Saç Rengi ve Saç Boyama simsiyah saçı açmak...

thyanel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
172
4
selam arkadaşlar. hayatımın hatasını yapıp saçımı siyaha boyadım, aslında seviyodum yani ama 2 senedir sıkıldım artık, daha önceden kızıldı. tekrar kızıla dönmek istiyorum ama biliyosunuz siyah saçı açmak çok zor. oriel çok zarar veriyor bunun dışında bir yöntemi var mıdır acaba siyah saçtan kurtulmanın?? uzatıyorum zaten hiç boyamıyım kendi rengi de koyu kumral fazla göze batmaz sonra uclardan kestiririm desem mümkün değil, çok fazla beyaz var saçımda (üstelik yaşım 22)

varsa önerilerinizi 4 gözle bekliyorumm teşekkürler şimdiden.

cnm beyaz sabunla yıka 1 ay kadar.. siyah boyayı oldukça akıtacaktır sonra kızıl yapabilirsin sanırım..

palettenin sac acısını al 4 6 tona kadar acıyor.üzerinede istediğin rengi uygulayabilirsin canım

bi cok kez siyahtan sacımı acmıs biri olarak sunları söyleyebilirim.. öncelikle siyah boya kolay kolay cıkmaz.. ne olur zamanla uzatırım boyalı yerleri keserim dersin.. yada acıcıya basvurursun... beyaz sabundur şudur budur fayda etmiyo.. 1 ay önce boyamı yenilemek için siyaha boyadım sacımı haftada 4 kez banyo yapıorum her seferinde siyah siyah akıyo ama boya cıkmıyo sactan.. ayrıca acıcılarda biraz zahmetli olur senin için.. evde acacaksan hiç acma derim.. hem sacı homojen acamıyorsun hemde feci bir yanma oluyor sacta.. palette ve kolestonun acıcılarını kullandım.. ikiside bi süre sonra sacta feci tahribat bırakıyo haberin olsun.. kuaförde actıracaksanda yine aynı sey olacak ama en azından homojen acılır sac.. biyer farklı biyer acık biyer koyu olmaz...

canim eger sacini dinlendirmek istiyorsan hemen acdirmak istemiyorsan sampuanina camterebentin kat... boyayi aktiyo o... benim saclar da siyahdi... 4 ay kadar boyatmadim sonra 1 ayin icinde 3 kez acdirdim.. ancak o resimde gördügün gibi oldu... (siyahdan önce kizil vardi bende!)

canim eger sacini dinlendirmek istiyorsan hemen acdirmak istemiyorsan sampuanina camterebentin kat... boyayi aktiyo o... benim saclar da siyahdi... 4 ay kadar boyatmadim sonra 1 ayin icinde 3 kez acdirdim.. ancak o resimde gördügün gibi oldu... (siyahdan önce kizil vardi bende!)

turplu suyu kullananlarında boyalar akıyoya turplu suyu önerebilirim kaydirigubbakcemile3

benimde saçım siyah hatta benim durumum daha vahimdi hint kınası vardı saçımda!!! yazın bi ara bronzlaşınca bakır kızıla heveslendim yakışır diye. saçıma 2 defa oriel sürdüm ama nedense benimki yanmadı sonuç olarak saçımın dipleri kaldırım sarısı, ortaları kırmızı bazı yerleri turuncu uçları simsiyah oldu. bende yine aldım siyah boya boyamıştım. şimdi ise viyole siyah aldım napim o oluyo anca değişiklik istedim saçımın boyuda zaten gitti canım sıkkın

offf napıcam ben yaa hayatımın sonuna kadar böyle mi yaşıycammm benim de güzel saçlarım olsunn ben de istedigim her renge boyatıyımm yıpranmasınn ben de seviyim onlarıı :KK43:( senağlama

offf napıcam ben yaa hayatımın sonuna kadar böyle mi yaşıycammm benim de güzel saçlarım olsunn ben de istedigim her renge boyatıyımm yıpranmasınn ben de seviyim onlarıı :KK43:( senağlama

kıyamam canımm üzülme böylee:teselli:
her siyaha boyatanda mı böyle oluyor anlamadım ki:mymeka:
ben internetten araştırıyorum simdi senin için bakalım bişeler bulabilecek miyim sen üzülme ama dur az bakarız çaresinekaydirigubbakcemile5

canım heryere baktım ama yok:çok üzgünüm:
adamın teki losyonla saçlarınızı oryalsiz açmak mümkün falan demiş losyonun adını vermemiş pis herif:mymeka:
anlamıyorum böyle insanları yaa:kızgın:
ben orayı takipe aldım adam açıkladıgı an sendeyim üzülme ama anlaştıkŞeniz

