Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Kızlar şimdi gazetede okudum, müge anlı için bütün kanallar seferber olmuş, hatta bi kanal açık çek vermiş ,
mügede tatil sonu kararım vericem demiş...
Raytinglerde rakipleri sedaya da büyük fark atmış müge 10..15 sıralarda seda 40,,50 sıralarda...
Bu yüzden sedanında programını bitirip, esra ceyhanın saatinda, müge nin programına benzer program yapıcakmış.
Müge bu sene çok başarılıydı..

taklitler hıcbır zaman tutmuyor zaten... seda da mügenın kafa yok... seda degılde daha cıddı dogal bırı olsaydı belkı ızlenebılırdı ama sedaya hıcc uymadı...:umursamaz:

Is muge de degl bence ayni programi serap ezgu de yapsa cok basarili olurdu ayrica muge programin sadece gorunen yuzu kamera arkasinda o kadar basarili bir ekip var ki:nazar:

Seda sayan eksik kalsa olmazdi en guvenilirmis yesinler seninin guvenilirligini:smiley-cool:

ya yazdigniz konularla alakasiz olacak ama münevverin msn konusmlarini her haber sitesinde var bence bu kadar özele girmek iyi gelmiyor oradan bir sonuc cikmiyor ki kiz ölmüste olsa ailesi zten bu konsmlari okumustur 70 milyonun haber oluyor...münevvernde konsmalri bana normal gelmedi cocuk alkol aliyor,uyusturucu aliyor hatta kita tokat bile atmis 6 -7 aylik bir iliski bu kadr neden bekledi ki yazik oldu onada...yani herseyide paylasmak zornda degiller testerenin bile resmini koymuslar zaten herkes testereyi biliyor Allah korusun biri üzerinde kullaninca onun kanli olacaginida biliyor ama bunu koyuyorlar..haberi yapsinlar ama gerekli gereksiz herseyi koymasinlar..msn konusmalari cok gereksiz özeli kalmadi kizin belki ama ailesi var ne bileym kimse cocugunun ne yaptigini tam bilmiyor 70 milyonla okuyor.öpüstüklerini,gezdiklerini falan

ya yazdigniz konularla alakasiz olacak ama münevverin msn konusmlarini her haber sitesinde var bence bu kadar özele girmek iyi gelmiyor oradan bir sonuc cikmiyor ki kiz ölmüste olsa ailesi zten bu konsmlari okumustur 70 milyonun haber oluyor...münevvernde konsmalri bana normal gelmedi cocuk alkol aliyor,uyusturucu aliyor hatta kita tokat bile atmis 6 -7 aylik bir iliski bu kadr neden bekledi ki yazik oldu onada...yani herseyide paylasmak zornda degiller testerenin bile resmini koymuslar zaten herkes testereyi biliyor Allah korusun biri üzerinde kullaninca onun kanli olacaginida biliyor ama bunu koyuyorlar..haberi yapsinlar ama gerekli gereksiz herseyi koymasinlar..msn konusmalari cok gereksiz özeli kalmadi kizin belki ama ailesi var ne bileym kimse cocugunun ne yaptigini tam bilmiyor 70 milyonla okuyor.öpüstüklerini,gezdiklerini falan

eh reyting soz konusu olunca birde gazete tirajlari her yola basvurur basin

yazdıklarınızı okudumda kısaca fikrimi beyan edeyim..buarada herkese günaydınlar diliorum...

