Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .
ayy oturma odasınınkine bittim bittim çok harika olmuş,salonda güzel ama oturma odası tam benim tarzım acaba markası ne bu duvar kağıdnın?

Harika gözüküyorlar bende düşünebilirim. Bu aralar duvar stickerlerine sardım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oturma odası harika olmuş :lepi:
Hayallerimdeki gibi bir renk ve desen
inşallah bende bulabilirim bunlardan

tatlım ben imç çarşısından aldım unkapanından çok değişik modeller ve renkler var...

ben de bayıldım buna,çok yakışmış gerçekten.
Yeni evleneceğim için her şeye merakla ve heyecanla bakıyorum:)
salonuma koyacağım tv ünitesinin arkasındaki duvara ben de düşünüyorum.koltuklarım krem-kahve.ne tarz bir şey olur acaba?

canım krem ve kahve renklerinde çok şık duvar kağıtları var unkapanı imç çarşısında zaten orda çeşit çokluğundan seçemiyorsun bile... Eşyalarına uygun renklerde alki çok göz yormasın canım. Buarada hayırlı uğurlu olsun

niltol harika görünüyor güle güle otur.tek duvara ithal kağıt yapıp dşğer tarafları badana mı yaptın canım? Ben de aynı seyi yapıcam da.bir de imc den mi almak lazım? Ortalama fiyat nedir yardım edersen sevinirim

canım dediğin gibi 1 duvar kağıt 3 duvarım badana yapıldı... Aslında bir çok yerde duvar kağıdı var ama en kaliteli ve çok çeşit unkapanı imç de var.. Ben 2,5-3 sene önce 2 duvara 400 tl vermiştim ithal olduğu için fiyatlar euro bazında ama şuan ne durumdadır hiç bilmiyorum

arkadaşlar pekii bu koçtaşta satılan duvar kağıtları falan olmaz mı?

olur canım ben baktım tek fark dokununca hissediyorsun ithal olanlarda kadife gibi desenleri... Koçtaşda o şekilde görmemiştim biz alırken ama üstünden çok zaman geçtiği için belki gelmiştir.

çok begeniyorum yaa ev kira olcagındannn ev sahibi izin verirse salonda konsolun olduguuu duvara yapmak istiyorum:)bakalımmmm inş izin veirirde yaparım:)

tatlım ev sahibiyle alakası yok taşınırken çıkarta biliyorsun eski kağıtlar gibi sökülebiliyor

bende bende istiyorum ama ben duvardaki oturma odasının duvar rengini istiyorum benimde koltukler krem, fonlar bordo, halı bordo krem, mobilyamda krem senin renk benim bol ışık alan evime iyi gelebilir....

renkler uyar canım çok da hoş olur ben imç den aldım oradan bulabilirsin... Hatta internette geçenlerde gördüm bir sitede var benim evime yaptıklarım.

ayy oturma odasınınkine bittim bittim çok harika olmuş,salonda güzel ama oturma odası tam benim tarzım acaba markası ne bu duvar kağıdnın?

canım 2,5-3 yıl önce aldığımız için markasını unuttum ama diğer sayfalarda belki yazmışımdır. Kusura bakma yardımcı olamadım...

harika gözüküyorlar bende düşünebilirim. Bu aralar duvar stickerlerine sardım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

duvar kağıdının ve duvar stickerinin yeri çok ayrı benim yatak odamda duvar stickeri var, hepsini evimde kullandım tavsiye ederim...

$duvar_kagidi4_k.jpg
canım senin evinin aynısı bir sitede...http://www.duvarkagitizmir.com/duvar_kagit_modelleri.asp de haberin var mı?

Son düzenleme:
Aaaa hakikaten :26:
kız sen resimlere kk yazmıyor musun? Dava açsan kazanırsın :KK47:

çok güzel olmuş.:nazar:
güle güle kullanın.

çok güzel olmuş canım ayrıca mobilya seçmini çok beğendim

çok teşekkür ederim, salon mobilyamıda daha 1 senelik evliyken değiştirdim aslında yenisi daha güzel ama onu ekleyemedim.

bu duvar kağıları ne kadar evimizi alınca bende yaptırmayı dişünüyorumda

kağıda ve modele göre fiyatlar değişiyor biz 3 sene önce 2 duvar için 450tl vermiştik. bizim aldığımız kağıtlar ithal ve euro bazında oyüzden biraz pahalı.

çok güzel olmuş.:nazar:
güle güle kullanın.

çok sağol canım

X