Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya eve girdiklerinde extradan masada duran bardakları görmemişmi kimse!!!hay ben bööle işin....ah meleğim ah incim o can havliyle bile ana sıcaklığını istedin öölemi kuzummmmm...allahım bu nasıl bişe yaaaaaaaaa!!!!onun cezasını içerde ayrıyeten keserler...
Hepsini kestim! İlknur İslam'ın katili Okan Ç. nin itiraflarına yürek dayanmaz!

senmi sildin alıntı yaptığın yerdemi ööleydi?

O adi pisliğin fotoğrafı vardı eklemek istemedim canım silinti yok

sen neler bulmuşsun öyle sanırsın sen çözecen olayı:))agustos böcegi:)

Julietim sabah erken çok işim olduğundan erkenden yattım fakat çok kafamı kurcaladığı için uyuyamadım ve nete girip yeni bir gelişme varmı diye baktım...bulduklarımı sizlerle paylaşmadan geçemedim:1no2:

julietim sabah erken çok işim olduğundan erkenden yattım fakat çok kafamı kurcaladığı için uyuyamadım ve nete girip yeni bir gelişme varmı diye baktım...bulduklarımı sizlerle paylaşmadan geçemedim:1no2:

[sıze="3"]şaka yaptım emegine saglık tabıkıde bulcaksın [/sıze]

julietim çok sağol ben anladım tatlım....fakat senin yazdığın kelimeden ötürü yanlış anlaşılmanı istemem çok ama çok üzülürüm sonra

sana bunu özel mesajla yazacaktım fakat kabul etmedi

POLİS GÖZYAŞLARINI TUTAMADI İÇİM PARCALANDI

İlknur Ç'nin ardından 1.5 yaşındaki İnci Melek'in yanına giden Okan Ç. önce küçük kızı sonra da 4 yaşındaki ağabeyi Yusuf Batuhan'ı boğazlarından bıçakladı. Okan Ç, boğazından bıçakladığı İnci Melek'in sürünerek kendisine üç metre uzaklıktaki annesi İlknur İslam'ın kucağına gittiğini ve annesine sarıldığını anlattığında, polis memurları gözyaşlarını tutamadı. Okan Ç ise "Küçük kızın yaşadığını görünce yanına gidip öldüğüne emin oluncaya kadar boğazını kestim" diye konuştu.

Yapılan soruşturmada katil zanlısı Okan Ç, İlknur İslam'ı bıçaklarken yaralandığını, evden çıkarken şüphe çekmemek için İlknur İslam'ın eşi Tahsin İslam'ın elbiselerini giydiğini, kanlı elbiselerini de bir poşete koyup yanına aldığını anlattı.

Evden ayrılırken delilleri yok etmek için doğal gaz vanasını açtığını anlatan Okan Ç, "Cep telefonunu ve kanlı elbiselerimi alıp evden ayrıldım. Amacım daireyi havaya uçurup herkesi evdekilerin doğalgaz patlaması nedeniyle öldüğüne inandırmaktı" dedi.

Katil zanlısı Okan Ç'nin planlarını, anne İlknur İslam'ın sürünerek yardım istemeyi başarması bozdu. Kapıyı açmayı ve üçüncü kattaki evlerinden sokağa inmeyi başaran İlknur İslam yolda yaşamını yitirdi. Ancak kapının açık bırakılması, patlamayı da önledi.

CİNAYETİ KAN ÖRNEĞİ ÇÖZDÜ

Cinayetle ilgili çok yönlü soruşturma başlatan polis, olay yerinde bulunan tüm materyalleri incelemeye aldı. Yapılan çalışma da olay yerinde yabancı bir kan örneği daha bulundu. Soruşturma kapsamında kan örnekleri alınan 16 kişiden birisi de Okan Ç. idi. Okan Ç'nin kan örneği olay yerinden alınan örnekle, parmak izleri de olay yerinde bulunan parmak izleriyle eşleşti. Zanlı, polisteki sorgusunda olay yerini ve olay yerinin cinayetten sonraki halini de tüm detaylarıyla anlattı.

julietim çok sağol ben anladım tatlım....fakat senin yazdığın kelimeden ötürü yanlış anlaşılmanı istemem çok ama çok üzülürüm sonra

sana bunu özel mesajla yazacaktım fakat kabul etmedi

yanlış anşasılacak bişey yok cnm olayla ilgili baya emek vermışsin tabiki çok üzüntülüyzzzetkisindeyim hala bu olayın