bgne kadar münevver olayı gibi birçok olay yaşandı ülkemizde....tabi bizim sdc birkaçından haberimiz oldu ve birkaçıda faili meçhul olarak bilinmekte....çağla da bunlardan biriydi kuşkusuz..kız yaşasa şu an tahminimce 25 yaşında olucaktı ama hala katili bulunamadı çağlanın..umarım ismi ve tarihi yanlış söylememişimdir....gelelim bgnkü olaylara müge anlı bgn evet çok güsel işlere imza atmış gazeteci kimliğinin yanında hukukçu kimliğiylede ön plandadır..çok hırslı ve aklı başında olmasıda hoşuma gitmio desem yalan olur...yaptğı işler çözülen cinayetler reyting patlaması yaptı...bgne kadar buna benzer çok program yapıldı''parmak izi..sıcagı sıcagına'' vb..ama hiçbiri gündüz kadın kuşağı başlığında yapılmadı...galiba kadınlara yönelik bu tarz bi program daha çok dikkat çekti ama kadın sayısı kadar erkek sayısıda gözardı edilemez bi gerçek.....ha müge anlı bulunmaz hint kumaşı diil bu formatın aynısını bi başkası yapsa ama yine aynı olaylar yaşansa bence aynı tepkiyi alırdı kaldıki müge anlı daha düne kadar ''dobra dobra ''falan adında sanatçıların özel hayatına girip birçoğundan azarını yemiş bir isimdir..ve daha düne kadar kendi özel hayatıyla eşiyle boşanma problemleri yüzünden hatırladıgım bi isimdir...sevenleri kadar sevmeyenlerininde epeyce oldugu bi televizyon yüzüdür müge anlı...dicem oki arkadaşlar iş programı sunanda bitmiooo...program içinde işlenen konular daha önemli eminim bgn müge anlı tarzında çok insan var....ve görün yeni sezonda bu tarz programlar çoğalıcak..tıpkı yok ''yemekteyiz''programında oldugu gibi....nese eger cinayetler çözülücek birileri rahata ericekse ben taklitlerinden yanayım....münevver olayıda reyting kurbanı oldu....yok testeresi yok msn konuşmaları iiice laçkalaştı..yani bu konuyla alakalı kim naparsa reytingi kapıo...ee bizlerde merak edioruz ve okuoruz öööle diilmi....nesseeee yeni sezonda görüces bakalım nelere şahid olcasss
[/B]

Münevver'e onur belgesi

Etiler'de çöp konteynırında cesedi bulunan Münevver Karabulut'un okuduğu Bingül Erdem Lisesi'nde de dün karne heyacanı vardı. Okul yönetimi tarafından hazırlanan sembolik karneyle takdir ve onur belgesi baba Süreyya Karabulut'a verildi. Okul Müdürü Orhan Bahçeli, "Hepimiz Münevver'in katilinin bir an önce yakalanarak hakettiği cezaya çarptırılmasını bekliyoruz. O zaman acımız hafifleyecek. Münevver'i unutmayacağız" dedi. Baba Karabulut ise, "Karne sevincini onunla paylaşmak ve hediyesini ellerimle vermek isterdim. Ama malesef kınalı kuzuma kıydılar. Allah onları bildiği gibi yapsın. Zanlıları saklayanlardan birisi de Hayyam Garipoğlu..." diye konuştu.

yazdıklarınızı okudumda kısaca fikrimi beyan edeyim..buarada herkese günaydınlar diliorum...

bgne kadar münevver olayı gibi birçok olay yaşandı ülkemizde....tabi bizim sdc birkaçından haberimiz oldu ve birkaçıda faili meçhul olarak bilinmekte....çağla da bunlardan biriydi kuşkusuz..kız yaşasa şu an tahminimce 25 yaşında olucaktı ama hala katili bulunamadı çağlanın..umarım ismi ve tarihi yanlış söylememişimdir....gelelim bgnkü olaylara müge anlı bgn evet çok güsel işlere imza atmış gazeteci kimliğinin yanında hukukçu kimliğiylede ön plandadır..çok hırslı ve aklı başında olmasıda hoşuma gitmio desem yalan olur...yaptğı işler çözülen cinayetler reyting patlaması yaptı...bgne kadar buna benzer çok program yapıldı''parmak izi..sıcagı sıcagına'' vb..ama hiçbiri gündüz kadın kuşağı başlığında yapılmadı...galiba kadınlara yönelik bu tarz bi program daha çok dikkat çekti ama kadın sayısı kadar erkek sayısıda gözardı edilemez bi gerçek.....ha müge anlı bulunmaz hint kumaşı diil bu formatın aynısını bi başkası yapsa ama yine aynı olaylar yaşansa bence aynı tepkiyi alırdı kaldıki müge anlı daha düne kadar ''dobra dobra ''falan adında sanatçıların özel hayatına girip birçoğundan azarını yemiş bir isimdir..ve daha düne kadar kendi özel hayatıyla eşiyle boşanma problemleri yüzünden hatırladıgım bi isimdir...sevenleri kadar sevmeyenlerininde epeyce oldugu bi televizyon yüzüdür müge anlı...dicem oki arkadaşlar iş programı sunanda bitmiooo...program içinde işlenen konular daha önemli eminim bgn müge anlı tarzında çok insan var....ve görün yeni sezonda bu tarz programlar çoğalıcak..tıpkı yok ''yemekteyiz''programında oldugu gibi....nese eger cinayetler çözülücek birileri rahata ericekse ben taklitlerinden yanayım....münevver olayıda reyting kurbanı oldu....yok testeresi yok msn konuşmaları iiice laçkalaştı..yani bu konuyla alakalı kim naparsa reytingi kapıo...ee bizlerde merak edioruz ve okuoruz öööle diilmi....nesseeee yeni sezonda görüces bakalım nelere şahid olcasss
[/B]