heeyo canım arkadaşım seni burda da buldum ve aynı kadere sahibiz desem :))
ben de aylar önce benzer bir topic açtıydım buraya, beni palettenin açıcı sitesine taşıdılar. :)
ama denemedim...ben 3 kez siyah boyadım. daha önce kızıl balyaj vardı ama kahverengiye dönmüştü onlar ohoo 3 yıl önce :) en son siyaha boyayışım 8 ay önce idi ve uçları hala inatla simsiyah...her gün yıkanırım ben ve renkte hiç değişme olmadı...voila ile boyamıştım (salak kafam) kuruttu saçlarımı çok kötü.
neysi, şuanda dipten açık kumral geldi baya, geçende bir kuaför açıldı bizim evin yakınına, çok güzel bir kuaför. sadece loreal kullanıyorlar ve salonda kesinlikle orial diye bir şey yokmuş, kullanmıyorlar. onun yerine lorealin boya silicisini kullanıyorlarmış.saça zarar vermiyormuş..bir deneme olsun diye saçlarımı uacundan kestirdim orada ve bayıldım :) çok güzel kesti. güvendim şahsen :)

haftaya siyah boyamı sildireceğim. sildikten 5 saat sonra tekrar istediğin renge komple boya yapıyorlarmış. ben açık kumral yapacağım.

yaptıktan sonra buraya yazacaktım gelişmeleri, isabet oldu topic :)

bana şans dileyinizi, kurtulayım şu siyahtan...

heeyo canım arkadaşım seni burda da buldum ve aynı kadere sahibiz desem :))
ben de aylar önce benzer bir topic açtıydım buraya, beni palettenin açıcı sitesine taşıdılar. :)
ama denemedim...ben 3 kez siyah boyadım. daha önce kızıl balyaj vardı ama kahverengiye dönmüştü onlar ohoo 3 yıl önce :) en son siyaha boyayışım 8 ay önce idi ve uçları hala inatla simsiyah...her gün yıkanırım ben ve renkte hiç değişme olmadı...voila ile boyamıştım (salak kafam) kuruttu saçlarımı çok kötü.
neysi, şuanda dipten açık kumral geldi baya, geçende bir kuaför açıldı bizim evin yakınına, çok güzel bir kuaför. sadece loreal kullanıyorlar ve salonda kesinlikle orial diye bir şey yokmuş, kullanmıyorlar. onun yerine lorealin boya silicisini kullanıyorlarmış.saça zarar vermiyormuş..bir deneme olsun diye saçlarımı uacundan kestirdim orada ve bayıldım :) çok güzel kesti. güvendim şahsen :)

haftaya siyah boyamı sildireceğim. sildikten 5 saat sonra tekrar istediğin renge komple boya yapıyorlarmış. ben açık kumral yapacağım.

yaptıktan sonra buraya yazacaktım gelişmeleri, isabet oldu topic :)

bana şans dileyinizi, kurtulayım şu siyahtan...

inşallah canım inşallah işine yarar cünkü bende siyah boyatmak isteyenlerdenim..
saçlarım uzayınca ya sarı yada siyah olsun istiyorum..ama büyük ihtimal siyah yapıcaktım ama cok sorunluymuş düşünemiyorum saçlarımı tekrar belime kadar uzatıp siyahın gitmesini beklemeyi..
bizlerede haber ver bizde deneriz :))

inşallah canım inşallah işine yarar cünkü bende siyah boyatmak isteyenlerdenim..
saçlarım uzayınca ya sarı yada siyah olsun istiyorum..ama büyük ihtimal siyah yapıcaktım ama cok sorunluymuş düşünemiyorum saçlarımı tekrar belime kadar uzatıp siyahın gitmesini beklemeyi..
bizlerede haber ver bizde deneriz :))

aman aman sakınnnnn kalkışma öyle bir şeye çok pişman olursun bak. ilk başlarda insan aynalara bakmaya doyamıyo aman tanrım çok güzelim havasında bir daha asla değiştirmem saçımın rengini diyosun ama 2 yıl geçsin için kararıyor. bir de siyah saç insanı oldugundan sert gösteriyor öf ne biliyim. yapma yani büyük hata olur, geri dönüşü yok. sarı yap ohh fıstık gibi istedigin renge boyarsın sıkıldıkça.

aman aman sakınnnnn kalkışma öyle bir şeye çok pişman olursun bak. ilk başlarda insan aynalara bakmaya doyamıyo aman tanrım çok güzelim havasında bir daha asla değiştirmem saçımın rengini diyosun ama 2 yıl geçsin için kararıyor. bir de siyah saç insanı oldugundan sert gösteriyor öf ne biliyim. yapma yani büyük hata olur, geri dönüşü yok. sarı yap ohh fıstık gibi istedigin renge boyarsın sıkıldıkça.

deme öyle yahusenağlama ok istedigim bi resnkti içim karardı şimdi bak:çok üzgünüm:

X