Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

idam edilsin kahrolası şereffsiz
ama idam kaltı tr de
çürüsün o hapis köşelerinde
sürüm sürüm sürünsün inşallah
can verirken kimsenin yaşamadığı acıları yaşasın inşallah

benimde en büyük korkum o caninin raporla kurtulması. umarım akli dengesi yerinde diil falan diye bi rapor alamazlar.
birde gökhan röportajında avukatla savunmamızı yapıcaz falan dedi. ben böyle bir caniyi hiç bi avukatın savunmak isteyebileceğini düşünmüyorum. varsa eğer öyle bir avukatta yüzüne tükürürüm.
iyice manyak oldum. bugün yolda giderken 2 ayrı kişiyi okana benzettim. birisi bisikletliydi, pis pis sırıtıyodu okan gibi. yüz tipide çok benziyodu, yada artık ben milleti okan gibi görmeye başladım :KK43:((

Gece gözümü kapadığımda gözümün önüne okanın sırıtan yüzü geliyor..zaten evdeyken kapıyı kilitlerdim,artık iyice abarttım,sucu geliceği zaman bile eşime sucuyu aradım,su getirecek diye haber veriyorum..
Ve ilknur..onu düşündükçe kahroluyorum,bir anne olarak evlatlarını o halde görüp,hiçbir şey yapamamak..insan bin defa ölür...
Allah o okan gibilerini kahretsin inşallahh..

kızlar bu okan pıslıgı Müge Anlı'nın programına telefon bağlantısıyla katılmıs ve çelişkili ifadeler kullanmıs katil zanlısı Okan'ın sözlerini polis iyi değerlendirip, bu ifadeleri elindeki fiziki delillerle karşılaştırınca, cinayet olayı aydınlatmıs.yok ınasst ıscısıyım fılan dıye gercekten polıslerımız cok ıyı calısıyor .

kızlar bu okan pıslıgı Müge Anlı'nın programına telefon bağlantısıyla katılmıs ve çelişkili ifadeler kullanmıs katil zanlısı Okan'ın sözlerini polis iyi değerlendirip, bu ifadeleri elindeki fiziki delillerle karşılaştırınca, cinayet olayı aydınlatmıs.yok ınasst ıscısıyım fılan dıye gercekten polıslerımız cok ıyı calısıyor .

anlamadım şimdi, okan inşaat işçisiyim diyemi programa bağlanmış??

ağustos böceği bugün bu olaya çok yer vermediler. okanın adliyedeki görüntülerini verdiler. Allahım resmen gülüyo yaaa. sinir oldum.
birde gökhanla röportaj yapmışlar. üzgünüz ailecek falan diyo. kardeşinin yaptığına inanmıyormuş. avukat tutup savunmalarını yapacaklarmış.
benim dikkatimi çeken gökhan bu konuşması sırasında hiçte önceki gibi net ve rahat konuşamıyordu.bence açık vermemeye çalışıyor.
gökhan röportajda okanla ilknurun tanışmadığını 1 kere merdivende karşılaştıklarını söyledi. ama yukarda okuduğum alıntı haberlerin birinde okan daha önce ilknurlara misafirliğe gittiklerini söylemiş.
gökhan okan çok gelmezdi diyor ama Okan nasıl olduda polisin 16 zanlısı içine girdi. dedektifler okanın oraya geldiğini tesbit etmişler.
birde okan doğalgazı açıp daireyi havaya uçurmayı planlamış ya, eğerki öyle olsaydı alt kattada abisi vardı onun dairede havaya uçardı. o nedenle gökhanda evi terketmiş olabilir.
ayrıca gökhanı bi arkadaşı aramış ve evden çıktığını söylemiş ya, telefon kayıtlarından bunu bulabilir polis. belkide arkadaşı diilde kardeşi aramıştır.
off kaç gündür kafa beyin kalmadı. düşünmeden edemiyorum. eşimede anlatıyorum. eşimde en iyisi apartman ve daire girişlerine kamera taktırmak diyo. valla psikopat olacam. gece aynadaki kendi görüntümden korkar hale geldim yaf :KK43:((

bilgilendirme için çok teşekkerler canıma.s.

Kızlar Gökhanın parmağı olsaydı yani olaydan sonra haberi olsaydı bunu itiraf ederdi.Olaylar bu kadar aydınlanmışken hayatta onu bırakmazlardı.
Bu arada cep telefonunun alındığını, bu olay ilk olduğu sıralarda bir gazetenin haber bölümünde ben okudum.Ama Müge anlıda hiçç söz edilmeyince yalan haber sandım.Sanırım Mügenin programında onu bilerek söylemediler.Cep telini satarsa belki ordan bulunur diye.