Cinayetin ucu kapüşondan çıktı

Gaziosmanpaşa'da İlknur İslam ile iki çocuğunu öldüren kişi alt komşunun kardeşi çıktı. hırsızlık için eve giren zanlıyı, genç kadının ellerini bağladığı kapüşonundaki ip yakalattı.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da 22 Aralık'ta meydana gelen korkunç olayda, İlknur İslam (28) ve çocukları 4 yaşındaki Yusuf Batuhan ile 1.5 yaşındaki İnci Melek evlerinde bıçaklandı. İki çocuk evde, merdivenlerden sürünerek evin önüne inen anneleri ise kaldırıldığı hastanede can verdi. Olayı Aydınlatmak için çalışan cinayet büro amirliği dedektifleri apartman ve mahalle sakinlerinin bilgilerine başvurdu. Dedektifler, apartmana gelip gittiğini belirlediği öldürülen İslam ailesinin alt komşunun kardeşi Okan Ç'yi takibe aldı.

‘İZ BIrakMAMAK İÇİN ÖLDÜRDÜM’

CİNAYETTEN sonra ortalıkta görünmeyen zanlının Gaziosmanpaşa'da ailesinin yanında saklandığı belirlendi. Bu arada takip sırasında Okan Ç.'nin giydiği tişörtteki kapüşon iplerinin eksik olduğu tespit edildi. cinayet sırasında İlknur İslam'ın bileklerini bağlamak için kullanılan ip ile kapüşonun aynı renkte olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine gözaltına alınan şüpheli Okan Ç. sorgusunda suçunu itiraf etti. Zanlı ifadesinde "Eve girip para ve ziynet eşyası alıp kaçacaktım. Kadın direnince ellerine bağlayıp bıçakladım" dedi. Geride iz bırakmak istemeyen Okan Ç. çocukları da kendisini ele verecekleri şüphesiyle öldürdüğünü söyledi. ÖZKAN TAMİRAK / İstanbul

Kaynak: Star

allahım ne buyuk acı kıyamam ıncım ben sana ya kımbılır o an anne ve çocuklar neler yasadı can halıyle bıde annesının yanına gıtmış kuzum benım annede o halıyle dışarı çıkıp yardım ısteyebılmış kımbılır belkı çocukları kurtulsun ıstedı

haberin ilk verilişi​

23.12.08_09.07.28.jpg

GÜPEGÜNDÜZ VAHŞET!​

Gaziosmanpaşa'da vahşet!

23.12.2008 09:07:28​

Güpegündüz vahşet
Gaziosmanpaşa'da, İlknur İslam ile iki minik yavrusu güpe gündüz vahşice katledildi. Yavrularını kurtarmak için bağlı ellerine ve aldığı 20 bıçak darbesine rağmen kanlar içinde sürünerek üçüncü kattan sokağa kadar çıkmayı başaran annede hastanede yaşamını yitirdi

SERKAN NERGİS
Gaziosmanpaşa'da bir anne ve iki çocuğu evlerinde güpe gündüz vahşice öldürüldü. Elleri bağlı genç anne, aldığı 20 bıçak darbesine rağmen kanlar içinde, apartmanın 3. katındaki evinden sokağa kadar sürünüp yardım istediyse de bu çabası yavrularını kurtarmaya yetmedi. Polis olayla ilgili olarak çocukların babaannesi ve babasını gözaltına aldı.
ANNE HASTANEDE CAN VERDİ

Küçükköy Kazım Karabekir Mahallesi 831.Sokak'ta meydana gelen kanlı olayda, aldığı 20 bıçak darbesiyle ağır yaralanan ve elleri bağlı şekilde sürünerek bir apartmandan çıkan İlknur İslam yavrularını kurtarmak için yardım istedi. Çevreden yetişen vatandaşlar tarafından taksiye konularak yakınlardaki bir tıp merkezine götürülerek ameliyata alınan genç kadının kanlar içinde çıktığı binaya gelen polis, girdiği dairede bıçaklanarak öldürülmüş Yusuf Battal İslam (4) ile İnci Melek İslam'ın (1,5) cesetleriyle karşılaştı. Olayı komşuların telefonla araması sonucu öğrenerek eve gelen baba Tahsin İslam'ın polis tarafından gözaltına alındığı belirtilirken, evde bulunan babaanne Hasibe İslam'ın da ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

ACI HABERİ TELEFONLA ALDI

Evden bir battaniyenin içinde çıkarılan çocukların cesetleri adli tıp kurumuna gönderildi. Komşuları, ailenin kendi hallerinde bir yaşam sürdüklerini daha önce kavgalarına rastlamadıklarını belirtti. Tahsin İslam'ın evinin yakınında bulunan işyerinde ütü tamirciliği yaptığı öğrenildi. Komşularının telefonla haber vermesi üzerine eve gelen Tahsin İslam, çocuklarının cansız bedeni ile karşılaştı. Çocukların babası ve babaannesini gözaltına alan polis İslam ailesinin bütün yakınlarının da ifadesine başvurdu. Öte yandan, polis katliamda hırsız şüphesini de değerlendiriyor.

