Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Dilber 'Muhammet'i Sinan öldürdü' dedi

6 yaşındaki Muhammet Fırtına'nın katil zanlılarından anne Dilber Fırtına, sevgilisi Kemal E. ve hurdacı Sinan G., küçük çocuğa öldürücü darbeyi kimin vurduğu konusunda birbirlerini suçluyor
--------------------------------------------------------------------------------
45 gündür aranan 6 yaşındaki Muhammet Fırtına'nın cansız bedeninin bir tarlada bulunması bir vahşeti ortaya çıkardı. Çorlu Emniyeti, cesedin bulunmasının ardından aile bireylerini ve ailenin tüm tanıdık ve akrabalarını sorguya aldı. Gün boyunca yapılan sorgulamanın ardından gece 01.00 civarında anne Dilber Fırtına'nın itirafıyla olay aydınlandı. Dilber'in ifadesinde sevgilisi müteahhit Kemal'le birlikte olmak için hurdacı Sinan'ın evine gittiğini söyledi. Evde Sinan'ın karısı Fadime, üvey kızı Kader ve oğlu Kadir de vardı.

TOKADI KİM ATTI?
O sırada kapıda oynayan Muhammet, annesi ile Kemal'in ilişkisine şahit oldu. 16 yaşındaki Kadir de çocuğun evin içinde yaşananları gördüğünü babası Sinan'a söyledi. Bunun üzerine evdekiler Muhammet'i gördüklerini kimseye anlatmaması için korkutmaya başladı. Atılan bir tokadın ardından Muhammet yere yığıldı. Evdeki herkes öldüğünü sandı. Bu durumda ne yapacaklardı? Hemen Muhammet'i bir battaniyeye sardılar ve Kemal'in beyaz otomobilinin bagajına koydular. Sinan'ın evine 10 dakika uzaklıktaki bir tarlaya atıp geri döndüler. Ancak Dilber, olayı itiraf ettikten sonra daha az ceza alabilmek için diğerlerine saldırmaya başladı. Dilber, polise verdiği ifadede "Muhammet'i Sinan öldürdü" dedi. Sinan, küçük çocuğa öldürücü darbeyi Kemal'in vurduğunu söyledi. Kemal ise "Dilber öldürdü" dedi. Baba Ümit Fırtına, Dilber'i suçunu itiraf ettikten sonra sorgulamanın ardından sağlık kontrolü için hastaneye giderken polis aracında gördüğünü söyledi. "Dilber bana 'Muhammet'e tokadı Sinan attı. Muhammet'i ben öldürmedim, Sinan öldürdü' dedi. 'Niye bana iftira attın' dedim, cevap vermedi. Eşimi çok seviyordum. Aklıma bile gelmezdi" dedi.

KÜÇÜK GÖRGÜ ŞAHİDİ OLAYI DOĞRULADI
Muhammet'in cansız bedeninin bulunduğu buğday tarlasının civarında oturan küçük bir çocuk, olayın yaşandığı gün tarlaya iki otomobilin geldiğini söyledi. Küçük şahit, "Beyaz otomobilde Dilber Abla ve bir erkek vardı. Çocuk sesi de geliyordu. Tarlanın içine doğru girdiler. Sonrasını görmedim" dedi.

kaynak :TAKVİM GAZETESİ

reziller çocuğu tarlada sesizce katlettiler muhakkak.
ya inşallah dünya gözüyle şu kadının acı çeke çeke günlerce can çekişe çekişe öldüğünü görürüm..

sonuc ıtıbarıyle kanı cekılmıs, ınsafı ve vıcdanın zerresı bulunmayan gozu donmus bır grup canı yuzunden olan uc kucuk mınıge oldu

bır tanesı hayatın daha baslangıcında karnında yasama basladıgı ınsan musveddesı ve yanındakı canılerın elınden vahsı bır sekılde hayata gozunu yumdu
kendı payına kurtuldu belkı

bır dıgerı hem anne, hem baba, hem aıle hıcbırseyı kalmadan soguk yetıstırme yurdu odalarında buyumeye mahkum oldu akıbetı belırsız
en mınıgı ıse dunyaya gelısının ılk gunlerınde adlıye ve arkasından belkı de hapıshanede yasamaya mahkum edıldı

annesı olacak cahılın cezalarını katbekat odemek uzere gırdı soguk duvarlar arkasına ve akıbetı bellı degıl

sonuc ınsanlar dogarken hıc bılmedıgı seylerı zamanla ogrenır tecrube edınır ve hatalarını duzeltır
ama sanssız olan bu uc cocuk dogarken evet hıcbırsey bılmıyorlardı ama artık bız yetıskınlerın dahı kaldıramadıgı cok sey bılıyorlar artık

