Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .

niltol

...İŞTE BEN...
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.050
1
39
Arkadaşlar salonumun ve oturma odamın 1er duvarlarına duvar kağıdı yaptırdım nasıl olmuş.

OTURMA ODASININ DUVARI

17oturmaogv9.jpg

SALONUMUN DUVARI

03salonqc5.jpg

Son düzenleme:
Çok güzel durmuş, değişik bir hava vermiş odalarına...:lepi:
Bunların arkası kendinden mi yapışkanlı yoksa ayrı yapıştırıcımı kullandın canım.:uhm:
Bende böyle birşey istiyorum ama küçük kızım yırtar daha beter olur duvarlar diye korkuyorum.
:ecrin_bebek:

Canım sağol beğendiğine. a.s.kağıtların arkasına tutkal sürülüyor ama oda değişik birşey. biz desenleri denk getiremeyiz kağıdı ziyan ederiz diye kağıtları aldığımız yerde ustayla anlaştık belli bir ücret karşılında geliyor. bence yaptır odayı çok değişik gösteriyor, kızınında yırtacağını sanmıyorum çünkü kağıt değil, çok değişik kadife kumaş gibi dokununca şekilleri hissediyorsun.

İnsan gördüğü güzel şeyleri hemen istiyor böyle, kirada olmasak eve neler yapıcam ama, olmuyor işte...
Soruma cevap verdiğin için sağolasın canım, öpüyorum. Şeniz

İnsan gördüğü güzel şeyleri hemen istiyor böyle, kirada olmasak eve neler yapıcam ama, olmuyor işte...
Soruma cevap verdiğin için sağolasın canım, öpüyorum. Şeniz

canım bende evlenince kirada oturucam ama salonun tek duvarını(salon kare gibi) siyah kaplatıcaz çok seviyorum bende.duvar unitesini koymayı dusunduğum duvarı siyah kaplatıcam.

Evet çok güzel olmuş bende bu geçen temmuz ayinda salonuma aldim bunlardan çok hoş bir hava veriyor...tavsiye ederim....=)

çok doğru bir karar olmuş, evine ayrı bir karakter katmış.
biraz amerika tarzı evlere benzemiş..
çok beğendim ben.

çok güzel ve değişik olmuş. hele ilk resimdekinin desenine bayıldım. ellerinize sağlık

ben de beğeniyorum bu tarz duwar kağıtlarını,
tüm duwarlarda değil ama sizin tercih ettiğiniz biçimi çok daha hoş we asil duruyor..
güle güle kullanın :)

çok güzel durmuş, havasını değiştirmiş odaların.. oturma odasındakini daha çok beğendim ama :) oturma odasının duvarları ne renk cnm? açık gri gibi bu rengin boya katologlarında bi adı var mı? bend e salonumu ilerde tv ünitesinin arkasındaki duvarı mor duvar kağıdı veya boya düşünüyorum.. diğer duvarları da açık gri.. güzelmiş oturma odanın rengi beğendim aradığım renk

çok güzel durmuş, havasını değiştirmiş odaların.. oturma odasındakini daha çok beğendim ama :) oturma odasının duvarları ne renk cnm? açık gri gibi bu rengin boya katologlarında bi adı var mı? bend e salonumu ilerde tv ünitesinin arkasındaki duvarı mor duvar kağıdı veya boya düşünüyorum.. diğer duvarları da açık gri.. güzelmiş oturma odanın rengi beğendim aradığım renk

canım ben koçtaşdan aldım duvar boyalarını. açık gri dedik bunu verdiler ama markasını ve kodu hatırlamıyorum. eğer koçtaşa gidersen kesin bulursun.a.s.

evin çok şık olmuş..
benden de size bir kaç örnek...
malesef ki hic biri benim evime ait değil..
ama kendi evim olduğunda ilk işim bunlardan uygulamak olacak

resimkucultor3.jpg

w500.png

resimkucultca0rn08xmh5.jpg

w500.png

resimkucultca2nfhvmuq3.jpg

w500.png

resimkucultca02urkwav8.jpg

w500.png

çok güzel olmuş özellıkle oturma odasına bayıldım nerden alınıyo bu kagıtlar banada sölermısınız

canım beğendiğine sevindim, biz unkapanından aldık orda çok çeşit var renk renk insan hepsini yapmak istiyor.a.s.:nazar:

X