Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

olaydaki son durum şu canım eşinin ve ailesinin verdikleri ifade sürekli çelişiyor mesela eşi olaydan 15 dak.sonra benim haberim oldu diyor ya oysaki bu günki görgü tanıklarının ifadesine göre ilknur daha hastaneye kaldırılmadan eşi evdeymiş bir beyle birlikte herkez görmüş mesela ve kayın validesi sabah çıkarken torununu istemiş bana ver diye hiç konuşmadıkları halde işte böyle canım bence eşinin ailesinden birisi anlayacağın öpt.

evet onlar görgü tanığı olarak katilin yakalanması için çikiyorlar

arkadaşım bakın görün olayın içinde kayınvalide cıkıcak ilk programdada söyledi görümce zamanında annem bazı şeyleri yaptırmıştı ve yaptırabilir diye.....................

ya dünkü olay ne acayip bir olaydı..kız kaçıyor,fuhuş yapıyor,annem baskıcıydı diyor..15 yaşında yine kaçmış falan filan....ya bu kızda zaten rahat duran bir kız değilmiş ki maaşallah ,başına bunların gelmesine şaşmamalı...
ya şu ilknur cinayetini çok merak ediyorum..acaba kim neden işlerdi? kim böyle bir düşmanlık duyar? gerçi bende kayınvalideden şüpheleniyorum ama umarım çok yakından birisi değildir...

kızlar programdan alı adındakı adamı aldı polısler az sonra reklama gırdıler.ıcerı gıttım geldım programdan ses yok.acaba katıl o adammı.cok merak edıyorum ya.

kızlar programdan alı adındakı adamı aldı polısler az sonra reklama gırdıler.ıcerı gıttım geldım programdan ses yok.acaba katıl o adammı.cok merak edıyorum ya.

yok hayatıım ondan supphelendıklerı ıcın almadılar normal bı sorgulama yanı ıfadesıne basvuracaklarmı
bakalım ne cıkacak annesı kadıncagız delı oldu yazık
Allahım kımselere yasatmasın

ya kızlar bugun ızledınızmı ınanın sok oluyorum ızledıkce su ılknurun katılı bulunamadı cok uzuluyorum..

benım kafamda bugunkı konusmalardan sonra bır seyler olustu ama tanımadıgım ınsanların gunahınıda almak ıstemıyorum yaa

ya kızlar bugun ızledınızmı ınanın sok oluyorum ızledıkce su ılknurun katılı bulunamadı cok uzuluyorum..

benım kafamda bugunkı konusmalardan sonra bır seyler olustu ama tanımadıgım ınsanların gunahınıda almak ıstemıyorum yaa

Guzelim sendemi izliyorsun o programı sırf o program için işimi gücümü bırakıyorum.bence akrabalarından birisi yaptı kesin..

Ali denen adam büyük olasılık bir adam gördüm dedi yaa sigara içecekti uzun boylu biri onunla ilgili bence o adamı yakaladılar bunada teyit ettirecekler bumu diye.Büyük olasılık yarın açıklanacak katil.Benimde merak ettiğim bekar çocuklar 1 aydır neden programa gelemdi diye.Eşim diyor katil eşi olsa polisler bugüne kadar anlardı diyor.İşkence yapmışlardır ona dedi.

Guzelim sendemi izliyorsun o programı sırf o program için işimi gücümü bırakıyorum.bence akrabalarından birisi yaptı kesin..

özgürüm bende oyle dusunuyorum sırf bu ılkjnur olayını ızlemek ıcın erkenden dıkılıyorum ayaga kacırmayayım dıye ama sonuna kadar ızleyemedım ısım vardı ..

ben kaynana olabılır dıyodum ama sonra esıde olabılır gıbı geldı bakalım gorucez ama herkes ayrı telden calıyo kımı esı ordaydı dıyo kımı yoktu dıyo bence adam öldurdu ya oldurenı bılıyo

acaba dıyorum esı o anda evdeydıde katıl evdeyken bı yeremı gızlendı korkudan ses cıkaramadımı ama sonra dıyorumkı bı ınsan esının oldurulmesıne goz yumsada cocuklarının oldurulmesıne nasıl dayanır nasıl o anda kendı canını dusunup sesını cıkarmaz dıyorum

gercı kendılerı cocuklarını öldurenler var offfffff kafamı allak bullak ettı bu prog yaa

ilknur olayı çok üzücü gerçektende ama artık bugün yarın katil bulunup açıklanıcak diye düşünüyorum.
sabahları izlenebilcek tek program bana göre en azından bu tarz olaylarda çok faydası oluyor. müge anlıda herkese hakettiği şeyleri söylemesi çok hoş biz izleyenlerin içimizden geçirdiklerimiz o orada takır takır söylüyor.