Son düzenleme:
Allah hepsını ıslah etsinnnn....

Öle ya da böle bu cocuk öldüü....

Keske o gören cocuk daha önce konussaydı birilerıne keskee...

iyi ki o küçük kızı vermişler yuvaya. bu ümit aklına geldikçe kızım bak anneni çok seviyodum ama senin anan o.... muş derdi hep. beyinsiz herif. çocuğa söylenir mi hemen abin öldü diye.

kaderin bebeğini de devlet alır herhalde. bence o bebek sinandan gibi geliyor bana. onun da dna testi yapılsa iyi olur.

bu kadar pisliği midem kaldırmıyor. rüyalarıma bile girdi Muhammed. Aslında o Dilber'i de Muhammed'i öldürdükleri gibi önce dövmek sonra tarlaya bırakmak lazım. kısasa kısas.

bence kizi vermekle iyi yapmislar o ailenin icinde yetisse ne olurdu...ben halayida,babaanneyide begenmedim ümit zaten ortada.
en azindan bu cocuga daha ilgi gösterilir gördüklerini unutur ne bileyim en iyisi bu olmus
bu kadar karisik bir aile ve ortamda büyümesi hicte iyi olmazdi..
eger dilber in yaptigi ortaya cikmasaydi yine devam edecekti bunlara ve o yavrucakta annesi gibi olacakti
bence simdi ona cok güzel bakarlar

Ya arkadaşlar bu muhammedin bu şekilde öldürüldüğünü duyduktan sonra cinsellikden acaip tiksiniyorum eşim bana her yaklaşdığında gözümün önüne muhammedin annesini !!!!! ve o adamın onların gördüğü sahnesi gözümün önünde canlanıyor gibi ve ben iğreniyorum Bu kadın hertürlü piskolojimizi bozdu

KÜÇÜK GÖRGÜ ŞAHİDİ OLAYI DOĞRULADI
Muhammet'in cansız bedeninin bulunduğu buğday tarlasının civarında oturan küçük bir çocuk, olayın yaşandığı gün tarlaya iki otomobilin geldiğini söyledi. Küçük şahit, "Beyaz otomobilde Dilber Abla ve bir erkek vardı. Çocuk sesi de geliyordu. Tarlanın içine doğru girdiler. Sonrasını görmedim" dedi.

kaynak :TAKVİM GAZETESİ

Kızlar çocuğun konuştuğu bölümü tekrar tekrar izliyorum çocuk arabaları anlatıktan sonra "bir kaç gün sonra" "burda olduğu belirlendi diyor tarlayı göstererek benneyaptımki

Hatırlarsanız babası çıktığında da ben buraları 10-15 gün önce aradım hiç bir şey yoktu demişti koku falan duymaması garip değil mi:1no2:

Benim de kafam allak bullak, her gün laflar itiraflar değişiyor ama aynı şeyi söylüyoum arabalarla götüre götüre tarlaya getirip atmaları bana çok saçma geliyor...

