Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar adli tıp raporunda boğularak öldüğü açıklanmış..
ancak intihar mı yoksa cinayet mi belli değil
boynundaki kemer de ölesine bişi olarak takıldığını düşüüorum boynuna..

ama bana hiç intihar gibi gelmior işin içinde farklı şeyler olduğunu düşünüorum ve bu cinayeti şüphelendikleri arkadaşının yaptığını düşünüorum

eve 3 tane de erkek çağırmış kız arkadaşı..
ya bilmiorum benim aklıma farklı şeyler geliorCADIARZU

ayrıca kızın odasında içilmiş 3 farklı sigara izmariti..yani evde birkaç kişinin olma olasılığı yüksek

evet canım ..
ya kız anlatmış zaten
eve 3 tane erkek arkadaşını çağırmış, ölen kızda istemeyince aralarında anlaşmazlık olmuş ve bağırınca yastıkla yüzünü kapatmışlar güyaa..
o kız zaten bunları anlatmış ama eli kolu serbest geziomuş
ailenin oraya çıkmasındaki amaç bu zaten
neden serbest dior

hee.. tam ızleyememıztım kacırmısım,bende dıyorum ne bu celişki.. Bence tam anlamıyla polis %100 emın olamadıgı ıcın kızı sımdılık salmışlardır..Yoksa yastıkla yuzunu kapadık dıyen bırını kolay kolay bırakmazlar..

hee.. tam ızleyememıztım kacırmısım,bende dıyorum ne bu celişki.. Bence tam anlamıyla polis %100 emın olamadıgı ıcın kızı sımdılık salmışlardır..Yoksa yastıkla yuzunu kapadık dıyen bırını kolay kolay bırakmazlar..

canım kızın amcasımı eniştesi mi ne, istihbaratta görevliymiş..
aile o yüzden serbest olduğunu düşünüor

evet,araya gırmıs adam zannedersem o yuzden kıza elleyemedıler dıye düşünüyor sanırım aılesı..Ama müge de bu konuda aynı düşünmüyor..Böyle bırsey olamaz dıyor..Belkıde ekran karsısında öyle göstermek ıstemıyor olabılır..

valla canım emniyet gerekeni yapıor evet..Türk polisi her işin peşinden koşuor..
ama böle bi yerlerdende onun dayısı bunun amcası çıkınca böle şeylerde oluor..olmuor değil..
bu işler hatır için kapatılacak mevzular deil
öyle bi durum varsa gerçekten çok kötü bi durum ve hiç adil deil

oy oy oooooyyy:1shok: yarın gökhanla neriman hanımın karsılasması vaaarr:1shok: gökhan ne kadarda pişkin gözüküoCADIARZUo kadar sevdiğiniş söölediği ilknuru öldüren kardeşi cıktı.bööle bi durumda basını kaldıramaması lazım ama maşallah dil pabuc kadarkötükedihüso:kızgın::eek:klava::mymeka:

oy oy oooooyyy:1shok: yarın gökhanla neriman hanımın karsılasması vaaarr:1shok: gökhan ne kadarda pişkin gözüküoCADIARZUo kadar sevdiğiniş söölediği ilknuru öldüren kardeşi cıktı.bööle bi durumda basını kaldıramaması lazım ama maşallah dil pabuc kadarkötükedihüso:kızgın::eek:klava::mymeka:

anaaaaa:1shok:
cıddı mı ya...o kadın onu parcalar...haklıda yani...:eek:klava:

ben anlayamadim ya bugünkü programi cuma günü adanali genc kiz cinayeti vardi ama bugün farkli bir konu o konu neyle sonuclandi?:uhm:

aaa cidden öylemi, epeydir izlemiyorum programı. ama bu konunun tekrar çıkacağını tahmin etmiştim. bilgilendirdiğin için teşekkürler. yarına izleyeyim bakalım nolucak.

gökhan alt komşuydu ama gay diil. onuda bizim millet hemen uydurup yapıştırmıştı. bir gün ilknurun kocası ile gökhan birliktelerdi dendi. onu ters anlama çekip gay yaptılar :)) ama sanırım bir aradalar anlamında öyle söylenmişti.

X