Babaanne ve babaya gözaltı

Duyanların kanını donduran katliamı komşuların telefon etmesi üzerine öğrenen baba Tahsin İslam ile evde bulunan Hasibe İslam gözaltına alındı. Polis İslam ailesinin diğer yakınlarının da ifadesine başvurdu.

herkese slm..
kızımı doktora götürmek için bu gün evden erken çıktım ve sadece neden cinayetin işlendiğini öğrenebildim.. demin okuduğum o minicik günahsız yavrunun anneye sarılma ifadesi beni benden aldı.. bu nasıl bi acıdır bu nasıl bi zihniyettir?? bi anneye bu nasıl yapılır?? bundan daha büyük bi acı var mıdır?? yavrum su istemeyi bile bilmiyoken korunma iç güdüsüyle anneye sarılmıs :çok üzgünüm: bende bi anneyim ve cigerim yerinden çıktı sanki :çok üzgünüm: bu nasıl bi vahsettir bnm aklım hayalim almadı Celalettin Cerrah ın "hasta ruhlu" demesinde ki amaç herhalde buydu.. :1closedeyes:

eger alıyorsamda alıyorum gökhan ın günahını hiç umurumda değil.. ben hiç bi sekilde o gökhan denen düdük makarnasının bu işte günahsız olduğuna inanmıyorum sizler gibi.. okan ın cinayeti işlediği saati biliyor ne tesadüftür ki 2 lere kadar uyuyan vatandas o gün arkadası arayınca 10 dk da evden çıkıyor??! davul çalsa top patlasa uyanmam diyen adam telefon çalmasına uyanıoda kapı çalmasına uyanmıo???? Allah onun gibi insan taklidi yapan herkesin hakkettiğini versin..!!!!

POLİS GÖZYAŞLARINI TUTAMADI İÇİM PARCALANDI

İlknur Ç'nin ardından 1.5 yaşındaki İnci Melek'in yanına giden Okan Ç. önce küçük kızı sonra da 4 yaşındaki ağabeyi Yusuf Batuhan'ı boğazlarından bıçakladı. Okan Ç, boğazından bıçakladığı İnci Melek'in sürünerek kendisine üç metre uzaklıktaki annesi İlknur İslam'ın kucağına gittiğini ve annesine sarıldığını anlattığında, polis memurları gözyaşlarını tutamadı. Okan Ç ise "Küçük kızın yaşadığını görünce yanına gidip öldüğüne emin oluncaya kadar boğazını kestim" diye konuştu.

Yapılan soruşturmada katil zanlısı Okan Ç, İlknur İslam'ı bıçaklarken yaralandığını, evden çıkarken şüphe çekmemek için İlknur İslam'ın eşi Tahsin İslam'ın elbiselerini giydiğini, kanlı elbiselerini de bir poşete koyup yanına aldığını anlattı.

Evden ayrılırken delilleri yok etmek için doğal gaz vanasını açtığını anlatan Okan Ç, "Cep telefonunu ve kanlı elbiselerimi alıp evden ayrıldım. Amacım daireyi havaya uçurup herkesi evdekilerin doğalgaz patlaması nedeniyle öldüğüne inandırmaktı" dedi.

Katil zanlısı Okan Ç'nin planlarını, anne İlknur İslam'ın sürünerek yardım istemeyi başarması bozdu. Kapıyı açmayı ve üçüncü kattaki evlerinden sokağa inmeyi başaran İlknur İslam yolda yaşamını yitirdi. Ancak kapının açık bırakılması, patlamayı da önledi.