canim öncesinde serap ezgü,inci ertugrul tam bu tarz olmasada kayiplara kacirilmislara filan bakiyorlardi...mesela ben hala neden serap ezgü birden sessiz sedasiz ortadan kayboldu anlamiyorum..baya iyiydi diye biliyorum ama sanirim artik insanlarnda bir vucüt sistemi var bu olaylara dayanamiyorlar sanirim...yoksa müge degil bugün bunu seda yapsaydi ayni tarzda oda tutulurdu tabiki böyle degisik degisik konusmadan yani bu böyle merak ediyorruz kim nasil,neden öldürülmüs neden kaybolmus diye o yüzde reytingler aldi basini gitti/COLOR]

Son düzenleme:
'Reisin sevgilisiyim' demeni bekledim

Münevver Karabulut cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cem Garipoğlu'na hálá ulaşılmış değil. Sevgililerin bilgisayar kayıtlarından Cem'in okurken bir taraftan ıstanbul'daki barlara içki dağıttığı ve alkollü içki firması sahibi babası Nida Garipoğlu'nun yerine geçmek istediği anlaşılıyor.
Münevver Karabulut'un başı kesilmiş halde Etiler'de bir çöp konteynerinde bulunmasının üzerinden 102 gün geçti. Cinayetin bir numaralı şüphelisi, Cem Garipoğlu hálá kayıp. Sevgililerin yüzlerce sayfalık bilgisayar konuşmalarından Cem'le ilgili ipuçları elde edilebiliyor. bilgisayar kayıtlarında kendinden 'Reis' diye bahseden Cem'in, Münevver üzerinde otorite kurduğu iddia ediliyor.
Cem'in okurken, bir taraftan da çalıştığı anlaşılıyor. Cem, "Rakı, votka satmak için günde 921 mekan geziyorum" diyor. Ayrıca Cem, Burgaz Rakı'nın ortaklarından ve ıstanblue isimli içki firmasının sahibi babası Nida Garipoğlu'nun yerine geçmek istediğini söylediği belirtiliyor.
Münevver: Ulus 29'a gidelim
Cem: Oraya mı gitmek istiyorsun?
M: Suşisiz bir yer olsun da.
C: Ben yiyeceğim sadece, sen yemezsin tamam.
M: Sen de yeme.
C: Off yaa. Yapma böyle Münevver. Suşiyi ne kadar sevdiğimi biliyorsun.
M: Tamam tamam. Seç o zaman Ulus 29 mu, Zuma mı?
C: Zuma.
M: Ne zaman?
C: En yakın zamanda.
M: Neyse reisin dediği olsun. Her zamanki gibi.
C: Tabii öyle olacak. Bir de senin dediğin mi olacaktı? Hayal kurma.
M: Aşk olsun.
C: Öyle tabii. Benim istediğim olacak. Sen sadece uyacaksın o fikrime.
M: Cem. Şımardın iyice.
C: Şımarmayla bir ilgisi yok bunun. Benim istediğim olacak. Sen de uyacaksın.
M: Ne demek?
C: Kaçta gideceğiz peki?
M: Nereye?
C: Yemeğe.
M: Kararımı vermedim. Odun gibi söylüyorsun.
C: Hehe. Söylerim ben. Odunum.
'Reisin sevgilisiyim'
demeni bekledim
C: Kim olduğunu unutma.
M: Nasıl?
C: Kimsin sen söyle bana?
M: Bilmem, kimim?
C: Reisin nesisin sen?
M: Aşkı.
C: Tamam bu da olur.
M: Aşık değil misin bana?
C: Münevver!
C: Bu da olur demek ne demek
söylesene?
M: Ne?
C: Tamam bebek tamam. Yok bir şey.
C: Hiçbir şey demedim ben.
M: Ya söyle.
C: Reisin dedim.
C: Sevgilisiyim demeni bekledim.
C: Sen aşkı dedin.
Rakı votka
satıyorum
M: Bak danslık yer arıyorum. Şamdan'da dans ediliyor muydu?
C: Hayır edilmiyor.