Demek ki bugüne kadar arayan herkesi bence araştırdılar.Okanın pis pis sırıtmasına bakmıycaz demek bunu düşünüdüğüne göre bizden bile akıllı.Rapor almak öyle kolay değil hele ki halkın ilgilendiği böyle bir olay için asla vermezler.Benimde düşündüğüm Ali madem onu teşhis etti buydu kapıda sigara içen , beni takip eden dedi.neden üzerinde durmadılar.Neden Tahsin Okanı hiç görmediğini söyledi.Belki o sırada şok geçiriyordu Tahsin , belkiler çok fazla bu olayda. Tek bildiğim gece bile düşünüyorum nasıl bir anne yüreğiyle o merdivenlerden sürüne sürüne indi.Hele küçük bebişin annesinin kucağına gidip son nefesini vermesi bunu düşünmek bile istemiyorum kalbim acıyor..:çok üzgünüm:

Demek ki bugüne kadar arayan herkesi bence araştırdılar.Okanın pis pis sırıtmasına bakmıycaz demek bunu düşünüdüğüne göre bizden bile akıllı.Rapor almak öyle kolay değil hele ki halkın ilgilendiği böyle bir olay için asla vermezler.Benimde düşündüğüm Ali madem onu teşhis etti buydu kapıda sigara içen , beni takip eden dedi.neden üzerinde durmadılar.Neden Tahsin Okanı hiç görmediğini söyledi.Belki o sırada şok geçiriyordu Tahsin , belkiler çok fazla bu olayda. Tek bildiğim gece bile düşünüyorum nasıl bir anne yüreğiyle o merdivenlerden sürüne sürüne indi.Hele küçük bebişin annesinin kucağına gidip son nefesini vermesi bunu düşünmek bile istemiyorum kalbim acıyor..:çok üzgünüm:

canım üzerinde durmaz olurlarmı,Ali takip edilince polise gitmiş ve takip eden kişinin robot resmini çizmişler..ama polis Müge Anlı ya bu konu hakkında konuşmayın demiş..demekki delilleri topluyolardı o dönemde ve Okanı korkutup kaçırmamak için programda konuşulmasına izin vermeiler...
bende kaç gündür o küçücük bebeğin yaralandıktan sonra annesine gitmesini düşünüyorum..İlknur'un o anda ne hissettiğini düşünmek bile istemiyorum.ALLAH rahmet eylesin

canım üzerinde durmaz olurlarmı,Ali takip edilince polise gitmiş ve takip eden kişinin robot resmini çizmişler..ama polis Müge Anlı ya bu konu hakkında konuşmayın demiş..demekki delilleri topluyolardı o dönemde ve Okanı korkutup kaçırmamak için programda konuşulmasına izin vermeiler...
bende kaç gündür o küçücük bebeğin yaralandıktan sonra annesine gitmesini düşünüyorum..İlknur'un o anda ne hissettiğini düşünmek bile istemiyorum.ALLAH rahmet eylesin

Robot resme ne gerek var Atilla Taşa benziyor deseydiler hemen bulurlardı.Aslında bence daha açıklanmayan şeylerde var.Müge anlatamıyorum deyip durdu anlatında bizimde kafamızda soru işaretleri gitsin.Onlar öyle derse bizde olayın bu kadarla kalmadığını düşünürüz.

Robot resme ne gerek var Atilla Taşa benziyor deseydiler hemen bulurlardı.Aslında bence daha açıklanmayan şeylerde var.Müge anlatamıyorum deyip durdu anlatında bizimde kafamızda soru işaretleri gitsin.Onlar öyle derse bizde olayın bu kadarla kalmadığını düşünürüz.

anlatamazlar çünkü daha dava bitmedi.

dava henüz başlamadı bile sayılır ve bence bu işin içinde gökhanda var...gökhanın olmadığına asla ve de asla inanmıyorum.

daha önceleride defalarca dediğim gibi cinayetlerin içinde değil fakat sonradan öğrendi kardeşine yardım ve yataklık yaptı.

neden ve nasıl dediğini bilmiyorum fakat şu cümlesinin mutlaka bir anlamı olmalı "polisin bıçağı bulması için çöpe bakması kafiydi"

arkadaşlar muge tatil edildi yani tatlısert tatilde
bu konu kapandı ama hiç açıklama yapılmadı
bu kadar insan bi ay kilitlendi bu programa netice sadece katil bulunduuu ve arkası yarınlara kaldıııı

X