Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Olayla ilgisi oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 3 zanlıdan kayıp kadının erkek kardeşi tutuklandı

Nevşehir’in Avanos ilçesinde 1 yılı aşkın süreden beri kayıp olan Tunç Boztepe ve Selda Grösse’yi öldürdükleri iddiasıyla gözaltınaalınan 3 kişiden Grösse’nin erkek kardeşi tutuklandı.
Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kayıp Tunç Boztepe ve Selda Grösse’yi öldürdükleri şüphesiyle gözaltına alınan ve Avanos Adliyesine sevk edilen Grösse’nin annesi Kevser A, erkek kardeşi Sezai B. ve Murat K. savcılıkta alınan ifadelerinin ardından mahkemeye çıkarıldı.
Kasten adam öldürme suçlamasıyla mahkemeye sevk edilen 3 zanlıdan kayıp Grösse’nin kardeşi Sezai B. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, annesi Kevser A. ve diğer zanlı Murat K. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Boztepe ve Grösse’nin kayboldukları gece kaldıkları bağevinden bulunan kan örneklerinin Sezai B’den alınan kan örneği ile uyuştuğu ve bu nedenle zanlının tutuklandığı bildirildi.
Olay nasıl olmuştu.
Avanos’ta yaşayan Tunç Boztepe (42) ile iş ortağı Alman vatandaşı 2 çocuk annesi Selda Grösse’den (41) 2 Ağustos 2012′den itibaren haber alamayan yakınları, durumu polise bildirmiş, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri başta Avanos ilçesi olmak üzere kent genelinde geniş çaplı arama çalışması yürütmüş ancak kayıp kişilerin izine rastlanamamıştı. – Nevşehir

Olayla ilgisi oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 3 zanlıdan kayıp kadının erkek kardeşi tutuklandı

Nevşehir’in Avanos ilçesinde 1 yılı aşkın süreden beri kayıp olan Tunç Boztepe ve Selda Grösse’yi öldürdükleri iddiasıyla gözaltınaalınan 3 kişiden Grösse’nin erkek kardeşi tutuklandı.
Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kayıp Tunç Boztepe ve Selda Grösse’yi öldürdükleri şüphesiyle gözaltına alınan ve Avanos Adliyesine sevk edilen Grösse’nin annesi Kevser A, erkek kardeşi Sezai B. ve Murat K. savcılıkta alınan ifadelerinin ardından mahkemeye çıkarıldı.
Kasten adam öldürme suçlamasıyla mahkemeye sevk edilen 3 zanlıdan kayıp Grösse’nin kardeşi Sezai B. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, annesi Kevser A. ve diğer zanlı Murat K. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Boztepe ve Grösse’nin kayboldukları gece kaldıkları bağevinden bulunan kan örneklerinin Sezai B’den alınan kan örneği ile uyuştuğu ve bu nedenle zanlının tutuklandığı bildirildi.
Olay nasıl olmuştu.
Avanos’ta yaşayan Tunç Boztepe (42) ile iş ortağı Alman vatandaşı 2 çocuk annesi Selda Grösse’den (41) 2 Ağustos 2012′den itibaren haber alamayan yakınları, durumu polise bildirmiş, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri başta Avanos ilçesi olmak üzere kent genelinde geniş çaplı arama çalışması yürütmüş ancak kayıp kişilerin izine rastlanamamıştı. – Nevşehir

uuuww:26: kardesine sasirmadim ama anneside mi varmis isin icinde... vay arkadas...

Selda olayında kardeşi Sezai'nin olduğu bariz belliydi.Annesinin de işin içinde olduğunu pek sanmıyordum ama her şeyi bildiğine oğlunu koruduğunu düşünüyordum o yüzden suçlu konumundadır herhalde o da.Program başlasın daha detaylı öğrenilir her şey gerçi.

Kizlar Bu nezenin adli tip raporu sonuclari soylenmis miydi ? Nasil ölmüs hamilemiymis.. biran önce cözüleydi..

nezen olayının adli tıp sonucunu bende merak ediyorum çok. açıklamadı diye biliyorum.
annesi ve babası bu işin içinde net başka yerde aranmamalı bu iş..izlerken sinirlerim zıplıyor.ekrandan çıkıp dövesim var özellikle melehatı:KK47:

bugünlerde banada öyle geliyor.çember daralıyor.ama bir anne ve baba nasıl bu işin içinde anılır benim aklım bu kısmı almıyor.ve öylede çıkıcak gibi.bugün nezen işlenmiycek sanırım:/

nezen olayının adli tıp sonucunu bende merak ediyorum çok. açıklamadı diye biliyorum.
annesi ve babası bu işin içinde net başka yerde aranmamalı bu iş..izlerken sinirlerim zıplıyor.ekrandan çıkıp dövesim var özellikle melehatı:KK47:

bende aynen canım hele gülmesine sinir oluyorrum 13 yaşında evladını kaybetmiş hala gülüyor özllikle dişlerini kırmak istiyorum :KK57::KK4:

bende aynen
canım hele gülmesine sinir oluyorrum 13 yaşında evladını kaybetmiş
hala gülüyor özllikle dişlerini kırmak istiyorum :KK57::KK4:

aynen canım kadın gülüyor resmen..bunun üstüne zaten ne konuşulsun daha.nasıl bir aile bunlar aklım almadı gitti.allahım günah yazmasın tövbee yarabbim ama ben bu kadının yüzünü gördükçe çok kötü oluyorum.çözülsün artık kızda yerinde rahat etsin kıyamam

bu gün anlı yayına konuk olan ramazan taşkın hüseyın beyin nezen öz babası olmadığını söylemiş müge anlıın face sitesinden okudum ne kadar doğru bilmiyorum bu açıklamının üzerine adama saldırmak üzereydi reklama girildi

şu enişteyle kaçan kız konusunda bugun amma öfkelendım adama bakya gıtmiş karısının kopyasını kaçırmış

muge anlıda dedı zaten erkekler kadınlardan çocuk istıyo kadın bıraz dağılıncada heemen başka kdına yönelıyorlar dıye

adam madem karından sıkıldın nedne karının kopyasını kaçırıyosun bu erkeklerı anlamak imkansız

Bu nezen olayi baydi artik diyen tek ben miyim :26:
Bosa kürek cekiyor müge anli, anne baba yardimci olmadigi sürece hicbirsey ortaya cikmayacak

X