Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Kaç gündür kamuoyunu kollu kuvvetleri resmi daireleri nasıl mda meşgul etti ve gereksiz bir yere
aileye hak veriyorum evlat atsa atamazsa satsa satamaz
ama kızın aklı 2,5 yaş seviyesi
bu büyümemiş yazık evlendirip başını yakmışlar Hüseynin de
Evet öyle ama Hüseyin’de çok aklı başında gibi gelmedi. Ervanın o kadar yaptığı şeye rağmen hala seni bekliyorum bilmem ne demesi tuhaf yani

Evet öyle ama Hüseyin’de çok aklı başında gibi gelmedi. Ervanın o kadar yaptığı şeye rağmen hala seni bekliyorum bilmem ne demesi tuhaf yani
o da çok ilginç hasta o diyor ne hastası aklı başka birşeye iyi çalışıyor
rahmi beyde çok fena sabaha karşı necmettine açıklamış diyor üstüne basa basa sabaha karşı
asıl demek istediğini gizleyerek

o da çok ilginç hasta o diyor ne hastası aklı başka birşeye iyi çalışıyor
rahmi beyde çok fena sabaha karşı necmettine açıklamış diyor üstüne basa basa sabaha karşı
asıl demek istediğini gizleyerek
Ben zaten anlamıyorum başkasına gitmiş kabaca söyleyeyim başkasının karısı olmuş birini daha ne yapacaksın. Necmettin o gün dedi 15 tanede kocası olsa alıcam onu diye

Bence Erva midir nedir ismi o cocugu dogurduktan sonra psikolojisi bozulmus olabilir mi ya da ondan once de oyle mi biz bilemiyoruz tabi ama psikolojik sorunu var o kesin goze carpiyor. Gercek kocasi onu cok seviyor ve napacagini kendisi de bilmiyor davranislari o yuzden oyle geldi bana

Bence Erva midir nedir ismi o cocugu dogurduktan sonra psikolojisi bozulmus olabilir mi ya da ondan once de oyle mi biz bilemiyoruz tabi ama psikolojik sorunu var o kesin goze carpiyor. Gercek kocasi onu cok seviyor ve napacagini kendisi de bilmiyor davranislari o yuzden oyle geldi bana
Ama birisi bağlandığında demişti ki onların 1 yıllık ilişkileri var necmettinle, ervanın bebeği 9 aylık henüz.

Ya asiyeye çok gıcık oluyorum. Elini yalıyor sürekli 🤦‍♀️ Allahim böyle Ergün gibi çocuğu evlerde ırak eylesin.

X