M: Emin misin? Üst katı da var. Ulus 29 nasıl?
C: Olur, dans ediliyor mu orada?
M: Ediliyordur büyük ihtimal. Canlı müzikli mekan kalmamış işte.
C: Slow dans ama.
M: Keops, Nispet, Civanım, Şamata Etiler'de hepsi.
C: Bebeğim günde 921 mekan gezdiğim için hangisinde ne var hatırlayamıyorum. Rakı votka satmak için.
M: 921 mekan. Yuh insan bilir. Onu da bilmiyorsun.
C: Neyi?

M: Canlı müzik. Dans edilecek yer.
C:Yok bilsem söyleyeceğim işte.
Babamın yerine geçeceğim
C: Yoksa istemediğim hiçbir şeyi kimse yaptıramaz.
M: Ben de yaptıramam biliyorum.
C: Evet
M: (Gülüyor)
C: ıstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü'yüm ben bebeğim.
M: Aferin sana şımarık sevgilim.
C: He he
M: Müdür de olsan bana ne, umurumda değil hayatım.
C: Şımarayım dedim biraz. Her şey adım adım. Birkaç ay sonra Türkiye Genel Müdürü olurum.
M: O zaman hep ıstanbul dışına gidersin.
C: Türkiye Genel Müdürü diyorum. Ne alakası var.
M: Kontrole gidersin ya da satışa.

C: Bir iki günlük ziyaretler. Yok canım satışa gitmem ben.
M: 80 il var. Her gün birine gitsen ohoooo.
C: (Gülüyor) Hepsinde yok ki.
M: 60 il desek.
C: Sadece sorun çıkan yerlere gidilir.
M: ıyi.

C: (Gülüyor) Sonra CEO. En son da artık babamın koltuğuna geçerim.
M: Abin var senden önce.
C: Yoo, onun işi başka.
M: Onun işi ne?
C: Onun işi rakı değil canım.
M: Votka mı?
C: Alkol değil onun işi. Münevver (Gülüyor)
M: ıyi iyi.
C: Sen tatlı bir şeysin.

NOT:ALINTIRDIR..mynet.com

ya daha öncede yazdim simdide yaziyorm ya böyle didik didik msn gecmisini artik haber sitelerine koymasinlar ya ne alaka ne cikiyor burdan hicbirsey,valla kizda tuhaf konsuuyor hani cocukta seviyorum diyor burdan tahlil edemiyorz o yüzden koymalarina gerek yok. bence daha kötü oluyor tabiki kiz ölümü hakmedi yazik oldu ama önceki okudugufm konusmalarda cocukta alkol desen var,uyusturucu var,gece hayati var kizlarla gezmek var ama bu münevver hala ayrilmiyor...danslik yer ariyorum diyor masallah saydigi yerlerde yerler yani cem le iyi gezmis ya ailesi gercekten neden bunlara bi dur dememeis..yani ben bunlari okuyunca kiz icin iyi seyler düsünemiyorm tabiki ölümü haketi filan degil ama ne bileyim 17 yasindaki kiz gibi davranmamis o yüzden üzülüyorum bunlarida yayinladikca ailede utaniyordur öpüstügüne kadar 70 milyon okudu gercekten hosuma gitmiyor msn konusmalarinin yayinlanmasi

diyaloglardan anladıgım tek şe var oda..cemin münevveri aşağılarcasına konuşmasına karşın münevverin hala bu ilişkide ısrarcı olması...

ya ne kadarda serbest bir ilişkileri varmış, ailesi hiç mi bu münevvere sormamış nereye gidiyosun napıyosun diye. allahaşkına hangi17 yaşında kızın bu tip yerlere gitmesi normal? elbetteki böyle bir sonu haketmedi ama bu da bile bile bazı şeyleri çağırmak gibi geliyor bana. 29 yaşındayım bunların gittiği kadar eğlence yerlerine gitmemişimdir saydıkları yerler pahalı, içkili ve gece gidilen yerler. konuşmalarda hep aşağılama, azarlama. ah be kızım nasıl farketmedin, çevrende mi bişi demedi sana. bu yaşlarda insan körkütük aşık oluyor ama annesine de anlatıyormuş herşeyi. hiç anlamadım okudukça sinirleniyorum tez zamanda yakalanır inşallah.

