Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

arkadaşlar muge tatil edildi yani tatlısert tatilde
bu konu kapandı ama hiç açıklama yapılmadı
bu kadar insan bi ay kilitlendi bu programa netice sadece katil bulunduuu ve arkası yarınlara kaldıııı

evet haklısın.gece uykularımız kactı evin içinde paronayak olduk.15 gün sonra baska konularla devam eder:kızgın:

krızden dolayı ..yada müge anlı yorul..yada kızıyla geçircek 15 tatılı ...bilmiyoruz

atv torpilli kanal bence müge anlı krizden dolayı değilde kızıyla beraber dinlenmek içindir...

çünkü olayları gerçekten yaşıyor ve etkileniyor...

düşünün bizler burdan izlerken daralıyoruz depresyona girip günlerce ağlıyoruz mügeciğim kimbilir ne kadar üzülüyordur o annelerle evlatlarla feryatlarla katillerle beraber bir aradayken

atv torpilli kanal bence müge anlı krizden dolayı değilde kızıyla beraber dinlenmek içindir...

çünkü olayları gerçekten yaşıyor ve etkileniyor...

düşünün bizler burdan izlerken daralıyoruz depresyona girip günlerce ağlıyoruz mügeciğim kimbilir ne kadar üzülüyordur o annelerle evlatlarla feryatlarla katillerle beraber bir aradayken

evt bencede dinlemek ve kızıyla geçitmek için müge tatıle girdi geri dönecektır..kesin......yerimseniben

evt bencede dinlemek ve kızıyla geçitmek için müge tatıle girdi geri dönecektır..kesin......yerimseniben

mügenin ele aldığı konular kadar ağır acı travmatik kanlı canili olayları hiç bir televizyoncu gazeteci ele almadı bu güne değin...

minicik bedeninde aslan yüreği taşıyan cesur yürek bir kadın ve anne olarak görüyorum ben mügeyi, gazeteci olarak ise en son görüyorum:asigim:

mügenin ele aldığı konular kadar ağır acı travmatik kanlı canili olayları hiç bir televizyoncu gazeteci ele almadı bu güne değin...

minicik bedeninde aslan yüreği taşıyan cesur yürek bir kadın ve anne olarak görüyorum ben mügeyi, gazeteci olarak ise en son görüyorum:asigim:

bencede canım sert görünümünün ardında çok acı çeken bi kadın var
belkide böyle bastırıyo duygularını savıunmaya gecerek...kesinlek iyi bi anne hep anne gözüyle bakıyo olaylara promramında yer verdigi konularda gelişmelere çok şasırıyo ..
çocuk cinayetleri çok tepki veriyo...çok hassas ve gercekci düşünüyor...

bencede canım sert görünümünün ardında çok acı çeken bi kadın var
belkide böyle bastırıyo duygularını savıunmaya gecerek...kesinlek iyi bi anne hep anne gözüyle bakıyo olaylara promramında yer verdigi konularda gelişmelere çok şasırıyo ..
çocuk cinayetleri çok tepki veriyo...çok hassas ve gercekci düşünüyor...

müge anlı tatlı sert ile gerçekten kendisini buldu , her zaman daha farklı daha kaliteli olduğunu farkederdim magazin programları müge ye hafif kalıyordu, kendini bu kulvarda görmekten çok mutluyum ve başarılarının devamını diliyorum:hooray::nazar:a.s.

muge_anli_ile_tatli_sert_1914_c.jpg

tatlı sert i çok seviyorum ve profilimi de bunu aylar önce bu sebepten yazdım ...

atv nin sitesini ve mügenin web sitesini araştırdım tatil ya da neden ara verildiği ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım...hatta orda verilen ihbar hattı telefon numaralarını aradım cevap vermediler...

arkadaşlar bu konuda bir bilgiye ulaşan olursa lütfen bizlerle paylaşsına.s.

artıkk insanlaraa hatta yakınlarımızaa bile güvenmemiz gerektiğini öğrenmişş oldum

müge anlı tatlı sert ile gerçekten kendisini buldu , her zaman daha farklı daha kaliteli olduğunu farkederdim magazin programları müge ye hafif kalıyordu, kendini bu kulvarda görmekten çok mutluyum ve başarılarının devamını diliyorum:hooray::nazar:a.s.

muge_anli_ile_tatli_sert_1914_c.jpg

tatlı sert i çok seviyorum ve profilimi de bunu aylar önce bu sebepten yazdım ...

atv nin sitesini ve mügenin web sitesini araştırdım tatil ya da neden ara verildiği ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım...hatta orda verilen ihbar hattı telefon numaralarını aradım cevap vermediler...

Enson programında 15 gün tatil yapacağız demişti.Büyük ihtimal dönecek.kaydirigubbakcemile5

yarın yokmu proğram şimdi yaaaaaaaaaa.üfff canımız sıkılacak desenize yahuuuuu

cuma günü program biterken kendi söyledi 15 gün bir ara vericez diye. sanırım dinlenmek amaçlı vede kızıyla birlikte olmak için.

allah kimsye böyle şeyler yasatmaz inşaallh...ama yine bi cinayet olayılıa döner yada toplumsal sorunlar.la ilgili programlar yapar ...çünkü çok izlenen bi program....

hani müge tatilde değil ...

zaten ne atv nin sitesinde ne de mügenin kişisel sitesinde hiç bir bilgi yoktu

Son düzenleme:
ya cuma günü müge kendi söylemişti 15 gün tatile giricez diye.
fikir değiştirdiler demekki.
belki program başında bi açıklama yapmıştır.

hani tatildi kızlar müge anlı var ben de açmadım tv yi yok diye :KK43:(

ya cuma günü müge kendi söylemişti 15 gün tatile giricez diye.
fikir değiştirdiler demekki.
belki program başında bi açıklama yapmıştır.

yok hayatım açıklama yapılmadı müge her zaman ki gibi başladı programına

atv yi sabah haberlerinden itibaren izledim her sabah olduğu gibi...

atv haber izlememe sebepse mügeyi en başından itibaren kaçırmamak içindir

ya uff ben de yok diye izlemedim baştan kaçırdım :KK43::-)((

gökhandan en ufak bir söz açılmadı...

kafasına pencere düşen kızcağızın babası bağlandı telefonda adamcağız sürekli ağlıyor kızı hala yoğun bakımda...

sonra da internete kızının sevişme görüntüleri yayılan baba çıktı...

derken şimdiki tecavüze uğrayan kızcağız...

X