Kızlar kırmızı alarm!!! yardım lütfen

canselim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
79
0
Biraz rahatsız olduğum için uyuyordum.Eşim telefonuma msj atmış.Bana ulaşamazsan merak etme,müşterideyim diye.Şimdi bunda ne var diyeceksiniz.Sorun şu neden olarak telefonunun çekmediğini gösterecek.Az önce aradım iki telide kapalı şimdi şunu bilmek istiyorum tel çekmediğinde ne kadar sürede telesekreter devreye giriyo.Kızlar biliyorum paranoyakça davranıyorum ama napıyım erkek milleti işte güven olmuyorki.Yardım lütfen...:mymeka:

Telesekreterin ne zaman devreye girdiğini bilmiyorum ama neden kafanı yoruyorsunki?Adam haber vermiş zaten.Bazı olumsuz örnekler bazen tedirgin ediyor bizi.Şeytanları kov başından canım.Karıştırmasınlar kafanıa.s.

Telesekreterin ne zaman devreye girdiğini bilmiyorum ama neden kafanı yoruyorsunki?Adam haber vermiş zaten.Bazı olumsuz örnekler bazen tedirgin ediyor bizi.Şeytanları kov başından canım.Karıştırmasınlar kafanıa.s.

Teşekkür ederim canım.Ama eşimin sicili pek temiz değil de kaydirigubbakcemile ondan biraz kafam bulandı sanırım.kötükedihüso

bir sure bekletiyor sonra telesekreter devreye giriyor,sayet cekmiyorsa... ama eger telefon kapatilmissa hic bekletmeden aradiginiz kisiye ulasilamiyor diyor...
bosver kotu seyler dusunme...benim esim de isi oldugunu soyledi ve hala gelmedi...hayatim aldatsalar bile bilemeyiz,adam sana musterideyim der,sevgilisine gider,telefonu da acmaz.nerden bileceksin ki... o yuzden cok buyuk belirtiler olmadikca guvenmek durumundayiz yerimseniben

Teşekkür ederim canım.Ama eşimin sicili pek temiz değil de kaydirigubbakcemile ondan biraz kafam bulandı sanırım.kötükedihüso

himmmmmmmm :uhm: bak bu dusundurdu iste beni.. ne demek sicili temiz degil? daha once bir yanlisini mi yakaladin? bir de kac yillik evlisin?

genelde bi kac saniye sürüyor cekmedigi zamanlar ama bilerek kapatildigi zaman da galiba hemen devreye girebiliyor telesekreter..ama tabikide genede buna dayanarak esinden süphe etme derm ben arkadasim

İşte onu bilemem.Gizli gizli araştırmaları yürüt o zaman.Ama birdaha yapacak diye şartta yok.

bir sure bekletiyor sonra telesekreter devreye giriyor,sayet cekmiyorsa... ama eger telefon kapatilmissa hic bekletmeden aradiginiz kisiye ulasilamiyor diyor...
bosver kotu seyler dusunme...benim esim de isi oldugunu soyledi ve hala gelmedi...hayatim aldatsalar bile bilemeyiz,adam sana musterideyim der,sevgilisine gider,telefonu da acmaz.nerden bileceksin ki... o yuzden cok buyuk belirtiler olmadikca guvenmek durumundayiz yerimseniben

Telefon hiç beklemeden telesekreter devreye giriyor.Yani kapatmış teli demekki :kızgın:
Teşekkürler canım.Haklısın elbetteki haberimiz olmaz ama biraz açık gözlü olmak lazım.Sonradan farkına varıp ortada kalmaktansa tetikte olmak iyidir derim ben

canım bende bılmıyorum ne kadar surede devreye gırer...
ama her gec kaldıgında boyle panık yapma ve ayrıca adam mesaj atmış...
yanı aklına kotu seyler getırme..tamam erkek mılletı ama hepsıde aynı degıl...
ayrıca aklına gelen sye ıcın bır neden olması yada kusku duyacagın bır seylerın olması gerekır...
bence panık yapma rahat ol....

Canım 10 yıllık evliyim ben.Ve bu on yılda çok şey gördüm geçirdim yılanın başını küçükken ezmek lazım kaydirigubbakcemile erkek milletine sırtını dönmeye gelmiyor.

Ay bu erkekler ne fena.Paranoyak yapacaklar milleti.Yaşadığın şeyeleri sen bilirsin.Ez o zaman arkadaşım.:eek:klava:

Canım 10 yıllık evliyim ben.Ve bu on yılda çok şey gördüm geçirdim yılanın başını küçükken ezmek lazım kaydirigubbakcemile erkek milletine sırtını dönmeye gelmiyor.

mutlaka ki birseyler yasamissin. bir kadin supheleniyorsa genelde dogru cikar ama senin suanki durumun farkli. belirgin bir durum yok ortada...
ancak daha onceden yasadigin seyin nasil birsey oldugunu sen biliyorsun..ona gore yap yorumunu...dilersen anlatabilirsin de...

geldiginde zarf at öyle bi agzini ara canim. telimi kapaticam demistin isin uzunmu sürdü aradigimda hala kapaliydi da de bi belki hemen evet unuttum der yada kapatmadim ki cekmiyordu falan der. tecrube sahibi degilim ama fikir vereyim dedim genede. umarim düsündügün gibi cikmaz

Son düzenleme:
Kızlar verdiğiniz destek için teşekkür ederim.Şimdi eşim aradı ve telefonunun olduğu yerde çekmediğini söyledi.Neyse artık inanmış gibi yapıcaz nasıl bir yerse ne vodafon nede türkcell çekiyor.

Kızlar verdiğiniz destek için teşekkür ederim.Şimdi eşim aradı ve telefonunun olduğu yerde çekmediğini söyledi.Neyse artık inanmış gibi yapıcaz nasıl bir yerse ne vodafon nede türkcell çekiyor.

dogrudur cnm inan ve rahat ol... bak esin de aramis haberdar etmis,bunu yapmayanlar da var...sevgiler yerimseniben

mutlaka ki birseyler yasamissin. bir kadin supheleniyorsa genelde dogru cikar ama senin suanki durumun farkli. belirgin bir durum yok ortada...
ancak daha onceden yasadigin seyin nasil birsey oldugunu sen biliyorsun..ona gore yap yorumunu...dilersen anlatabilirsin de...

Canım bundan 4 yıl önce yakın msj larını yakalamıştım.Neyse bu konuyuda açarsam iyice bulanacak kafam.

Herkeze teşekkür ederim arkadaşlar iyiki kk var yoksa ne yapardık bilemem.:enbuyukkk:
Keşke hiçbirimizin sorunları olmasa hep mutlu olsak ama olmuyor işte hayat iniş ve çıkışlarla dolu hepimiz sınavlara tabi tutuluyoruz.Sevgiler.a.s.

döndüğün an gözü dışarıda canımm gözleri fanfini finfon yapmaktaaasakın elden bırakma neden sessizde değilde kapatıyor

of offfffff bitmeyecek bu hikayeler.çelik gibi sinirlere sahip olmak lazım bu adamlarla yaşarken.hep mücadele hep tedirginlik.ne kalbe ne beyne dinlenmek yok

X