hamile olabilme ihtimalim yardım

asyacan7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
794
2
41
slm kizlar nappionuz???benim adetim 30-31 ekim gibi gelecekti ama yok arkadaslar,beyaz beyaz akintim var......ve adet sokturucu icmistim 14 gun oldu biteli oda,ben cuma gunu kan testi yaptiracagim.....
simdi bi sorum var icinde umut tasiyan......acaba adet sokturucu kullanip bu kadar uzun sure gelmemesi gibi bi ihtimal olabilir mi???????
bu arada idrar testi yapmadim korkuyorum,cuma sehir merkezine gelecegim direk kan testi yapayim dedim iste....
hadi sevgiler

canım adetin 6 gün geçmiş ,tamam yarın kan testini yaptır ama bence bugün idrarda dabak,çıkma ihtimali yüksek,ben olsam çatlardım :))

canım adetin 6 gün geçmiş ,tamam yarın kan testini yaptır ama bence bugün idrarda dabak,çıkma ihtimali yüksek,ben olsam çatlardım :))

tatlım öyle yoruldum ki artık negatiflerden çok yoruldum...bugun benimle belirtileri aynı olan bı arkadaşın hamiş olmadığını öğrendim,çok üzüldüm,umut azaldı.....ne diyim hayırlısı...

canım biliyorum ki senden bizim gibi yanıp tutuşanlardansın bebek bebek diye ujmarım hamilesindir...

asyaaaaaaaa. kız hadi bakalım hayırlısı olsun. çok heyecanlandım şimdi yaa ama 15 gün önce adet söktürücü kullandım demişsin :KK43: niye kullandın ki onu? inşallah hamilesindir arkadaşım ya. heyecanla bekliyorum gelişmeleri.

asyaaaaaaaa. kız hadi bakalım hayırlısı olsun. çok heyecanlandım şimdi yaa ama 15 gün önce adet söktürücü kullandım demişsin :KK43: niye kullandın ki onu? inşallah hamilesindir arkadaşım ya. heyecanla bekliyorum gelişmeleri.

saol canım,bilmiorum hamişmiyim....benim tedavimin bi parçasıydı adet söktürücü.onu adetin 19. günü kullanmam gerekiodu.ve kullandım 6 gun,ve 30 ekim gibi hastalanmam gerekiodu ve daha olmadım....yani gecikmelerim olmuştu ama adet söktürücü kullanmamıstım daha önce.....gelmesi gerekir die düşünüorum şimdiye:::
ya ilaçlar bana etki etmio ya da bebek gelio.Ama korkuyorum tuubay,hayatım boyunca hiç hamile kalamayacakmışım,bu mumkun deil gibi gelio,saçma ama...
bakalım bugunde adet olmadım,yarın sabah kan testine gideceğim....herşey belli olacak.
sen nasılsın tatlım,bebişler nasıl,inşallah iisindir....
hadiçok öptüm,dua et hamişlerin duaları kabul olurmuş......

ve bana ii dileklerde bulunan tüm arkadaşlarım,çok saolun,inşallah hepimiz anne olacağız...Şeniz

saol canım,bilmiorum hamişmiyim....benim tedavimin bi parçasıydı adet söktürücü.onu adetin 19. günü kullanmam gerekiodu.ve kullandım 6 gun,ve 30 ekim gibi hastalanmam gerekiodu ve daha olmadım....yani gecikmelerim olmuştu ama adet söktürücü kullanmamıstım daha önce.....gelmesi gerekir die düşünüorum şimdiye:::
ya ilaçlar bana etki etmio ya da bebek gelio.Ama korkuyorum tuubay,hayatım boyunca hiç hamile kalamayacakmışım,bu mumkun deil gibi gelio,saçma ama...
bakalım bugunde adet olmadım,yarın sabah kan testine gideceğim....herşey belli olacak.
sen nasılsın tatlım,bebişler nasıl,inşallah iisindir....
hadiçok öptüm,dua et hamişlerin duaları kabul olurmuş......

ve bana ii dileklerde bulunan tüm arkadaşlarım,çok saolun,inşallah hepimiz anne olacağız...Şeniz

canım inşallah hamilesindir peki belirtilerin varmı...

tatlım öyle yoruldum ki artık negatiflerden çok yoruldum...bugun benimle belirtileri aynı olan bı arkadaşın hamiş olmadığını öğrendim,çok üzüldüm,umut azaldı.....ne diyim hayırlısı...

asya adet söktürücüyü almasaydın keşke ama benim de bir arkadaşım var buradan adet söktürücü aldı ama sonrada gelmeyince evde idrar testi yaptıştı çift çizgi çıkmış rabbim nasip ederse...oluyor içini ferah tut.. bu arada bir arkadaşımın hamile olmadıgının ögrendim demişsin beauty mı o arkadaş bugün test yapacaktı sanırım....umarım hamilesinizdir..

canım ınsallah hamılesındır ıdrar testı yaptır hemen allah kalbıne göre versın bende uzun zamandan berı beklemedeydım bır hafta oldu ögrenelı hamıle oldugumu ınsallah sende o mutlulugu yasarsın....

sen tedavi oluyordun yanlış hatırlamıyorsam umarım hamişsindir arkadaşım ama değilsende sakın üzülme elbet birgün kalacaksın Allahın izniyle hiç olmayacakmış gibi diye bir laf yok bizim lügatımızda olmamalıda dimi:KK66:Rabbim ol dedikten sonra imkansıza kısıra veriyorda bizlere neden vermesin yeterki ol desin arkadaşım :KK66:Allahtan umut kesilirmi hiç

canım arkadaşlarımmmm şükür şükür ki ne şükür.Hamileyimmm....Allahım bunu yazmayı hayal bile edemiyodum yaaa...Ayyyy Allah kucağıma almayı da nasip eder inşallah...
ve tüm isteyen annelere.Artık hepinizin duacısıyım...

canım arkadaşlarımmmm şükür şükür ki ne şükür.Hamileyimmm....Allahım bunu yazmayı hayal bile edemiyodum yaaa...Ayyyy Allah kucağıma almayı da nasip eder inşallah...

tebrik ederim tatlım...:nazar:.ne mutlu sana..:nazar:.rabbim kucaklamayıda nasib etsin inşallah...babayıda tebrik ederiz katkılarından dolayı .a.s...rabbim herkese bu duyguyu yaşatır inşallah...:Saruboceq:

çok teşekkürler çooookkkkkkkkkkkkk.herkes anne olsun,anne olmayan klmasın inşallahhh

tebrik ederim canım,Allah tamamına erdirsin.sana ve küçük bebişine sağlık diliyorum.

hihoyyyt sositososito :lepi: :sm_cool: :teytey: :dance: :1hug: a.s. :nazar: allahım sevincimi daha nasıl anlatayım ki????? kaydirigubbakcemile3

Asyammmmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindimmm.Allah senin de yüzünü güldürdüüüüüüüü.Allah bize de nasib etsin işallah.öpüyorum seni.

canım benım coook sevındım ...yazını iyki gördüm canım tebrık ederım ınsaalah saglıkla kucagına al bebişini

çooooook tebrik ederim a.s. çok seviniyorum sizin adınıza ne kadar güzel allah analı babalı büyütsün inşaallah allah tamamına erdirsin dogurdugun günleride yazmayı nasip etsiin inş.
bizde ilk hamile oldugumuz günleri yazdık yarın öbür gün dogurdugumuz günleri yazıcaz :nazar::nazar::nazar:hihoyyyt:teytey:

X