Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

26 Nisan 2008
20.753
7.105
38

Müge Anlı ile Tatlı Sert (Atv

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' sabah saatlerine yeni bir soluk getirdi.
Hafta içi her gün 08:45’de canlı olarak atv'de yayınlanmaktadır.
Ele aldığı konularla gündemin nabzını tutan programda birbirinden farklı faili meçhul dosyalar ele alınıyor ve çözüme kavuşturuluyor.
Hiç bir programı rakip olarak kabul etmeyen, farklılığıyla yayın dönemine damgasını vuran programda sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmekte

Son düzenleyen: Moderatör:
nedendr bilm ama pek müge anlıyı sevmiyorum
bazen aşıraya kaçan sert hareketleri oluoo
esra ceyhan kadar gıcık almasam da
sevmiyorum işte
sadece o gizem olayını çözdü
tabii çözen o değil emniyt ama katkısı olduu
hakkını yemiyeek

yaptığı program fena diil, toplumun gerçekleri.
ama bir konu haftalarca devam ediyor ve bu tür olayları izlemek psikolojimi bozmaya başladı :kızgın: o olayları gördükçe insanın en yakınına bile güveni kalmıyor. :1no2:

Bende son zamanlarda izliyorum ama gerçekden insanın pskolojisi bozuluyo. Geçtiğimiz hafta genç bir anneyle 2 çocuğun haince öldürülmesini konu aldılar. Beni çok etkiledi ve inanın evden çıkarken kapıyı kitleyip apartmandan nasıl çıktığımı bilemiyorum, ya biri varsa biri saklandıysa ve kapıyı açınca içeri dalarsa gibi... Proğram hem yararlı insanlara yardım ediyolar, olayın aydınlatılmasına belki ışık tutuyolar ama sevmediğim yönü çok acıtasyon yapılıyoo sürekli bir manşet koyuyolar ve proğram esnasında aynı görüntülerle birlikte en az 15 kez filan dramatik bir müzik eşliğinde yayınlıyolar artık fenalık geliyo izlerken. Bide kendinden geçen kadını yinede her seferinde stüdyoya geri almaları çok kötü kadın resmen kendinden geçiyoo ama reklamdan sonra bakıyosunuz tekrar orada.

ben sizlerin tersine müge anlıyı çok begeniorum .olduğu gibi bi kadın .programını izlemek için sabahları erkenden uyanmaya çlışıorum .konular hakkında benim duygu ve düşüncelerim nelerse hepsini dile getirdiğini düşünüorumm .magazin olaylrına değil halkın sorunlarına yer verio . ben tebrik ediorum şahsen onu .dilerim bu tavırlarında herhangi bi değişklik olmaz

magazin sunarken hiç sevmezdim
ama bu programı yapmaya başladığından beri beğeniyorum
bizlerden biri gibi,yorumları düşünceleri...
programın içeriği de güzel başarılı...
sadece saç şeklini beğenmiyorum çok olgun gösteriyor onu...

yaptığı program başarılı.ama çok kendini metediyor yaa.bazen kendi ile ilgili çok yorum yapıyor.2 üniversite bitirdim.yok efendim şimdi hukuk okuyorum.iyi güzel bşarılar dileriz de bunu her fırsatta gündeme getirmene gerek yok.

Müge Anlı' ya karşı birşey hissetmiyorum. -tatlicadiarzu-
Şaka bir yana izinde iken sabahları izledim bir haftada psikolojim alt üst oldu resmen.
Karısı, kocası kaçanlar. Birbirini dolandıranlar, öldürenler.
Toplumun gerçekleri tabiki bunlar ama ruh sağlığı açısından izlenmemeli. :1no2:
Yanlız hafiye gibi çalışıyorlar, bir hafta içinde iki olayı çözüme ulaştırmıştı brova doğrusu.

evt çok itici bir kadın bende size katılıyorum ama huyu öyle onun yapmacık olamıyo.....

kimleri antipatik buluyorsunuz derseniz...
ilk sıram Esra ceyhandır...
ikincisi müge anlı...

amaa gel gelelim programına...
taktire sayan bulduğum yönü tuttuğunu koparması bir işe el koydumu sonunu getirmesidir...
geçenlerde bir cinayetin katilini bulduklarında helal olsun demiştim kendisine...
her ne kadar istanbul emniyeti bulduysada onunda bu süreçte katkısı çok olmuştu....

müge anlıyı sevmediğim halde bu programda yaptıklarından dolayı taktir ediyorum özellikle bugün ilknur cinayetinde çok yol kat ettiğini düşünüyorum allah yardımcısı olsun

müge anlıyı sevmediğim halde bu programda yaptıklarından dolayı taktir ediyorum özellikle bugün ilknur cinayetinde çok yol kat ettiğini düşünüyorum allah yardımcısı olsun

ewet ya o olayda son durum ne izleyemedim

ewet ya o olayda son durum ne izleyemedim
olaydaki son durum şu canım eşinin ve ailesinin verdikleri ifade sürekli çelişiyor mesela eşi olaydan 15 dak.sonra benim haberim oldu diyor ya oysaki bu günki görgü tanıklarının ifadesine göre ilknur daha hastaneye kaldırılmadan eşi evdeymiş bir beyle birlikte herkez görmüş mesela ve kayın validesi sabah çıkarken torununu istemiş bana ver diye hiç konuşmadıkları halde işte böyle canım bence eşinin ailesinden birisi anlayacağın öpt.
daha katil bulunamadım tanıklar çıkıyor ama....

evet onlar görgü tanığı olarak katilin yakalanması için çikiyorlar

evet ızlememk lazım ama bunlarda hayatın gerceklerı
ınsanın kanı donuyor kardesını olduren abla ablasını olduren kardes neler eler daha
muge anlı yı sevmem ama hakkıyla yapıyor ısını hıc cekınmeden catır catır konusuyor
ılknur cınayetınden bu yana besıncı katta gunduzlerı hem anahtarı hemde ustundekı kılıdı ayrıyetten kıltlıyrum paranoyak oldum ıyıce
Allah kotulere fırsat vermesın dayanacak acı degıl

ilknur cinayetinden beri kaçırmadan izliyorum sabah erken kalkma nedenim oldu bu programfisfisfis

psikoloji mezunu olduğum için toplumsal olaylar ı dinlemek irdelemek çok hoşuma gidiyor bu sebeble tuttum ben bu programı yanlız kim ileticekse iletsin müge hanım acilen kuaförünü değiştirsin gözümü gıcıklıyor baktıkça:bbo:

X