CİNAYETİ KAN ÖRNEĞİ ÇÖZDÜ

Cinayetle ilgili çok yönlü soruşturma başlatan polis, olay yerinde bulunan tüm materyalleri incelemeye aldı. Yapılan çalışma da olay yerinde yabancı bir kan örneği daha bulundu. Soruşturma kapsamında kan örnekleri alınan 16 kişiden birisi de Okan Ç. idi. Okan Ç'nin kan örneği olay yerinden alınan örnekle, parmak izleri de olay yerinde bulunan parmak izleriyle eşleşti. Zanlı, polisteki sorgusunda olay yerini ve olay yerinin cinayetten sonraki halini de tüm detaylarıyla anlattı.

ay içim kalbim şişti valla allah böyle insanları daha doğrusu insan sıfatına girmiş canilerin belasını versin inşallah:Saruboceq: ne vijdan varmış adamda hiçmi içi sızlamamış acaba o çocukları katlederken allah kahretsin ya böyle insanları
rabbim hepimizi vede hepimizin çocuklarını korusun inşallah:Saruboceq:

maalesef bugün mügeciğimi izleyemeyeceğim :KK43:

arkadaşlar netin başına geçer geçmez ilk kk girip bu topiğe geleceğim yeni gelişmeler olacakmı çok merak ediyorum.

birde öldürülen kadının bebeğinin DNA testi sonucu hakkında bilgisi olan varmı tekrar sormak istiyorum...

hani bebeğin babası kocasımı yoksa sevgilisimi diye bebeğe DNA testi yapıldı ve sonucunu bayramdan sonra açıklayacaklardı.

ağustos böceği bugün bu olaya çok yer vermediler. okanın adliyedeki görüntülerini verdiler. Allahım resmen gülüyo yaaa. sinir oldum.
birde gökhanla röportaj yapmışlar. üzgünüz ailecek falan diyo. kardeşinin yaptığına inanmıyormuş. avukat tutup savunmalarını yapacaklarmış.
benim dikkatimi çeken gökhan bu konuşması sırasında hiçte önceki gibi net ve rahat konuşamıyordu.bence açık vermemeye çalışıyor.
gökhan röportajda okanla ilknurun tanışmadığını 1 kere merdivende karşılaştıklarını söyledi. ama yukarda okuduğum alıntı haberlerin birinde okan daha önce ilknurlara misafirliğe gittiklerini söylemiş.
gökhan okan çok gelmezdi diyor ama Okan nasıl olduda polisin 16 zanlısı içine girdi. dedektifler okanın oraya geldiğini tesbit etmişler.
birde okan doğalgazı açıp daireyi havaya uçurmayı planlamış ya, eğerki öyle olsaydı alt kattada abisi vardı onun dairede havaya uçardı. o nedenle gökhanda evi terketmiş olabilir.
ayrıca gökhanı bi arkadaşı aramış ve evden çıktığını söylemiş ya, telefon kayıtlarından bunu bulabilir polis. belkide arkadaşı diilde kardeşi aramıştır.
off kaç gündür kafa beyin kalmadı. düşünmeden edemiyorum. eşimede anlatıyorum. eşimde en iyisi apartman ve daire girişlerine kamera taktırmak diyo. valla psikopat olacam. gece aynadaki kendi görüntümden korkar hale geldim yaf :KK43:((

konuyu bugun erken kapattılar kızını satan baba kılıklı imam bozması geldi

ağustos böceği bugün bu olaya çok yer vermediler. okanın adliyedeki görüntülerini verdiler. Allahım resmen gülüyo yaaa. sinir oldum.
birde gökhanla röportaj yapmışlar. üzgünüz ailecek falan diyo. kardeşinin yaptığına inanmıyormuş. avukat tutup savunmalarını yapacaklarmış.
benim dikkatimi çeken gökhan bu konuşması sırasında hiçte önceki gibi net ve rahat konuşamıyordu.bence açık vermemeye çalışıyor.
gökhan röportajda okanla ilknurun tanışmadığını 1 kere merdivende karşılaştıklarını söyledi. ama yukarda okuduğum alıntı haberlerin birinde okan daha önce ilknurlara misafirliğe gittiklerini söylemiş.
gökhan okan çok gelmezdi diyor ama Okan nasıl olduda polisin 16 zanlısı içine girdi. dedektifler okanın oraya geldiğini tesbit etmişler.
birde okan doğalgazı açıp daireyi havaya uçurmayı planlamış ya, eğerki öyle olsaydı alt kattada abisi vardı onun dairede havaya uçardı. o nedenle gökhanda evi terketmiş olabilir.
ayrıca gökhanı bi arkadaşı aramış ve evden çıktığını söylemiş ya, telefon kayıtlarından bunu bulabilir polis. belkide arkadaşı diilde kardeşi aramıştır.
off kaç gündür kafa beyin kalmadı. düşünmeden edemiyorum. eşimede anlatıyorum. eşimde en iyisi apartman ve daire girişlerine kamera taktırmak diyo. valla psikopat olacam. gece aynadaki kendi görüntümden korkar hale geldim yaf :KK43:((

ewet ayrıca bana hiç yanlız gelmezzdi dedi:1shok:

ewet hala gülüyo katil.:oklava:

X