Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sardun yazdıklarını tüylerim ürpererek okudum kesinlikle polise bildirin siz kurtulmuş olabilirsiniz ama başka çocuklar tehlikede başına dert açmak istemiyosan isimsiz olarak bildir cnm çok ciddi bi suç bu
offf yaaa allah korumuş cnm
çok geçmiş olsunnn

Geçmiş olsun sardunyam,Allah kimselerin başına vermesin....:Saruboceq:

Dilber ne mannak hatun,pis pis sırıtıyor.:mymeka:
Gerizekalımıdır nedir...:mymeka:
Çocuğu kaybolan insan sırıtırmı...:mymeka:
Çok sinir oldum ben bu kadına ya...:mymeka:
Kusura bakmayın ama bu Dilber kadınların yüz karası...:kızgın:
Biz evlat için yanıp tutuşalım,çocuğu kaybolmuş dilber manyağı pis pis sırıtsın...:1no2::mymeka:
Dövesim geliyor şunu ya.....
:mymeka:

canım belki de evinden yazıyordu...ve mail adresini değiştirmiş olsa bile, sizde kayıtlı olan eski mail adresi ile nereden yani hangi ip numarasından mail attığı,dolayısıyla evinin adresi tespit edilebilir diye düşünüyorum..yine de şanstır bence, polise şikayet etmek lazım..birkaç can kurtulabilir belki..
uyuşturucu tavsiye etmek ne demektir yaa? yada çorapla aileni boğ?
yalnız o çocuk hiç anlamamış mı o tuhaf yani...kim olsa herifin psikopatlığını çözerdi..

işte şiddet sorumsuzluk çocuklarını nereye götürüyoo artık zaman çok kötü malesef
çocuklarımızla iki kat ilgilenmeliyizzz a.s

kadın hala pis pis sırıtıyooo yaaa :kızgın:
bi kadın nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyoo anlamıyorum kötükedihüso
bu kadın biliyo çocuğu yerinii üstüne kalıbımı basarımmmm kötükedihüso

kızlar tekrar tekrar teşekkürler...

çok haklısınız ihbar etmem lazım...

hatta şimdi aklıma geldi...bu çocuk kendisine bir müzik forum sitesi kurmuş...işte bu pislik orda da moderatörlük yapıyor...o siteyi de bildireceğim polise..

aslında benim de sorunlarım vardı son aylarda bana yakışmayacak şekilde bu olayı ihmal ettim:çok üzgünüm:

eşim çok sinirli ve inatçı...birşeye yok dediği zaman yoktur...üstüne gitmedim ama şimdi elimden ne gelirse yapacağım...

eşimin haberi olmasına gerek yok....

o müzik sitesine hiç bakmadım...msn kayıtların da okudum durumu...hemen siteyi bulmam lazım...adını biliyorum ....umarım googladan hemen sonuç çıkar

çocuk anlamıyor çünkü içki içen evde şiddet uygulayan aşırı sinirli bir babası var :KK43:((

ve pislik olaya direkt olarak böyle girmiyor ki ...bu anlattığım diyolaglar çok ama çok uzun süren gülmeli fıkralı güzel sohbetlerin arasına serpilmiş durumda ....

çocuk zaten babadan yana çok dertli olduğundan onu dost abi kendisini seven koruyan kollayan birisi olarak görüyor ...

anladım canım..bu tipler böyle dertli,ailevi sorunları olan çocukları buluyor demekki...
kişiliği oturmayınca doğruyu yanlışı ayırt edemiyor anlaşılan..
allah korusun..

Bir yaşıma daha girdim gerçekten sarduş çok geçmiş olsun daha neler duyacağız Allah böylelerinden tüm sevdiklerimizi korusunÇok üzgünüm çoook:kızgın: Sen şaşırtma rabbim:Saruboceq:

kızlar şimdi emniyet gov tr - online ihbar bölümündeyim de...bir sorum var?

bu çocuk istanbulda fakat adamın yeri başka şehir....

o şehir doğrumu bilmiyorum....kafam karıştı...nasıl yapacağım?

adamın yeri için bu şekilde biliyorum diye not düş..canım elindeki yazışmaları gönderebilirsin..yazışmalar olmasa bile bir yakınının çocuğun ...mail adresinden şu tarz mailler gönderdi ve telefonu da şu..diye belirt..onlar yerini mail adresiyle telefonundan bulurlar bence..

offff yine aynı, dön dur aynı noktaya geliyoruz.
Biz parka kaçıyoruz artık, yeter bu kadar mahkumiyet...

çok acele diğer çocuğu dilber ve ümitin elinden almaları lazım.yaşadıkları yeri gösterdiler köpeği bağlasan durmaz sadece makarna yiyoruz diyor dilber, bence muhammed bulunsun bulunmasın diğer çocuğun bunların elinde kaldığı hergün çocuğa zarardır...

allahım neden gerçekten evlat sevgisini bilen insanlara evlat vermezde
böyle dilber gibi dengesizleri çocuk sahibi yapar
allahım sen günah yazma ama
böylesi bi kadın doğurup ana olucağına
hiç olamasın daha iyi
hayvan bile yavrusu kendini kurtarana kadar
yavrusunun gözünün içine bakıyo

Sardunya Allah korumuz cocugu inan..Yapman gereken en dogru sey ihbar etmek bencede...Bildiklerini soylesen bile yeter gerisini halleder polisler kesin...Tamam sen o cocugu kurtarmissin ama kimbilir kac cocukla daha gorusuyordur...

adamın yeri için bu şekilde biliyorum diye not düş..canım elindeki yazışmaları gönderebilirsin..yazışmalar olmasa bile bir yakınının çocuğun ...mail adresinden şu tarz mailler gönderdi ve telefonu da şu..diye belirt..onlar yerini mail adresiyle telefonundan bulurlar bence..

çok teşekkürler canım fakat site de ihbar bölümü şehirlere ayrılmış...vilayete göre seçim yapılarak ihbar yapılacak....

en iyisi istanbula ve onun yazdığı okuduğunu söylediği şehire yapayım....

ne yapayım ben öyle biliyorum...polis zaten başka şehirdeyse bile diğer şehir emniyete havale eder....

eşim pek meraklıdır maillerimi temizlemeye...bakmadım umarım msn yazışmaları duruyordur...onlara da bakayım

ümitte karısıda sigara içiyor ondan sonra para yok diyorlar en ucuz sigara 3 ytl günde 1,5-2 paket içiyormuş dilber nasıl para yok..

ayy ben bilmiyordum bir çocuk daha mı vardı?
aman ya bu kadar şiddet(diş kırma,ısırma,sigara södürme) muhabbetinden, evin pisliğinden,annenin ahlaksızlığından sonra o evde çocuk bırakılır mı yaaa...:?
:1shok:
şimdiye kadar o çocuğu almaları lazımdı:bbo:

X