alın benden de o kadar. her sabah tv ye kilitleniyorum resmen. kaç haftadır ilknur'un olayını izliyorum. sürekli soru işaretleriyle programı izlemek bile beni daraltıyor artık. katil biran önce yakalanır inşallah. yok kaynanasıydı yok eşiydi derken bana bile sıkıntı geldi ki o kadıncazın ne halde olduğunu düşünemiyorum bile. allah yardımcısı olsun zoooorrrr....

bende artık bu katılın yakanmasını ıstıyorum tum kalbımle ve cok merak edıyorum yaa kım yapabilir bu kadar vahşi bi cinayeti senağlama allah geride kalanlara sabır versin müge anlıyada çok teşekkür ediyorum çok iyi işlere imzasını atıyorr a.s.

alt komşudanda şüpeleniyorlardı bekar olandan belki oda olabilir kayınvalideside yaptırmış olabilir oyüzden eşi konuşmuyordur annesini korumak için bir an önce katil yakalansa hepimiz paranoyak olduk allah kimseye o yaşatmasın

ewet ya müge alnının yayına baslar sonra 15 güne kadr katıl yaklanırdı bu bulamadılr katıle .........
acaba yinne yakın bırımı aileye.........

merhaba bu topiğin açılması iyi olmuş gerçekten açan arkadaşa teşekkürler

ben de her sabah müge anlıyı seyredenlerdenim bebeğim erken uyandığı için,
mügecim gizem cinayetinde de büyük çaba harcadı bunda da elinden geleni yapıyor merakla bekliyorum bakalım ilknur cinayeti ne olacak....
ilknurun kocası tv ye neden çıkıp konuşmuyor herkes çıktı o kaldı nedense...
bugün de bir kadın çıktı telefon etti ilknuru aşağıya inince gördüm diye ama nedense kmseye haber vermemiş...
ya bu olay çok karışık tüm ipuçları birbirinden kopuk kopuk inşallah polis kısa zamanda çözer de biz de rahat ederiz çok merak ediyorum bu caniyi

bu arada ben de bazı arkadaşlara katılıyorum müge bazen çok fevri davranabiliyor ve yılardır saç modeli aynı onu barbie bebeğe benzetiyorum bazen...

ama hani bir çocuk vardı annesi evlat edinmiş o da yatalak hasta olmuş onun için düzenlediği kermes beni çok duygulandırmıştı o gün gözüme girmişti müge

program bencede cok yararlı..
yalnız bugun mustafa denen delikanlıya cok üzüldüm..
onu alnından öpmek lasım...
millet ayakları k.cına değip basıma bela gelmesin diye ölü görüp kacarken,
o cocuk ne cesarettir ki korkmadan ilknuru gorunce hemen yukarı cıkmıs..
işte delikanlılık budur..
bugun nasıl üzgündü..
senol ve diğer arkadasıda tebrik etmek lazım
onlar gercekten insanlar..

program bencede cok yararlı..
yalnız bugun mustafa denen delikanlıya cok üzüldüm..
onu alnından öpmek lasım...
millet ayakları k.cına değip basıma bela gelmesin diye ölü görüp kacarken,
o cocuk ne cesarettir ki korkmadan ilknuru gorunce hemen yukarı cıkmıs..
işte delikanlılık budur..
bugun nasıl üzgündü..
senol ve diğer arkadasıda tebrik etmek lazım
onlar gercekten insanlar..

aynen canım çok cesur davrandı.....

arkadaşlar ben uzun zamandır izleyemiyordum yarın nasipse izliycem ama
şu ilknur cinayeti nedir bi özet geçerseniz bana bende izlediğimde ne olduğunu anlarım....

lütfen ilknur cinayetini bir özet geçin!
en son gizem cinayetini izlemiştim haftalarca ve katil bulunduğunda bi oh çekmiştim hepiniz gibi..
ama şimdi tek izlemede anlayamam...

özetlerseniz sevinirim....

tahsin aradı şimdi pogramı anlatıyoor bakalım neler söyleyecek

ya şu erdal mıdır nedir bence o herşeyi biliyor,gördü de ama uğraşmak istemediği için bilgi vermiyor...insan çığlıkları nasıl duymaz yaaaaa...
bu arada çelişkilerde var..erdal aşağı inmemiş,yukarı çıkmamış neden tahsini arıyor?
erdal sarı poşetli birini gördüm dedi adam aşağıdaymış nasıl görüyor?
tahsin erdala aşağıda burada ne oldu dedim dedi,adam hani aşağı inmemişti?
bence biliyor ama benimde başıma bişi gelecek diye uğraşmıyor?

X