İnşallah tamamen çözülecek :kızgın: hepsi cezasını çekecek.

bu arada küçük kızın devlete teslim edilmesine sakın üzülmeyin öyle insaların yetiştirdiği tipleri gördük o kızın da başına bin bir türlü şey gelirdi.Çok iyi olmuş o babayla o babanneyle ne yaşar Allah aşkına :1closedeyes:

kucuk gamzenın devlet korumasında olmasını desteklıyorum
evet annesız kalmısken uzerıne bır de baba ve aılesınden ayrıl kalmak dusuyor ama ben farklı bır koseden bakıyorum bu olaya

daha dun 2,5 yasındakı bır cocuga abısının olum haberıveren bır baba
ıssız, evsız ve herseyden onemlı dengesız

durumu yerınde olmayan ve gelınıne yanı bu kucuk cocugun annesıne ates puskuren babaanne, dede ve hala
cevreden gelecek olan baskılar vs bır suru neden

ama devlet korumasında oldugunda her turlu cevreden uzak, egıtımlı ogretmenler ve psıkolojık destek alarak bu durumdan cıkabılmesı bence cok daha mumkun

babaannenin torunlarini bu kadar seviyor görünmesi basindan beri palavraydi bence
maden dilberin pis islerle ugrastigini biliyorlardi da neden muhammeti basinda yanina almadi
muhammet öldü kücük kizi neden almak istemedi yani kücük kizin yurda gitmesi
en dogru karadi bence ama kadinin bu kadar yakinmalarina ne oldu zaten bu cocuklarin
bu hale düsmesinde hepsinin payi var muahammet öldü ama ALLAH kücük kizin yardincisi olsun

Kızlar çocuğun konuştuğu bölümü tekrar tekrar izliyorum çocuk arabaları anlatıktan sonra "bir kaç gün sonra" "burda olduğu belirlendi diyor tarlayı göstererek benneyaptımki

Hatırlarsanız babası çıktığında da ben buraları 10-15 gün önce aradım hiç bir şey yoktu demişti koku falan duymaması garip değil mi:1no2:

Benim de kafam allak bullak, her gün laflar itiraflar değişiyor ama aynı şeyi söylüyoum arabalarla götüre götüre tarlaya getirip atmaları bana çok saçma geliyor...

İnşallah tamamen çözülecek :kızgın: hepsi cezasını çekecek.

bu arada küçük kızın devlete teslim edilmesine sakın üzülmeyin öyle insaların yetiştirdiği tipleri gördük o kızın da başına bin bir türlü şey gelirdi.Çok iyi olmuş o babayla o babanneyle ne yaşar Allah aşkına :1closedeyes:

sana katılıyorum arkadaşım.aynı durum benim de dikkatimden kaçmaı.şimdi dilberlerin itirafına göre göre çocuğu aynı gün içinde tarlaya bırakmışlar.oysaki birçok insan heryere baktık,bakmadığımız yer kalmadı hatta emniyettende bakan insanlar olduğu söylenmişti.madem baktılarsa bu çocuğu neden göremediler acaba ? ben diyorum ki birkaç gün sonramı o tarlaya götürdüler acaba ?

ercan bu fuhuş olayının nasıl başladığını anlattığında şok oldum yaa

ercan anlattığına göre dilberin o evde ilk buluşmasında hurdacının evine gidip arkadaşla bi 10 dk. konuşabilirmiyiz demiş geçmişler odaya
10 dk sonra çıkıp sizin banyoda hemen bi duş alabilir mi diye sormuş çok şaşırmışlar sinan ve ailesi öyle öyle devam etmiş
olaya bak yaa olay eşelendikçe daha da bi akıl almaz hale geliyor
bide ümit oo daha neler varr neler demişti ercan sinanla fadimenin evli olmadığını söylediğinde
insanın aklı almıyor yaa ne hayatlar var pess
biri evine gelicek adamın tekiyle konuşmaya sonra adam duş alsınmı diye izin isticek almıyo vallahi hiç bişeyi aklım almıyor

olan zavallı muhammed e oldu annesi yarın öbürgün içerden çıkıp kaldığı yerden işine devam eder ben söyleyeyim ne anneymiş be

ercan bu fuhuş olayının nasıl başladığını anlattığında şok oldum yaa

ercan anlattığına göre dilberin o evde ilk buluşmasında hurdacının evine gidip arkadaşla bi 10 dk. konuşabilirmiyiz demiş geçmişler odaya
10 dk sonra çıkıp sizin banyoda hemen bi duş alabilir mi diye sormuş çok şaşırmışlar sinan ve ailesi öyle öyle devam etmiş
olaya bak yaa olay eşelendikçe daha da bi akıl almaz hale geliyor
bide ümit oo daha neler varr neler demişti ercan sinanla fadimenin evli olmadığını söylediğinde
insanın aklı almıyor yaa ne hayatlar var pess
biri evine gelicek adamın tekiyle konuşmaya sonra adam duş alsınmı diye izin isticek almıyo vallahi hiç bişeyi aklım almıyor

