Akintisi,Tüp bebek,Adet düzensizligi,Rahim Kistleri ve miyom sikayeti olanlar !!

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.516
18
Merhaba arkadaslar tv de gördüm ve sizinle paylasmak istedim ..seda sayanin programina cikar prof verdi bu bilgiyi...akintisi tüp bebek adet düzensizligi rahim kistleri ve miyom sikayeti olanlar yazdigim tarifi yapsinlar ... 1 sogani soyup 4 e bölüyoruz klorsüz 2 bagrdak su da haysliyoruz su kaynamaya baslayinca 5 dak bekleyip ocaktan indirin ilimaya birakin bu sudan günde 2 kere içilecek ...ve bu tarif hergün taze yapilip öyle tüketilecek .. Kullanim süresi 15 gün 15 gün bu kürü yapip birakacaksiniz....tüp bebek yaptirmayi düsünen hanimlar tüp bebek islemine geçmedn 20 gün önce baslasinlar... Sogan mor olmayacak .. Yemeklik salataya dogradigimiz türden olmiyacak .. Beyaz sogan olack.. Eger bulursaniz kastamonu sogani birebir çok iyi olur.. Suyu kullanirken basiniza gelebilecek seyler yogun akinti veya leke veya adet görebilirsiniz.. Umarim isinize yarar ben deneyecegim

Bu kistler icinde gecerli sanirim,bende kist vardi su anda yok ama tekrarlamamasi icinde uygundur sanirim.

Bende çikolata kisti ve myom var.Bünyem hep yapıyor,bu kürü muhakkak deniycem.Birde soğanı salataya doğrar gibi doğruyoruz,üzerine de sumak.Bu da aynı işi görüyormuş.Yani ikisinden birini muhakkak uygulayacağım...

Evet kizlar kullana bilirsiniz dr öyle demisti ..pko ve sogan suyu adli konuda daha iyi anlatilmis kür

X