mutfak ortusu takımı

SILAM

anne
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
123
1
38
mutfak takımı arıyorum ortu- dantel - nakıs -v.s. mutfak takımı arıyorum 2. elde olur yapabılırım su fıyata dıyende olabılır

kaç parça arıyorsun? masaörtüsü felanda olacak mı? el emekleri kısmında çeşit çoktur. bende de var bir tane ama parça sayısını öğrenirsem işini görürse resim eklerim canım.

benım ıcın model onemlı sız bı resmı koyun kac parca var onu soleyın ne kadara olur onuda yazın

mutfaktakimi2rj0.jpg

w450.png

mutfaktakimiolarakbaslaip9.jpg

w800.png

mutfaktakimiolarakbaslawu5.jpg

w800.png

kenar danteli ördürmek daha masraflı olur çünkü kumaşa para vereceksin, geçirme parasış piko parası ve dantel ördürme parası masraflı olur. Engüzeli sıfr dantel ördürmek canım, yinede kendin bilirsin.

tatlım çok ağır bir iş mi istiyorsun yoksa basit bir şey mi bende peçete yok ama sadece uç istersen basit olarak on iki parça beyaz örebilirim sana 80 ytl ye şu anda resim yok ama koyarım peçeteleri sen alırsın kargo ile yollarım

mutfak takımı arıyorum ortu- dantel - nakıs -v.s. Mutfak takımı arıyorum 2. Elde olur yapabılırım su fıyata dıyende olabılır

tam takım peçeteleri perdeleri buzdolabı masa ve masa orta göbeği için hepsi dahil pikosuz 100ytl vericem istersen görüşelim canım

X