Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ahmetle tastanin yüz ifadeleri sanki ayni kötükedihüso allahim böyle insanlardan herkesi korusun

bencede dileğin kesin bi alakası var belki şükran bunları uygunsuz bir halde yakaladı ve bunlarda beraber öldürdüler buda bir ihtimal valla dilber olayından sonra herkesten şüphelenir hale geldim bi anne yavrusuna kıyıyorsa yengesine böyle cahiller hayli hayli neler yapmaz .. çatalca cinayetide inşallah açığa çıkar ben açıkçası nihal hn ve amcadan şüphelniyorum

kizlar duydunuzmu dilek ne dedi,yemin ederim ben ahmeti ilk defa jandarmada gördüm dedi,ama önceki programda sükrü perdeyi takiyordu yatak odasinin ahmette bizi gözetliyordu demisdi
birisi bunu mügeye yazsin

Kızlar bence bu dilek in bu işte parmağı var... şükrüde ne saf bi adammış beee... alsanaalsanasmile

dilekle ilişkisi 100/ 100 arkadaşlar kesinlikle yoksa neden böyle bi iddiada bulunsun adam evli karısndan korkmazmı herşeyi göze alarak itiraf etmiş işte

Kızlar bence bu dilek in bu işte parmağı var... şükrüde ne saf bi adammış beee... alsanaalsanasmile

saf degil canim karisini koruyor bence oda biliyor cunku hicbir kardes tanimadigi etmedigi biryile ablasinin mesajlasmasina izin vermez anca gerizekali olmais lazim:eek:lmaz:

uyuz oldum şükrüye yaaa ne gıcık.
ümitte bişey söylemeden önce dilberin yüzüne bakardı bu saftirikte öyle...
ne yapıyor bu kadrınlarda kocaları bunlara şüphesiz bağlanıyor anlamıorum ki.....
bu dilekte var bişiyler ben eminim....

bana göre dileğin bu adamla ilişkisi vardı..şükranda bunları gördüyse....

dilek iyi doğurmuyo valla bu kadar şeye.... yazık sonunda o yavruya olacak herzamanki gibi olan... daha doğar doğmaz dna testi yapılacak...

neden işlendiği değilde kimin işlediği söylendi sadece

X