4 Boyutlu Ultrason

sece

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
452
3
merhaba
ben 26 haftalık hamileyim . bebeğimin kontrolleri için ayda 1 kere istanbula gidip geliyoruz gelmişken hatıra kalması için 4 boyutlu ultrasonda çektirmek istiyorum .

çektirdiğiniz yerler hakkında bilgi alabilirmiyim ssk ve özel sağlık sigortam var ama istanbula günübirlik gelip döndüğüm için kendi muayene tarihimle aynı gün ultrason randevusu almak istiyorum nerede çektirdiğiniz telefonu ve fiyatı hakkında yardımcı olurmusunuz ?
teşekkürler

Merhaba canim uzun zamandir görüşemedik umarim iyisindir....4d ultrasonu ben bakirköy incirli cad üzerinde (ultramed) adinda bir yer var..45 dakika bakiyor cd foto veriyo...fotolar küçük..ama cd ye atiyor ya ben mesela fotografciya gidip cd dekileri cikarttim büyük büyük....bebişim çok net çikmişti...dr süper zaten cok güzel inceliyor kan akislari damarlari kalbi beyni v.s...herseyi göryor bi sorun varmi yokmu diye....kesinlikle öneiyorum ultramedi...fiyat konusuna gelirsek ...220 ytl idi bana indirim yapildi 160 ytl ye baktirdim... Umarim yardimci olabilmişimdir ...kendine ve bebişine iyi bak...görüşürüz hayatim

sağol canım benim iyi gidiyordur inşallah şu gebelik şekerini saymazsam biraz etkilendim tabi ama elimden geleni yapıcam sende iyisindir umarım çok öptüm görüşürüz

merhabalar ben denizliden arzu.29+6 haftalık hamileyim.4 boyutlu ultrosan çektirmek istiyorum.denizlide nerde ve kaça çektirebilirim.bilgisi olan varsa bana yardım etsin.şimdiden teşekkürler...

yasminberk hangi doktora gidiyorsun?muayehanesi nerde?muayenesi ne kadar?

X