Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Kavas efendi 'nin katilleri yeğen muhsin,erkan ve iki arkadaşları çıktı.
bugün yozgat e tipi kapalı cezaevine gönderildiler.

ya ben kaçırdım , yeğeni olan kişi , hani bi zaman küsmüşler sonra bayramda mı ne barışmışlar , yayında anlatmıştı adam çıkıp, 25 30 yaşlarında , o mu yoksa

ya ben kaçırdım , yeğeni olan kişi , hani bi zaman küsmüşler sonra bayramda mı ne barışmışlar , yayında anlatmıştı adam çıkıp, 25 30 yaşlarında , o mu yoksa

yok cnm.onlar yayına hiç gelmediler .telefonla bağlanmıştı bir tanesi.yayına gelicez dediler ama gelmediler.

kızlar su kayıp olan kız ölümü bulundu annesi cıkmıstı bi adamdan para almayamı ne gitmiş kız kayıpmıs

kızlar su kayıp olan kız ölümü bulundu annesi cıkmıstı bi adamdan para almayamı ne gitmiş kız kayıpmıs

aaa kim dedi bende cok izlemiyorum bu ara sinavlar filan ama dün sanki ailesi gelmemislerdi okula gitmeden önce görmüstüm..öldürülmüs yani nerde bulundu ki

herşeye yalan herkese yalan dio karıkoca çok şey çıkacak bu işin altındann çoooooooook

şu ayse varyaaaaa anammmmm onda bı işler varrrr.. kocasıda ne acayıp aadamm yaa bencede al bırını vur ötekineeeeeeeeeee

uzun süreden beri mügeyi izlemiyorum. az önce facebookta müge anlının fanlarının açtığı sayfaya bakıyordum. sinemin yengesi (-ydi sanırım tam emin değilim) bugün flash tvdeyiz diyordu. neden artık mügeye çıkmıyor ki?
yusuf olayı da böyle olmuştu. mügede bıcak gibi kesilmişti konu ve aile diğer kanallara gitmişti. :26:

sinemim annesi yalçın çakırla gerçeğin peşinde programında flash tv de bugün,müge anlı demişti siz yayında olmasanızda hergün sinemi göstermeye devam edicem demişti hani nerdeeee:KK50:hep yarımm yalçın çakır bulur onu inşlh

X