Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

dilber olayını izlemesem 1 hafta, değişen birşey yok...bakalım nereye kadar bu çelişkiler
olayda birkaç olasılık var........
1 . anne baba çocuğu sattı
2.bunlar çocuğu öldürdü birbirlerini kolluyorlar.. ondan sesizler.. suç ortaklığı var
3.6 yaşındaki çocuk anne babasının ne gerize.. olduğunu anladı bunlardan kaçıp kurtulayım dedi

dılberzede olarak ewımın ısını ancak bıtırdım daaa yemek yıcem yha:enbuyukkk:

ALLAH KORUSUN da bende şüphelenmeye başladım çocuklarını öldürdüklerinden.. Bukadar yalan yalan nereye kadar her türlü pislikleri çıktı.. Kadını yapmadığı namussuzluk kalmamış.. Onlar bile döküldü ortaya, kocasının ne mal olduğu belli saklıyacakları ne var olabilirki cinayetten başka ya da çocuklarını satmışta olabilirleR. Çünkü ümit denilen şahıs gazteci ye "çocuk satmak kaç yıl mhkum eder" diye sorması bana acayip eglmişti zaten. Bi insan neden sorar ki bu soruyu eğer ki çocuk bulunursa isterse bunların hiç suçu olsun olmasın ben çocuğun bunlara verilmesi taraftarı değilim acı ama gerçek!!!

bunlar hicbirseyden utanmiyorlar.bir kadin icin en önemli sey namusudur okadar laf ediyolar hic tiki cikmiyor.bunlarin agzindan zor laf alirlar baksana yüzü bile kizarmiyor.yalani cikinca bile utanmiyo:mymeka:

Biraz önce bir annenin dramını okudum kadının 2 bacağıda kesilmiş düşünün tekerlekli sandalyesi bile yok ellerinin üstünde yaşam mücadelesi veriyor 2 yaşından beri oğluna o bakıyormuş babasız bir çocuk büyütüyor o haliyle ve evladı şimdi ilkokul 2 ye gidiyormuş onunla beraber herşeyi yapabilmek için tekerlekli sandalyeye ihtiyacı var yeterki olsun diyor evladımla parka gideyim simit satayım diyor onun için.Lütfen böyle dilber gibi kadınlara anne demeyelim çünkü aleni bir şekılde anne ismine leke sürüyorlar annelik bu değildir

Arkadaşlar size katılıyorum,bunlar çocuğa ne olduğunu biliyor,ama o zaman niye çıkıyorlar programa o da var,bu kadar yalanı nasıl söyleyebiliyor anlamıyorum,benim beynim bulanırdı heralde:)

bence de bunlar ne halt yedilerse yediler şimdi de işin içinden çıkamıyorlar...
artık çocuğu öldürdüle mi sattılar mı ne b.. yedikleri belli değil...
allah belalarını versin günahı başlarına kepazelerin...
karı koca ikisi de aynı
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
al birini vur ötekine...
sen ne biçim adamsın salak bu kadına verdiğin parayı bilirsin onunla neler yapabileceğini üç aşağı beş yukarı tahmin edersin
hiç mi sormuyorsun bunlar nereden geliyor diye
ama sorar mı hiç soğan erkeği onun da işine geliyor çünkü... para gelsin de nerden olduğu önemli değil
üzümünü ye bağını sorma hikayesi...

arkadaşlar ben bugün sabahın köründe kalkıp yavrum bulunsun diye ümide kapıldım:Saruboceq:,açinca tv moralim sıfır oldu:çok üzgünüm:,bıktım,ya haksızlık bu,o kadar çucuğu olmayan insan varkisenağlama,o insan gül gibi bakıyorlar evlad edilmiş çocuklarına:enbuyukkk:,bunların aklı fikri başka yerde(aklı varsa),eğer bunlar çucuğuna zarar vermişlerse belasını versın rabbim:kızgın:(normalde lanete karşyim,ama o günahsiz yavruya bir şey olduysa....),artık dayanamıyorumkafamçokkarıştı,bence herkez bıktı reyting de düşer yakınlarda,çok uzattılar,içim sıkılyor,nerede yavru,inşl iyi...:Saruboceq:

polisin bu işi raiting kaygısıyla uzattığını düşündüğünüze doğrusu inanamıyorum...

