Kendime hobi arıyorum kızlar

prenses006

Nirvana
Pro Üye
27 Ekim 2008
5.954
2.375
Kızlar ben iş haricinde uğraşabileceğim kafamı dağıtacak bi hobi istiyorum, yoksa olur olmaz şeylere sardırıyorum, bilenler bilir eski sevgilimi arama takıntım var,kafamı dağıtmam gerek uğraşırken. aksi gibi hiç yeteneğim de yoktur, ne ahşap boyayabilirim, ne de ince elişi gerektiren şeyler takı tasarımı falan gibi.bunlara yeteneğim yok böle basit beni meşgul etcek bişiler arıyoruma.s.

bence puzzle yap canım, sonra onları çerçeveletirsin de. harika da zaman geçer...

Aynen katılıyorum :) Çok büyük keyif alacağına da eminim. Alırsın çayını, açarsın müziğini. Ooooh. İnsanı nasıl dinlendirir, keyifli vakit geçirtir bilemezsin.

Kızlar ben iş haricinde uğraşabileceğim kafamı dağıtacak bi hobi istiyorum, yoksa olur olmaz şeylere sardırıyorum, bilenler bilir eski sevgilimi arama takıntım var,kafamı dağıtmam gerek uğraşırken. aksi gibi hiç yeteneğim de yoktur, ne ahşap boyayabilirim, ne de ince elişi gerektiren şeyler takı tasarımı falan gibi.bunlara yeteneğim yok böle basit beni meşgul etcek bişiler arıyoruma.s.

gerci sen ankaradaymıssın ama .. ordada vardır mutlaka sana onere bılecegım seyy HAT ben suan hat kursuna gıdıyorumm o kadar guzel v ve kafa dagıtan bı ugraskı ben cok memnunum netten bı bak ıstersen .. suan can sıkıntını gedermek ıcın yaparsın ogrendıkten sonrada hedıye amaclı .benım ıcın en guzel hedıye el emegı olması .. el emegı olan hedıyeyı almakta vermekte cok hosuma gıder .a.s.

canım bende senin gibi kendime hobi aradım. sonunda takı yapmayı denedim. ilk zamanlar beceremedim. pc de bazı sitelere girerek yapımlarını araştırdım. yapımların zor olduğunu düşünmeye başlamıştım. sonra bazı sitelerde basit açıklamaları gördüm. bunları kayıt yaptım ve denemeye çabaladım. kimseye sormadan-danışmadan. sonuçta başardım. bu yetenek işi olacağını sanmıyorum. sen yine dene. basit ve kolay modellerle başlamanı öneririm. tüm sıkıntıları alıyor. hatta arkadaşlar için bu çalışmalarımın şemalarını eklemiştim. bir alıcı gözle bak. yapılamayacak bir tarafı yok.

çokk güzel fikirler geliyo kızlar, çokk teşekkürler hepinize puzzle ve blog oluşturma fikirleri öncelikli düşüneceklerim arasında. takınında çok yetenek işi olmadığını sölüyo arkadaş. onuda incelemekte fayda var:kahve:

pasta yapmak benim hobim. Değişik pastalar yapıp süslüyorum. Sen de deneyebilirsin
Ya da resim düzenleme programları var photoshop dışında basit olanlar onları kullanarak resimlerini değiştirebilirsin çok zevkli

ben de ğeçen yıl yapıcak bişeyler aramıstım ve perdeciden parça perdeler almıstım üzerlerini desen çizip uyğun renkli boncuklarla işlemiştim cok ğüzel bir salon takımı yapmıstım ama en ğüzeli musafirleri sorduğunda ben yaptım demekti kolay gelsin insallah bişeyler bulursun

bence böyle bir şey düşünüyorsan takı yap derim,benim de el becerim yok ama zaman bulsam kesinlikle takı yapardım....

mrb bnde böle şeylerle uğraşmak istiorum ama özellikle takı yapmayı becereblrmym bilmiorum ankarada yaşıorum önerebileceğiniz biyer varmı??

mrb bnde böle şeylerle uğraşmak istiorum ama özellikle takı yapmayı becereblrmym bilmiorum ankarada yaşıorum önerebileceğiniz biyer varmı??

izmir cad. sinde takı malzemeleri satan yerler var. sonra ulus da var. oralara bir gidip bakıver. ben ankara ya geldiğimde hep araştırıyorum. çevrene sor bence. bilen ve seni yönlendirecek kişiler bulursun. kurslarda olduğunu duymuştum.

puzzle yap, kitap oku, bulmaca cöz, taki yap, örgü ör, resim yap vs vs yapacak cok sey var keske zamanim olsa:KK43:((

izmir cad. sinde takı malzemeleri satan yerler var. sonra ulus da var. oralara bir gidip bakıver. ben ankara ya geldiğimde hep araştırıyorum. çevrene sor bence. bilen ve seni yönlendirecek kişiler bulursun. kurslarda olduğunu duymuştum.

tşkler canım ya aslında istedikten snra bulunurda ben brz üşengeçim sanırım hep hazır olsun hiç uğraşmayım istiorum =))

en iyi arkadaş kitaplar olur bazen.yalnız ilgini çekicek sıkmayacak kitapları tercih et.
okumaya alışırsan ondan aldığın zevki başka bişeyle değişmessin.belli bie zaman sonra kendindeki değişiklikleri farkedersin.

X