz gülsün eğlence olsun sizleri güldürdüysem ne mutlu bana benim çok hoşuma gitmişti hemen sizinle paylaşıyım dedim.....:lepi:

X