Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

inşallah serbest bırakılan yada daha az ceza alan olmamıştır hepsi çürüsün o kaderin bebeğinide alsınlar esirgeme kurumuna versinler yazık bebeğe onun ne suçu varda oralarda heba oluyor:kızgın::çok üzgünüm:

düşünsenize yazık o çucuğu öldürmeleri sonucu 3 aile mahvoldu 2 tanesinin evleri bomboş kaldı yerlerinden yurtlarından oldular hurdacının evi boşaltıldı,dilberlerin evi boş kaldı ümit evine bile uğrayamamış corluya bile gidememiş değermiydi bütün bunlara yazık muhammet hala gömülememiş zaten gömülecek ne kalmış ki birkaç parça kemik ve herkes bi şekilde hayatına devam ediyor muhammetin kardeşi yurtta,muhammet mezarda bile değil,kaderin masum bebeği cezaevlerinde sürünüyor :çok üzgünüm:masumların ne suçu vardı bunların sorumlusu dilberin uçkuruna sahip çıkamaması (diğerlerininde buna yardım yataklık etmesi ahlaksızlar)vayyy anam vayyy psikolojim bozuldu yinee tüylerim diken diken oldu:çok üzgünüm:

tabii ümitin başıboşluğu,evine bakmaması

düşünsenize yazık o çucuğu öldürmeleri sonucu 3 aile mahvoldu 2 tanesinin evleri bomboş kaldı yerlerinden yurtlarından oldular hurdacının evi boşaltıldı,dilberlerin evi boş kaldı ümit evine bile uğrayamamış corluya bile gidememiş değermiydi bütün bunlara yazık muhammet hala gömülememiş zaten gömülecek ne kalmış ki birkaç parça kemik ve herkes bi şekilde hayatına devam ediyor muhammetin kardeşi yurtta,muhammet mezarda bile değil,kaderin masum bebeği cezaevlerinde sürünüyor :çok üzgünüm:masumların ne suçu vardı bunların sorumlusu dilberin uçkuruna sahip çıkamaması (diğerlerininde buna yardım yataklık etmesi ahlaksızlar)vayyy anam vayyy psikolojim bozuldu yinee tüylerim diken diken oldu:çok üzgünüm:

muhammed gömülmemiş miii :1shok::1shok::1shok:
olsun sadece kemikleri bile kalsa gömülmeliydi ya bu nası bi mantık?
nerde peki kemikler?

dılberı neden gösterdı kızlar,mahkeme mı varmıs... sukran cınayetı noldu? hala cıkmadı deılmı bırsey... yazık kadıncagızda nasıl sessız mazluma benzıyor...olan ölene oluyor zaten...

bende şok olmuştum mügenin muhammedin bir mearı yol dediği zamaan olan muhammede küçük bebeğe oldu

mahkeme başlamamış başlayınca müge bilgi vercekmiş

kırmızı donlu kızzzz
sabah uyanamadım 10,30- 11 den itibaren izledim. ondan itibaren sözlüye hazırım örtmenimm laelaelaelaelae

bosver cumayi zaten sükran olayini son 10 dakka konusuldu:kızgın:
bugünün yorumlarini alayim:hulya: ben bakamadim isdeydim:gitme:
hadeeeeeee dileğin telefonuda kırılmış

telefonmu kirilmisakannehir ya bunlar cocukmu kandiriyor, benim oglum bile daha inanilir yalanlar atiyo:eek:lmaz: takvimleri yiyolar telefonun üstünede kesin sükrü oturup kirmistir:roflol:

bosver cumayi zaten sükran olayini son 10 dakka konusuldu:kızgın:
bugünün yorumlarini alayim:hulya: ben bakamadim isdeydim:gitme:

telefonmu kirilmisakannehir ya bunlar cocukmu kandiriyor, benim oglum bile daha inanilir yalanlar atiyo:eek:lmaz: takvimleri yiyolar telefonun üstünede kesin sükrü oturup kirmistir:roflol:

mügede bunlar bana çok tanıdık geliyor ,dedi.

günaydınnn kızlarrrhihoyyyt250.programmış,geçen yılın olaylarını gösterince özellikle evlatları öldürülen aileleri ağladım valla:çok üzgünüm:senağlama inşlh şükranın katilide bulunur:Saruboceq:

ahmetin dediğine bak hele evli bir adamla dul kadın sokak ortasında konuşurmuymuş ulan şerefsiz senin 6 çocuğun varken utanmadan başka çocuğa tecavüz suçundan yatmadınmı man kafa:mymeka::kızgın:

bende tam anlamadım ama sanırım telefona bağlanan kişi dul olan kadınlarla ilgili bişi dedi de ona kızdı.

eeee yine bisey yok haftalardir ayni sorular ayni cevaplar:dilcikar:
telefon dökümanlari niye yok , sükrana otopsi yapilmadimi, tirnagindan dna filan alsalar baksalar,haftalardir sinirlerimi geriyo bu gonyali aile,yoksa bu mankafalilardan bise cikmicak:mymeka:

X