ya bence cem parasıyla münevveri bayağı bir etkisi altına aldı..o yaştaki kız pohpohlanmak ister,değer görmek ister,ki bunu da cem pahalı hediyeler,lüks lokantalar ile zaten yapıyor..başı bayağı bir dönmüş anlaşılan münevverin

konuşmaları zaten hiçde sağlıklı bir ilişki olmadığını gösteriyor.evet cem probllemli bir tipmiş ama müneverinde konuşmaları bana çok sağlıklı gelmedi yani kızcağaz ölmemiş olsaydı hepimiz daha farklı değerlendirirdik sanırım durumu.birde ben açıkcası kendi adıma o tarz yerler nerde onu bile bilmem annesiyle ve kardeşiyle herşeyini paylaşıyormuş kimse dur kızım senin daha yaşın kaç ne işin var gecenin bir saati o yerlerde neden dememiş.birde benim daha önceki yazılardan ve duyduklarımdan birşey dikkatimi çekti babası cemi bilmiyordum demişti ilk başta ama sonra evini ve herşeyi bildiğine dair açıklamaları olmuş.neyse gencecik kıza yazık oldu

kızlar birde aklıma gelmişken önümüzdeki sezon böyle bir program seda sayanda yapıcakmış ya müge hani sinirlenince reklama giriyor birşey yapamıyor ya tabi herkesin yapısı farklı ama seda yolar adamı baya ilginç olucak bence onun program suçluları filan anlarsa müge gibi sabretmez döver o kadın

zengin süppe kızda baya safmış..
bide bunlar nasıl sevgili bana tuhaf geldi konuşmalar..CADIARZU

erkek arkadaşıyla yemeğe çıkmasında hiç bir sorun yok...

oğlum da kız arkadaşını alıp yemeğe götürebilir...

bu gece de olabilir gündüz de olabilir ...

bir sürü milyonlarca genç gece olsun gündüz olsun buluşuyorlar geziyorlar ama kızların sonları münevver gibi olmuyor....

bu çok münferit bir olay...çocuk istismarı hemen hergün onlarca yaşanırken böylesi bir kaç yılda bir oluyor....

dediğin gibi burda sorun olan diyologlar....

kızı kendine aşık ettikten sonra başlamış ezmeye...

seda sayan ın programı tutmaz .çünkü samimiyet yok yüzüne mimiklerine o kadar yansıyor ki sahte oluşu kimseyi kandıramaz. zaten botoxlu yüzü buna izin vermez . sinir oluyorum o kadına .yaşam tarzı genç kocası sanki genç kız gibi kırıtması programına gelenlerde vıcık vıcık illa da gösterdiği poposu bir de en güvenilir demişler hadisinler ordan.....

münevver cahilliğinin kurbanı olmuş yazışmalar bakılırsa cem piskopatlığın sinyalini hep vermiş
münevverin okul görüntülerinde giyimi kuşamı ile seçilebiliyordu diğer öğrencilerden farklı duruyordu hep .. 2,5 milyarlık saatlerle 350 milyonluk pantolonla kızı kandırdı...cem de saflığından istifade etti parayla kızım gözünü boyadı ve planını uyguladı
türk filmi gibi çocuk zengin kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor insanlarla

O karar vericekmiş,Münevver'de fikrine uyucakmış!! Münevver gerçekten paranın büyüsüne kapılmış..O kadar bar ismi saydıki,nerdeyse 17 değil 37 diyicem yaşına..Ailesi gerçekten çok boş bırakmış..Cem manyaklığının sinyallerini vermiş,ben psikopat ruhluyum demişr esmen ama bunu ancak bizler anlarız..17 yaşında deli gibi seven ve paranın büyüsüne kapılan genç bi kız anlayamaz kesinlikle...Babasının Cem'den hiç haberi yokmuş..Haberim olsaydı kesinlikle o kişiyle görüşmesini istemzdim..çünkü bize göre insanlar değil,bizim yaşantımız ,hayat görüşlerimiz çok başka demişti.Allah rahmet eylesin..ınşallah yakalanır Cem..YAŞIYORSA TABıı

X