Transferden Sonra Normal Hayatına Devam Edenler, Bakar Mısınız?

ya istesem kan testi yaptırabilirim ama korkuyorum hem zaten geçen sefer 11.günümde kanamam olmuştu o yüzden acele etmiyorum açıkcası...bugün hep yattım dinlendim dün baya yormuşum kendimi bugün çok bacaklarım ağrıdı:KK43: ve bugün belimin ağrıması kesildi sadece rahmime ara sıra sancı giriyor...salıya kadar bekleyeceğim salı 12.günüm,dua edin benim için:KK43:(((

canim ne kadar yardimci olabilirim bilmem ama benim kizim normal oldu bende iliski esnasinda kanama basladi ama baya oldu sonra hastaneye gitmek zorunda kaldim gittigimde kan testinde hamile oldugumu solediler daha 1 haftalikmis kizim . suanda bende tup bebek deniyorum umarim olur bugun daha 4. gunum belim agriyor karnim kasiklarim:çok üzgünüm: ARTIK HAYIRLISI HIC CANINI SIKMA O RABBIMIN IZNIYLE SENINLE VE SENI HIC BIRAKMICAK:emir_bebek:

Kızlar teşekkür ediyorum destekleriniz için...Yarın 12.günüm kan testi yaptıracağım ama cesaret edemiyorum :KK43: bu kadar ümitlenmişken ya negatif çıkarsa off yaa nasıl alırım ben o sonucu? 15.günü mü beklesem diyorum bugün çok akıntım var her an kan geldi falan zannediyorum...Bakalım sonucu öğrenmeye az kaldı...

canım sıkma canını bana göre hamilesin,hemde daha sekizinci günde bile idrardan pozitif çıkacak kadar yükseldiyse bence bu ikiz gibi. sen korkma yüce rabbim ol dedikten sonra gerisi boş. Sen sadece yat dinlen. Ben senin yerinde olsam, ki ben öyle yapmıştım. Bu akşam alırım eşimi( yarına çok şartlandığın için beklenmedik bir zaman dilimini seçmek seni daha kolay harekete geçirir) giderim bir özele yaptırırım testi ve o sonucu onunla el ele beklerim. Zaten tutunduysa ki inşallah tutundu bugün kesin çıkar net sonucun. Sonra da bize haber vermeyi unutma ama.:)dualarım seninle......

kızlar yaa benim bugün 5. günüm bende dayanamadım idrar testi yaptım negatif keşke yapmasaydım moralim mahvoldu:KK43:

kızlar yaa benim bugün 5. günüm bende dayanamadım idrar testi yaptım negatif keşke yapmasaydım moralim mahvoldu:KK43:

canım moralini bozma sakın 5. gün idrar testi için çok erken bence bekle 12. günü ve kanda baktır böyle yapınca üzülüyorsun ve moralin bozuluyor dikkat et kendine dinlen ve canını sıkma :1hug:

Kızlar teşekkür ediyorum destekleriniz için...Yarın 12.günüm kan testi yaptıracağım ama cesaret edemiyorum :KK43: bu kadar ümitlenmişken ya negatif çıkarsa off yaa nasıl alırım ben o sonucu? 15.günü mü beklesem diyorum bugün çok akıntım var her an kan geldi falan zannediyorum...Bakalım sonucu öğrenmeye az kaldı...

yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah allahın izniyle bence olacak sende ümidini kaybetme sakın bizi de merakta bırakma canım :nazar: :CüvCüv: :emir_bebek:

kızlar ya idrar testiyle moralinizi bozmayın ben 12.gün kan testi yaptırmıştım 173 çıkmıştı hatıra kalsın diye bide o kadar tek çizgi görmeye alışmıştım ki gidip inadına idrar testi yaptım pat tek çizgi çıkıverdi 14.güne kadar nasıl bekledim anlatamam yine kan testi yaptırdım 337 çıktı idrar testinde hala tek çizgi 17.gün idrar testinde ancak çift çizgiyi gördüm herkesin hemen çıkmıyor arkadaşım kan testi,nde çıktığında ultrasonda bile gördüğü halde 8 tane test yaptık hep tek çizgi çıktı kişiye göre değişiyor moralinizi bozmayın inşallah sizlerinde benim gibi idrar testinizde çıkmıyordur allah herkese en kısa zamanda yaşatsın bu mutluluğu

inşallah bugün anastasya güzel haberler vereceksin bize arkadaşımm

X