Şampuan ve Saç Kremleri Boyal salar iin en iyi sa kremi

AyShE GuL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.383
15
saçlarım fazla boyamadan yıprandı... yumuşak ama istediğim canlılıkta değiller..düzleştirdikten sonra hemen sönüyor ve kolay şekil almıyor..gliss in onarıcı kreminden kullandım ama bir işe yaramadı.. kullanıp memnun kaldığınız markalar varsa paylaşımlarınızı bekliyorum..

Son düzenleme:
Ben duru kullanıyorum, benimde saçlarım boyalı gayet memnunum, yumuşacık oluyor saçlarım. Ama özel bir bakıma ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan Loreal kullandım uzun süre memnundum ya da kimyasal işlemden dolayı kötü olmuş sonuçta kuaförlerde satılanlardan alabilirsin ama biraz pahalı olurlar. Dediğim iki markadan da gayet memmnundum..
kolay gelsin canım...

gliss'in sıvı saç kremini ve yıkama sırasında kullanılan kremini birlikte kullanmayı dene.. benimde sorunlu bu konuda saclarım.. ikisi beraber iyi geliyor.. ama diplerinie sürme oldu mu ikisini de. hem dökülür sacların hem dipleri yağlanır..

canım gliss güzel ama belli bir süreden sonra bagışıklık yapıyor ve iyi gelmiyor belli bir süre sora.ben pantene den çok memnunum.sacının rengine göre de degisiyor senin sacın ne renk sarı için,kahverengi için ve kızıl saclar için olmak üzere 3 çeşit bu.tavsiye ederim.

canım gliss güzel ama belli bir süreden sonra bagışıklık yapıyor ve iyi gelmiyor belli bir süre sora.ben pantene den çok memnunum.sacının rengine göre de degisiyor senin sacın ne renk sarı için,kahverengi için ve kızıl saclar için olmak üzere 3 çeşit bu.tavsiye ederim.

canım saçlarım hafif sarı şimdilik pantenin canlı renkler serisini kullanıyorum ama yeterli gelmiyor bana banyodan çıktıktan sonra tekrar kurumaya başlıyor biraz daha nemlendirecek bir krem arıyorum...

ben de ipek saç kremi kullanıyorum benım saclarımın hakkından ancak o gelebılıyor yumusacık ve parlak yapıyor:)

john frıeda nın urunlerını cok tavsıye edıyolar... ama denemedım bılemıyorum..
kendı adıma avonun boyalı saclar ıcın olan kremını kullanıyorum
ara ara pantenınkını kullanıyorum
ama ıkısının de yeterlı geldıgını dusunmuyorum

ben de ipek saç kremi kullanıyorum benım saclarımın hakkından ancak o gelebılıyor yumusacık ve parlak yapıyor:)

cnm saçlarım çok kimyasal işlem gördüğü için ipeğin bende işe yarayacağından pek emin değilim...senin saçların boyalı mı peki???...

john frıeda nın urunlerını cok tavsıye edıyolar... ama denemedım bılemıyorum..
kendı adıma avonun boyalı saclar ıcın olan kremını kullanıyorum
ara ara pantenınkını kullanıyorum
ama ıkısının de yeterlı geldıgını dusunmuyorum

evet cnm bende şuan panten gliss ve wella nın saç kremleri var üçünü karıştırarak kullanıyorum banyoda ıslakken çok güzel kaymak gibi ama kuruyunca yine aynı yeterli olmuyor yani...

Arkadaşlar birşey tavsiye etmek istiyorum.bence boya yaptırırken " bitkisel boya " yaptırın.bu boya normal boyanın iki katı fiyata mal olabilir.ancak kuaförünüze güveniyorsanız yani sizi aldatmicandan eminseniz bitkisel boya yaptırın bence.tamam cepten çok para çıkıyor ama sonrasında çok rahat ediyorsunuz.bi kere saçlar normal boya yapılmışcasına kazık gibi olmuyor suyu görünce.ve benim çok inatçı saçlarım olmasına rağmen saç kremi kullanmıyorum.hem yumşak hem çok doğal.ben severek kullanıyorum.sizle de paylaşmak istedim

Arkadaşlar birşey tavsiye etmek istiyorum.bence boya yaptırırken " bitkisel boya " yaptırın.bu boya normal boyanın iki katı fiyata mal olabilir.ancak kuaförünüze güveniyorsanız yani sizi aldatmicandan eminseniz bitkisel boya yaptırın bence.tamam cepten çok para çıkıyor ama sonrasında çok rahat ediyorsunuz.bi kere saçlar normal boya yapılmışcasına kazık gibi olmuyor suyu görünce.ve benim çok inatçı saçlarım olmasına rağmen saç kremi kullanmıyorum.hem yumşak hem çok doğal.ben severek kullanıyorum.sizle de paylaşmak istedim

cnm saçlarımı bundan sonra boyatıcamı zannetmiyorum belki bir iki balyaj yaptırabilirim ama boya bitkisel olsada içinde kimyasal vardır yüzde yüz bitkisel olacağını zannetmiyorum ama diğerlerine göre daha az yıpratır sanırım...

X