şimdi bu demek oluyor ki ; polis muhammedi atv kanalı müge anlı çok izleyici çeksin diye bulmuyor:kızgın:

Sarduşum sana katılıyorum...
Bazı seyler bu kadar kolay deil maalesef...
Reytıng derdıne düşülse o kadar katilin bulunmasıda bu kadar uzayabılırdı...
Küçük bır cocugun hayatı söz konusu...

polisin bu işi raiting kaygısıyla uzattığını düşündüğünüze doğrusu inanamıyorum...

şimdi bu demek oluyor ki ; polis muhammedi atv kanalı müge anlı çok izleyici çeksin diye bulmuyor:kızgın:

Hayır canım polise kimse bişey diyemez, neden densin, bu salaklardan ifade alınamıyor doğrusu bu ama tv de iş uzadıkça uzadı, madem tutarsızlık var, başka insanların derdine çare bulunsun, öyle şey olurmu canım polise kimse laf edemez...

Birde dusunuyoruz ki bunlar kari koca bisi yapmis olsalar cocuga ne zaman yapacaklar..Cocuk zaten kapinin onunde annesinin yanindaymis...Kadin cikinca cocuk olmadigini soyluyor...Babasida isteyse nasil ne ara bisi yapicaklar ben anlamadim..O rahatliklari banada boyle seyler dusunduruyor ama biraz zor bir ihtimal gibi geldi bana...
Birde bugun o kadar sen nerdeydin diye soruyorlar dilbere ;kaderlerdeydi diye soyledigini soyluyor umit ya...Orda olmadigini ev sahibi dogruladiginda umit donupte nerdeydin diye bir kere sormadi bile..Farkettinizmi bilmiyorum..Kaynanasi falanda sormadilar..Mugeden baskasi sormadi sasilacak seyler bunlar...

sayın Müge hanım polis bu dilberi kurallar kanunlar nedeniyle konuşturamıyor diye muhammedin peşini bırakın artık...

sıkıldık bu konudan muhammed e ne olursa olsun dilberi ekranda görmek istemiyoruz başka kanala geçmek de istemiyoruz muhammedin peşini bırakın yeni konuya geçin sevgili müge hanım.

polis tabiki reytingler için ilgilenmiyor olamaz ama müge anlı ve yapımcılar reyting için tutuyorlar diye düşünmüyor değilim çünkü hem reklam sayısı hemde reklam süresi arttı.yani ayrıca polisin çocuğu bulması öyle kolay değil çünkü resmi yok robot resimlerinde birbiriyle alakası yok

evet onlar para kazanmasın ve de bizler sıkıldık bu konudan diye kanal değiştirmek gibi basit bir iş yapmak yerine muhammedin peşinin bırakılmasını istiyorum.

tabiki raitingi düşünecek müge....neden düşünmesin ki....raitingleri düşük olursa bu program yayından kaldırırlar hem de hiç gözünün yaşına bakmadan yararına bakmadan yayından hiç tereddüt etmeden kaldırırlar...

tv camiasında işler böyle yürüyor...

dilbere ümite yüklenmeniz anladım ama mügeye yüklenmeniz inanılır gibi değil...

sıkılan kanal değiştirsin...

insanları suçlamadan önce işler nasıl yürüyor bunu düşünün derim...reklamlar olmasa bu değirmenin suyu nerden geliyor....bu programı yapmak için kaç kişinin çalıştığını bir tahmin edin bakalım? kaç kişi ekmek yiyor...vergiler elektrik yol canlı yayın araba otel vs. vs. !!!! ler HARıÇ.

