Arkadaşlar lütfen okur musunuz

psoriasis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
1.268
0
42
Arkadaşlar acil olarak emla kreme ihtiyacımız var ağda için değil bir arkadaş da vajinismus problemı var ve doktor bu sorunu bu şekılde çözersiniz demiş eczanelere sormuş yokmuş yardımcı olabilecek olan kimse var mı ne kadar a alındıysa ödemesını hemen havale yaparmış arkadaşım

Canim lazer epilasyon yapan yerler kendileri de bulundurup satiyorlar, eczanede yoksa oradan alabilirsiniz. Epilasyoncular 7,5 liraya satiyor.

Ya fiyatı sorun değil fakat yok buralarda kçük bir ilde yaşıyoruz arkadaşımla.Biz birine ödemsını yapsak ve bıze gönderse olur mu yok hiç bir eczanede ve depodada yok dıyorlar getıretemezlermış

Valla emla kremini bulmak zor ama Gleitgelen diye bir krem var.
Emla bulamıyorsanız arkadaşın bir görüşşün doktorla gleitgelen de faydalı vajinismus gibi durumlarda.
yerimseniben

Haber veririm bulunca canim inşallah ben bulmadan başkasi bulur burda çevremde 5 tane eczane var bakarim hemen canim !

emla depolara çıktı.. eczaneye sorsan birdaha arasa depoyu belki bulabilir. bulamazsan haber ver özel mesajla yollamaya çalışırım.. benim bulunduğum yerde kargo uzakta yinede bulamazsan yollarım. bizde 2 kutu var.

ÇOk teşekkür ederim arkadaşlar şu an bir arkadaşa mesaj yazdım bize yakın bir mesafede galiba nerden aldığını öğrencem bizde alabilirz ordan eğer cevap alamazsam özelden yazarım sizlere çok teşekkürler tekrardan

sorması ayıptır ne işe yarıyo bu krem
lazer epilasyon demişsiniz yaa uyuşturma amaçlı bişeymi

evet hissizlik veriyor ve acı hissedilmiyor... Ama naçizane fikrim o ilk anı böyle yaşamamalı çiftler..
Erkek eşi bir şey hissetmediği için keyifsiz olacak ve bunu yerine getirlimesi gereken bir görev gibi görecek,
Kadın ise o anın tadını alamıyacak.. Keşke başka çaresi , yolu olsa...

Bütün eczanelerde var, Ankara gibi bir yerde bulamamnıza ben çok şaşırdım. Fiyatıda 25 ytl idi , ayrıca devlet karşılıyor.

Çok geçmiş olsun. Umarım sorunsuz bir şekilde atlatır bu durumu arkadaşınız.:teselli:
Emla bulamazsanız Haydar Dümen'in tavsiye ettiği yöntemi kullansın arkadaşınız.
Hatırladığım kadarıyla, ilişki öncesinde yarım saat kadar sıcak- ılık suda oturacak, bir ağrı kesici alacak ve dişçilerin kullandığı uyuşturucu spreyden vajina bölgesine sıkacak. haydar dümen %100 etkili deyip insanların milyarlarını alıp, bu yöntemi tavsiye ediyormuş:nazar:
İnşallah bir an önce halleder sorununu.a.s.

Çok geçmiş olsun. Umarım sorunsuz bir şekilde atlatır bu durumu arkadaşınız.:teselli:
Emla bulamazsanız Haydar Dümen'in tavsiye ettiği yöntemi kullansın arkadaşınız.
Hatırladığım kadarıyla, ilişki öncesinde yarım saat kadar sıcak- ılık suda oturacak, bir ağrı kesici alacak ve dişçilerin kullandığı uyuşturucu spreyden vajina bölgesine sıkacak. haydar dümen %100 etkili deyip insanların milyarlarını alıp, bu yöntemi tavsiye ediyormuş:nazar:
İnşallah bir an önce halleder sorununu.a.s.

cnm çok teşekkür valla çok merak ediyordum şu haydar dümenin formülünü meğer ne basitmiş.umarım bu sorunu yaşayan bütün bayanlar en kısa zamanda sağlıklı cinsel yaşamlarına kavuşurlar.ben ilk bir iki gün yaşadım.çok stresten oluyor sanırım.allahtan uzun sürmedi:eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm çok teşekkür valla çok merak ediyordum şu haydar dümenin formülünü meğer ne basitmiş.umarım bu sorunu yaşayan bütün bayanlar en kısa zamanda sağlıklı cinsel yaşamlarına kavuşurlar.ben ilk bir iki gün yaşadım sanırım.çok stresten oluyor sanırım.allahtan uzun sürmedi:eek:

Valla hiçbir şey yokmuş, açıklamıyordu bir türlü.
Ama bizden kaçmaz.:jeyyar::jeyyar:
Neyseki sen atlatmışsın canım.
Umarım kimsenin ihtiyacı kalmaz.kaydirigubbakcemile

X