Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ilknur olayını basından berı ben de ızlıyorum
ama kızlar demedi demeyin katil bence kesin kayınvalide
kıralık katıl tuttu öldurttu cocukları ve ilknuru
komsular da sureklı hedef değiştirmeye calısıyor gibime geldi bana
kayınvalıdesı 30 senedir orada oturuyorlarmıs koruyorlar cogunun bilgisi var bu konuda
yazık yanı insan olan yapamaz bunu lanet olsun böyle insanlara...

ya bu gökhan da gündüz 13-00 lere kadar uyurmuş..aman onunnda o gün evde olmayacağı tutu..bu kadar olu mu yaaaaaaaa...o yok..alt kat komşu evde kimse duymuyor..kayınvalide gitmiş......yuhhhhhhhh artık....planlasan bu kadar olmaz...bu ne yaaaaaaaaa

offf yaa... olay arap saçına döndü. ilknur'un katili herkes olabilirmiş gibi geliyor artık. tek bildiğim insanların birşeyleri sakladığı. durup dururkende nedensiz böyle vahşi bir cinayet işlenemez.

ayy bu ilknur olayı karıştıkça karışıyo herkes bişeyler atıyor ortaya ama bunu yapan ya da yaptıran kesinlikle yakınlardan birisi herkes bişeyler saklıyo gibi özellikle o kilit isim erdal konuşmuyor kavga ediyor gibi nasıl komşu nasıl arkadaş onu da anlıyamadım ya

banada yakından bırısı gıbı gelıyor ama karmakarısık bır olayhalıne döndü.....başından berı takıp edıyorum bende

kıslar bende izliodum da oglum agladı anlamadım
en son muratla gökhan neden hattan alındılar??
birinden biri bişey dedi ama ne??

erdalın konuşması lazım söyledikleri çok mantıksız

bnce dünkü mustafa denen cocuk dogru söylüyordu..yasakkelime
tahsin kimse yokken yukardaydı diordu
çünkü ilk mustafayla serdar gitmişler ilknurun yanına ve de tahsin yukarda aglıyormus..
erdalda diyorki ben ardım tahsini kalabalık vardı geldiğinde diyor.. :bbo:
nasıl bir iş anlamadım :uhm:
ama ben dünkü mustafaya inanıyorum
tahsiinde bana hiç inandırıcı gelmedi..:1no2:
aile bişeyler saklıyor bence :kızgın:
bir an önce bulunsun katil..:enbuyukkk:

murat gökhan için iri yarı bi adamla öpüşürken gördüm dedi
ve bana göre iftira attı ve bunu muge de anladı
valla ben murat ve eşinden de şüphelenmeye başladım
olayı gökhanın uzerıne yıkma gibi biri durum sozkonusu
aslında basından beri bir hedef saptırma var bu olaydaa
yok ilknur cınnet geçirdi cocuklarını öldurdu, yok bi aşk hikayesı olabılır mı
bakalım ne cıkacak bekliyoruz

müge de iyi söyledi madem tasvip etmediğin hayatı vardı neden arkadaşlık ettin

bence bunlar içip içip kadını rahatsız ettiler adam bekarmış kızında gönlü varmış baksana gökhanda eşinin ailesi ve eşi bunu kaldıramadı öldürdüler kesinlikle aşk cinayeti

murat gökhana gay deyince adam çıldırdı seni mahkemeye vericem bilmem narpıcam diye çok sinirlendi yarın programa gelicek galiba

İsim olarak kimin neci olduğunu bilmiyorum ama eşi ile birlikte gelen adam var ya ben karı koca ikisinden şüpheleniyorum. Çok üzgünüm çoook

bence bunlar içip içip kadını rahatsız ettiler adam bekarmış kızında gönlü varmış baksana gökhanda eşinin ailesi ve eşi bunu kaldıramadı öldürdüler kesinlikle aşk cinayeti

[COLOR="DarkOliveGreen"[B][COLOR="SeaGreen"]]kesinlikle katılıyorum bu bir aşk cinayetidirr.[/COLOR].....[/COLOR][/B]

ya bu sabah ızleyemedım ben dısardsa ıslerım vardı bırı anlatsın bakem bugun ne oldu

X