tabiki raitingi düşünecek müge....neden düşünmesin ki....raitingleri düşük olursa bu program yayından kaldırırlar hem de hiç gözünün yaşına bakmadan yararına bakmadan yayından hiç tereddüt etmeden kaldırırlar...

tv camiasında işler böyle yürüyor...

dilbere ümite yüklenmeniz anladım ama mügeye yüklenmeniz inanılır gibi değil...

sıkılan kanal değiştirsin...

insanları suçlamadan önce işler nasıl yürüyor bunu düşünün derim...reklamlar olmasa bu değirmenin suyu nerden geliyor....bu programı yapmak için kaç kişinin çalıştığını bir tahmin edin bakalım? kaç kişi ekmek yiyor...vergiler elektrik yol canlı yayın araba otel vs. vs. !!!! ler HARıÇ.

burda aranan bir çocuk 6 yaşında ailesi tarafından işkence görmüş ve nerede olduğu belli olmayan savunmasız masum zavallı bir çocuk.....bu pembe dizi değil...hikaye değil...kurmaca değil ...bu gerçeğin ta kendisi...

KK nın sevgili bayanları lütfen elinizi vicdanınıza koyun.....muhammedi kendi çocuğunuz kaybolmuş gibi görmediniz mi? içiniz yanmadı mı? ağlamadınız mı? şimdi nasıl da bu konu çok uzadı sıkıldık değiştirin diyebiliyorsunuz?

Allah korusun Allah düşmanımın başına vermesin sizin çocuğunuz kayıp olsa aramaktan sıkılacakmısınız?

hani her çocuk bizim çocuğumuzdu?

yusuf un ailesi geldi herşeyi doğru anlattı....artık yapacak birşey kalmadı...gerisi polisin işi...

ama muhammedin annesi babası sürekli yalan söylediği için sorgulama netice vermiyor...

ve yasal olarak yapılması imkansız olan sorgulama ailenin kendi rızasıyla tv ekranından oluyor...

yatıp kalkıp dua edelim de para karşılığı da olsa ekranda sorgulanmayı kabul ettiler....

polislerin detektiflerin savcıların bu programı izleyerek ipuçları üzerinden Muhammedi ölü ve ya diri bulacaklarına çok inanıyorum.

dün sabah programı açtıktan hemen sonra,dilber hakkında kadınlar kulübü formu 200 sayfa şey yazmış dedi.yani herkes kafayı yemiş senin yüzünden dedi.kelimesi kelimesine hatırlamıyorum tabii.bence müge anlı misafir olarak okuyor.

Hyaır kızlar başka site adı verdi çok eminim.Bizden bahsettiğini hiç duymadım.

BEST OF DİLBER programı yapılıyor YALAN SÖYLÜYOR SONRA BAŞKA ŞEYLER SÖYLÜYOR LAF KALABALIĞI YAPIYOR
SONRA O DEDİKLERİNİ UNUTUYOR SONRA SORULAN SORULAR KARIŞTIRILIYOR HİÇ BİR SONUCA ULAŞILAMIYORRRRRR AĞZINDAN BİR CEVAP ÇIKMIYOR ADAM AKILLI BİŞEY DEDİĞİ YOK İKİ GERZ.... KARI KOCA ORDA DURUYOR
AKILLI OLANLARIDA DELİ EDİYORLAR DAHA DA BOŞ BOŞ BAKIYORLAR
AMA SONUÇÇÇÇÇ YOKKKKKK
BİR GÜZEL DAYAK LAZIMMMMMMMMMMM İKİ GURURRSUZA

Kısacası "AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE, DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN" diye boşuna dememişler.Deli olmak istiyorum.delikafadulden

Dilberi ve Ümiti dışarıda görüpte tepki gösteren herkesi tebrik ediyorum.Bu arada bu çiftin İstanbula taşınmasını protesto ediyorum.İmza topluycam.

X