Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

iyi ki açmışsınız burayı teşekkürler inşallah müge anlı yada ona söyleyecek biri de okur 30 gündür sürekli izledim yeri geldi gece uykularım kaçtı öncelikle katilin bulunmasına çok srevindim ama sonunda kusura bakmasın ama program nedendir bilmiyorum izleyenlerle dalga geçti malesef alinin yukarıda elinde sigara içiyo dediği ile öldü sandı katil de gitmiş lafı tamamiyle zıt hani çarşaflı biri vardı o noldu eve iri çarşaflı birinin girdini gören görgü tanığı vardı yalan mıydı hani kadın bulunduğunda yukarıdan ısrarla tahsinin sesini duydum diyenler noldu eee şimdi katil açıklandı tamamda onlarla üzüldük onlarla göz yaşı döktük onlarla sevindik şimdide yok mahkemeye intikel etti bilmem ne bu kadar görgü tanıkları uydurmamıydı bize anlatılanlar önce şüpheli kaynana gösterilmeye başlandı sonra teyzeoğlu murat sonra tahsin bunların hiçbirinde komşu yok walla bilmiyorum ölene allah rahmet eylesin kalanlara allahtan sabır diliyorum ama bu programa bugün kızdım doğrusu

kızlar topikte 20 kayıtlı 10 da misafir var ....
bu olay herkesi çok üzdü gerçekten..
akşam aklıma neler geldi ay bizim binada da okan ve gökhan kardeşler var kızlar içim bi tuhaf oldu ya korktum kendi kendime eşimde yok ya hemen kapıları falan kitledim...olayla alakası yok kızmayın paylaşmak istedim............

Rüyanazım sendemi burdasın Şeniz

Walla canım aynen kitle kapını zinciri çek ben artık öyle yapıcam baksana insanın başına ne geliyo belli değil insanlara güvenimiz kalmıyo bu olaylar nedeniylee...

keşke kadıncağız hastaneye kaldırılırken bir isim telafuz edebilseymiş.

okan kabul etmiyor işte ben yapmadım diyo ve ortaya çıkıcak diyor ama dün nasıl delilleri görünce kabul etti dediler. nasıl çelişki bu ya

eee yapmadım dediiii programıda izlemişşş
neoluyo ya aslında döverek mi itiraf etiriyolar yada çocuk geldi sigar içti telefonu aldıı
başkası mi geldi öldürdü off yaaaa kızlar aslında ben murattan şüphelendim heppp
oo kamere ilknuru gösteriyosa okanıda gösterir neden yokkk

kızlar bakın bu konunun altından başka kişiler daha çıkacak katil kabul etmişti şimdi başka konuşuyor..müge de zaman dolduruyor bilerek her şeyi konuşmuyor bence

ayyyyyyyy ben bişi anlamadım bu işten
olayları saptırıyorlar şimdi
bir öyle bir böyle
bie kanıtlasalarda bie öğrensek ne olmuş

Ben yapmadım diyor,açığa çıkartıcam diyor..inanasım gelmiyor tabi ama bir sürüde boşta sallanan kısım var.bir an evvel herşey açıklansa da biz de rahatlasak artık..
Yapmadım deyince anneyle tahsinde bir tuhaf oldu insanlar..

katliam yapmış ve kardeşini saklıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! adam haklı ...yuuuhhhh artık

kızlar okan katliam yapmış bakışalardan belli değilmi piskopatın teki

bunlar hep böyledir....bu laf boşa mı çıktı sanıyorsunuz " karakolda söyler mahkeme de şaşar" diye

valla gece uyuyamıyorumm korkuyorumm hep benimde yavrummm var hep ona bişi olcak die diken üstündeyim sucuya bile kapı açmıyorum nerdeysee biz ne yapçaz nasıl yaşarız yaaa
iyiki güvenli sitede oturuyorumm sitenin tek girisşi var kamera lı kapılarımız güvenlii ama genede kimseye güvenmeeeemmm

kızlar bakın bu konunun altından başka kişiler daha çıkacak katil kabul etmişti şimdi başka konuşuyor..müge de zaman dolduruyor bilerek her şeyi konuşmuyor bence

evet bence de.belki de Okan gerçekten yapmadı emniyet delil bulmuş ama Müge bilip bilmeden konuşuyor sanki yok DNA delilleri falan diye.

Okan a da yardım eden birileri vardı kesin sanmıyorum ki İlknur un ellerini tek başına bağlasın kelepçe değil ki kolayca kollarını bağlasın iple bağlamak için birinden yardım alması gerekirdi çocuk değil ki koskoca bir kadın bu.

bu kadar kolay olacağını sanmıyorum ben bilmiyorum

ya adam yapmadım diyebilir. polise itiraf edip kameraya yapmadım demesi çok normal bence. ben şaşırmadım.
sadece yaparken yalnız değildi bence.
bu işin altından çıkacak kişi Gökhannnnnnnnnnn

birde çok boğuştuğunu söylüyorlar. evin resimleri falan varmış.
bu kadar boğuşmada hiçmi gürültü olmaz.
alttan gökhan duymazmı??

valla gece uyuyamıyorumm korkuyorumm hep benimde yavrummm var hep ona bişi olcak die diken üstündeyim sucuya bile kapı açmıyorum nerdeysee biz ne yapçaz nasıl yaşarız yaaa
iyiki güvenli sitede oturuyorumm sitenin tek girisşi var kamera lı kapılarımız güvenlii ama genede kimseye güvenmeeeemmm

canım kamera falan çözüm değil. baksana site içini bırak apartman içinde oluyoda kim girdi kim çıktı, kim gördü noldu belli olmuyo.

elbettekı ben yapmadım dıyecek..
dun yuzundekı o sırıtan ıfadeyı hatırlayın..
sucsuz bırı bu nedenle tutuklansa o denlı rahat olup gulumseyebılır mı allasen..:mymeka:

X