tek kelimeyle iğrenç

babaannenin torunlarini bu kadar seviyor görünmesi basindan beri palavraydi bence
maden dilberin pis islerle ugrastigini biliyorlardi da neden muhammeti basinda yanina almadi
muhammet öldü kücük kizi neden almak istemedi yani kücük kizin yurda gitmesi
en dogru karadi bence ama kadinin bu kadar yakinmalarina ne oldu zaten bu cocuklarin
bu hale düsmesinde hepsinin payi var muahammet öldü ama ALLAH kücük kizin yardincisi olsun

[/Bcanim ben hep yazdim babaanne cok ilgili görünmeye calisiyor diye hatta rüyamda gördüm gittim aradim dedi sirf icine dogdu havasi vermek icin oda basina bela oluyordu...
sadece göstermeklikti zaten cok ilgili biri olsaydi torunlrini alirdi yanina yada bakacak gücü yoksa yine sosyal hizmetlere gider derdi yani hic mi bilmiyordu durumlari..kizi ümite demis kariisnin bu islerini annesine demedi mi dedi tabiki ama iste ugrasmak istemedi zaten kendi torunu oldugunu bile düsünmedigi icin..en iyisi cocugun yurda verilmesi oldu..
cok fazla düsünmemek lazim nasil gönderdi filan diye o aile gercekten cok karisik bir aile..cocuk kayboluyo cikip kizlarinin kocasndan süpheleniyorlar yani demek ki o da onu yapabilecek birisi ki böyle düsündüler cocuk onlarin elinde yine oyuncak olurdu

arkadaşlar benimde dikkatimi kader polis arabasından inerken bir haftalık bebeğine dönüp baktıya almak için(annelik içgüdüsüyle)acaba dilber pisliği 6 yaşındaki oğlunu nasıl tarlada ölüme terketti ne biçim bir cani bu ya.......kimin suçu varsa bu olayda allah hepsini kahretsin

[/Bcanim ben hep yazdim babaanne cok ilgili görünmeye calisiyor diye hatta rüyamda gördüm gittim aradim dedi sirf icine dogdu havasi vermek icin oda basina bela oluyordu...
sadece göstermeklikti zaten cok ilgili biri olsaydi torunlrini alirdi yanina yada bakacak gücü yoksa yine sosyal hizmetlere gider derdi yani hic mi bilmiyordu durumlari..kizi ümite demis kariisnin bu islerini annesine demedi mi dedi tabiki ama iste ugrasmak istemedi zaten kendi torunu oldugunu bile düsünmedigi icin..en iyisi cocugun yurda verilmesi oldu..
cok fazla düsünmemek lazim nasil gönderdi filan diye o aile gercekten cok karisik bir aile..cocuk kayboluyo cikip kizlarinin kocasndan süpheleniyorlar yani demek ki o da onu yapabilecek birisi ki böyle düsündüler cocuk onlarin elinde yine oyuncak olurdu

aynen katılıyorum devlete teslim edilmesi çok mantıklı olmuş

sanırım bu iş bu kadar değil..müge birileri daha tutuklanabilir,tutuklular çıkabilir falan filan dedi
bakalım görecez
ayy o seyirci kadına deli oldum
salak şey
demezmi ben açsam çocukta aç kalsın diye
ya biz kaç gündür muhammet aç öldü diye ağlıyoruz

Son düzenleme:
arkadaşlar benimde dikkatimi kader polis arabasından inerken bir haftalık bebeğine dönüp baktıya almak için(annelik içgüdüsüyle)acaba dilber pisliği 6 yaşındaki oğlunu nasıl tarlada ölüme terketti ne biçim bir cani bu ya.......kimin suçu varsa bu olayda allah hepsini kahretsin

kadermi?
ben onu izleyemedim

X