Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .
slm ben yeniyim arkadaşlar.. yeni evim için dekor arayışında buldum bu forumu hemen üye oldum :) duvar kağıtları çok şık durmuş canım güle güle kullan.. bende salonumun 2 kolonunu kaplattırdım ithal duvar kağıdıyla bide bebek odasının bir duvarını.. evimi yerşeltireyim resimlerini paylaşırım..

çok güzel ve çok değişik olmuş ya güle güle kullan canım

arkadaşlar çok sağolun teşekkürler, herşeyin en güzelleri sizlerin olsun

Arkadaşlar salonumun ve oturma odamın 1er duvarlarına duvar kağıdı yaptırdım nasıl olmuş.

OTURMA ODASININ DUVARI

17oturmaogv9.jpg

SALONUMUN DUVARI

03salonqc5.jpg

ay çok hoş olmuş...ben bunu neden daha önce görmemişim..harika ya...güle güle otur kaydirigubbakcemile3

pahalı biliyorum ben bu tarzları,nekadara aldınız ve kaplattınız.sormamın bi mahsuru yoktur umarım..

evet canım 400tl iki duvar birde 100tl usta ya verdim yapıştırdı diye... ithal olunca Euro fiyatları kura göre değişiyor

çok guzel olmuş bende böyle taş duvar şeklınde arıyorum. bır köşeyı oyle yapıcam. yapınca resmını çekerım. gulegule kullan

Beyaz koltuklu duvardaki çok hoş olmuş.Fakat diğeri pek güzel görünmemiş bana göre.Ama zevk sizin güle güle oturun evinizde

canım çok tatlı olmuş
iyi güzel günlerde kullanın...

unkapanından aldığını yazmışsın...
unkapanın neresinden tarif edermisin..
bende bu arada duvar kağıdımı yoksa sedefli boyamı yaptırsan salonu diye karar veremedim

X