Eşiniz yanınızda sigara içiyor mu?

A

aybanu

Ziyaretçi
Kızlar eşiniz yanınızda sigara içiyor mu

tabiyki hayır hatta arada olsun iç dememe rağmen
bütün baba adayları buna dikkat etsin bence

canım hamilemisin bilmiyorum ama benim eşim hamileyken değil yanımda içmek beni sigara içilen ortama sokmuyodu tam koyu sohbet oluyodu sigaralar yanınca sen başka odaya git diyodu yada balkonda camda içiyodu

Eşim sigara içmiyor ve içilen ortama da kesinlike sokmuyor beni. Evimizde de zaten biz sigara içmediğimiz için gelen misafirler balkonda içiyorlar...

Son düzenleme:
benim eşimde sigara içmiyo ve benim yanımda kimsenin içmesine de izin vermiyo

ben napayım o zaman..tabiki eşim yanımda içmiyo sigara ve yanımda içenin olmasınıda istemiyo fakat komşularımla hep iç içeyiz tabiki hepsi içmiyo bir iki kişi ama içiyo sonuçta sadece eşim içse ona razyım ama komşu kurvanı oluyorum napim içmede diyemeiyorum

ben napayım o zaman..tabiki eşim yanımda içmiyo sigara ve yanımda içenin olmasınıda istemiyo fakat komşularımla hep iç içeyiz tabiki hepsi içmiyo bir iki kişi ama içiyo sonuçta sadece eşim içse ona razyım ama komşu kurvanı oluyorum napim içmede diyemeiyorum

Onlar düşüncesizlik yapıyolarsa sen söyle onlara. Seni zehirlemek zorundalar mı? Ne hakları var? Bizim iş yerinde de herkes ofiste içiyordu. Sağolsunlar ben hamile olduğumu söyledikten beri mutfakta içiyorlar... İnsanlar biraz düşünceli olmalı ya. Çok sinirleniyorum böyle durumlarda...

Onlar düşüncesizlik yapıyolarsa sen söyle onlara. Seni zehirlemek zorundalar mı? Ne hakları var? Bizim iş yerinde de herkes ofiste içiyordu. Sağolsunlar ben hamile olduğumu söyledikten beri mutfakta içiyorlar... İnsanlar biraz düşünceli olmalı ya. Çok sinirleniyorum böyle durumlarda...

ya tabiki onlarda içmek istemiyodur ama bende bişi diyemiyorum tebkimi belli edemiyorum napim bebeğime bişi olmasında allah korun

ya tabiki onlarda içmek istemiyodur ama bende bişi diyemiyorum tebkimi belli edemiyorum napim bebeğime bişi olmasında allah korun

Onlar içmek istemiyodur diye bişey yok tatlım. Bu senin ve bebeğinin sağlığı. Kalplerini kırmadan söyle. Bayanlar sigarayı balkonda içseniz ben tıkanıyorum, rahatsız oluyorum gibi söyle. Yada onlar içerken sen uzaklaş... Ama evinde içirme ne olur. Onlar içerken senin çektiğin her sigara dumanı göbek kordonuyla birlikte bebeğe kadar ulaşıyomuş. Geçen gün belgeselde izledim. Bebek sahibi olmak kolay değil. İnsnalar saygılı olsunlar azıcık...

bu konu beni çok üzüyo kızlar ama malesef eşim benim olduğum ortamda sigara içiyo kaç defa uyardım tmm diyo bi kaç defa dikkat ediyo ama işi pc ile alakalı olduğu için farkında olmadan yakıyo ve içmeye devam ediyo bu konuda çok kırılıyorum ona offf :KK43:

bu konu beni çok üzüyo kızlar ama malesef eşim benim olduğum ortamda sigara içiyo kaç defa uyardım tmm diyo bi kaç defa dikkat ediyo ama işi pc ile alakalı olduğu için farkında olmadan yakıyo ve içmeye devam ediyo bu konuda çok kırılıyorum ona offf :KK43:

aynı kaderi paylaşıyoruz canımcım,yapacak birşeyde yok gibi,sözler birşey ifade etmiyor sadece huzursuzluk yaratıyor o kadar.
evlenmeden önce cocuk olsun bırakırım demişti şimdi hatırlatınca cocuğun doğmasından bahsediyormuşmuş asıl doğmadan etkileniyorlar ama kendi bilir napim.
dün akşam annem geldi memleketten,ondan laf duymamak için yatak odasının balkonunda içmeye karar verdi ama yorgunluktan uykuya daldı ,anneme "rahatsız oldu bak içemedi" diyorum "oh canıma değsin" diyor.annem bayrama kadar hatta sonrasındada bir süre burda bakalım nasıl dayanıcak o kadar,çok gülüyorum bu haline sırnaşık şey

X