Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ayy bu çocuk bence yallan söylüyor..kaçırılmış ama barındırıp yedirip içirip hiç bişi yapmayıp bırakmışlar.)) vayyy beeee

bnm o selimn annesinide gözüm pek tutmamıştı
bncede gelin doğru sölüyor
birde zaten belli her ikisi de çocuk
ve çocuk sayılabilcek yaşta boşanıyorlar
birde çocukları var
allah yardımcıları olsun

szn_58 ben inanıyorum ya kacırıldığına
ne biliyim yani anası babası gelmezdi kacırılmasaydı
gerçi ilerde çıkar bi bit yenigi varsa

demircoolcum canim annesine babasina kacirildim imasini vermistir belkim? insanlar okadar güzel yalan söyleyebiiliyoki ben $ahsen inanmiyorum

mesela dilberi hatirliyalim

ewt cnm cok haklısın
aslında siz yalan diyorsanız dogrudur valla burdakilerin sezgileri cok dogru oluyor inanıryorum sizee

demircoolcum ben mügeye baka baka insanlara olan güvenim cok sarsildi aslinda bende cok optimist biriyimdir ama degilim artik insanlar dünya cok kötü cok korkunc..... sürekli birileri kaciriliyo kücük büyük farketmiyo allah yardimcimiz olsun

sen ilerde kizini nasil korumayi düsünüyosun? bunu merak ediyorum mesela kayserideki gibi cocugu parka salarmisin? yalniz? veya yasca büyük biriyle? benim 1 kizim var 9 yasinda gözümün önünden ayiramiyorum cok panik insanim yinede önce allaha emanet

arkadaşlar bugün ,mügenin ,kaçırılan selimle ilgili yaptığı proğramda burnuma kötü kokular geliyor....arif verimli araba markası sordu...opel ismi verildi
çocuk türksel ..vodafon dedi...müge hiç tepki vermedi
benim bildiğim müge buna asla izin vermezdi
olayda çok saçma zaten

yok canım ya nerdee
bu devirde asla ama asla yanlız kapıdan cıkaramam çocugumu
ay kızlar ya evet tuvalateni yapmaadan nasıl durdu

var iste biseyLer baksana karisinada demis evet bir sevdigim var diye

cok sacma ya !

bu konuyu proğrama niye taşıdılar anlamadım
eğer doğruysa ..müge dün özel konular ..diyip duruyordu

ya bu opel normal araba değilmi..yani kartal gibi değil dimi..nasıl arkasında biri vardır da bişi koklattı anlamadım ben..hani kartal olsa arkaya birisi saklanırda arka koltuğun arkasında bir arka koltuk daha mı vardı.))

Nesrin mail atsana anam mügeye :)))) benimde aklima geldi ama cözemedim inan. opel kombi olsa gerek demi ama????

yaaa sinirden ölüyorum şu yaseminin annesiyle ablasını görünce büyücüye gitmiş çıkmış dediği güya ne çıktı peki çivilülülülülülü:roflol::roflol:

opelin yandan camlı kamponeti var kızlar
muhtemelen bu tarzdır

img2556.htm

X