acil cevap lütfennn..

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
615
3
en son adet tarihim 19 ekimdi,geçen hafta da 2 kere gelen yarım gün süren kanamalarım oldu..bugün de sabahtan beri ara ara kasıklarıma gelen sancılar vardı,fakat son 2 saattir bu ağrılar gitgide şiddetleniyo..dr.öğlen aramıştım ağrılar şiddetlenirse gel demişti.şimdi de hastanede olmadığını söylüyor.
..eşimde trafikte şu anda,eve gelmeye çalışıyo...burada yazarken bile kasıklarıma giren sancılardan zorluk çekiyorum...daha önce bir düşüğüm olmuştu,ondan korkuyorum..gelen kanamalar,sancılar....kanda gebelik testi için erken mii...hemen dr. mı gitmeliyimm..
akıl verin ne olur...

kanda gebelik bakılır
sanırım hamileysen poztif sonuç çıkacaktır
ara kanaman yerleşme kanaması olabilir
yada yumurtlamayla alakalı olabilir
eğer üşüttüysende adetin gelmedne önce ve geldikden sonrada sancı çekersin a.s.

kanda gebelik bakılır
sanırım hamileysen poztif sonuç çıkacaktır
ara kanaman yerleşme kanaması olabilir
yada yumurtlamayla alakalı olabilir
eğer üşüttüysende adetin gelmedne önce ve geldikden sonrada sancı çekersin a.s.

inşallah yerleşme kanamasıdır..ama bu sancılar normal miii..

yaa kızlar tam rahat bi nefes alyorum derken yeniden başlıyoo bu sancılar..hatta bacağıma bile vuruyo ağrısı...nedir buu??????
erken gebelik belirtisi felan olma ihtimali varmı acaba .?.

evde test var ama olsa bile çıkmaz herhalde....
kan testi yaptırsam çıkar mı?erken mi,yoksa sabah yaptırayım mı......kafayı yicemmm ne sancısı bu kadar çokk

canım adetin ne zaman gelecek
kaç günde bir oluyorsun?
benden sana bir nasihat
eğer hamileysen adetinin kesin geleceği günü biliyorsan
adetinden 2 gün önce testlerde silikde olsa çıkıyor
geç yumurtlama yoksa tabi

canım adetin ne zaman gelecek
kaç günde bir oluyorsun?
benden sana bir nasihat
eğer hamileysen adetinin kesin geleceği günü biliyorsan
adetinden 2 gün önce testlerde silikde olsa çıkıyor
geç yumurtlama yoksa tabi

pkos olduğum için adetlerim genelde düzensiz..ama son 2 aydır 19unda geliyo..en son adet tarihimde 19 ekim..ama adetimin 3.günü dr. gitmiştim ve dr. primolut n diye söktürücü bir ilaç vermişti..ilça bittikten sonra adet olmadım...dr. aradım o da adet olmazsan 13 kasımda gel dedi..ama cuma ve pazar günleri az az gelen ara kanamam oldu..şimdide böyle işteee..ne yapayım,kanda çıkarmı ki acaba..

pkos olduğum için adetlerim genelde düzensiz..ama son 2 aydır 19unda geliyo..en son adet tarihimde 19 ekim..ama adetimin 3.günü dr. gitmiştim ve dr. primolut n diye söktürücü bir ilaç vermişti..ilça bittikten sonra adet olmadım...dr. aradım o da adet olmazsan 13 kasımda gel dedi..ama cuma ve pazar günleri az az gelen ara kanamam oldu..şimdide böyle işteee..ne yapayım,kanda çıkarmı ki acaba..

selam.. moralini bozmak istemem ama bende 2 yıl boyunca primolut kullandım. bir sabah uyandığımda şiddetli kasık ağrısıyla uyandım. o sabah adet olmuştum. sancım bacağıma vuruyordu ve yürüyemiyordum. bu 3 gün sürdü. 3. günün sonunda doktora gittiğimde bacağımdaki toplar damarlar komple tıkanmıştı doğum kontrol hapı yüzünden. umarım seninde başına böyle birşey gelmez. ihmal etmeden doktora gitmeni öneririm. çok geçmiş olsun..

selam.. moralini bozmak istemem ama bende 2 yıl boyunca primolut kullandım. bir sabah uyandığımda şiddetli kasık ağrısıyla uyandım. o sabah adet olmuştum. sancım bacağıma vuruyordu ve yürüyemiyordum. bu 3 gün sürdü. 3. günün sonunda doktora gittiğimde bacağımdaki toplar damarlar komple tıkanmıştı doğum kontrol hapı yüzünden. umarım seninde başına böyle birşey gelmez. ihmal etmeden doktora gitmeni öneririm. çok geçmiş olsun..

öncelikle çok geçmiş olsun,inşallah şimdi iyidir sağlığınn.
ben hala adet olmadım ve sancılar daha az aralıklarla geliyor..dr konuştum,perşembe günü gel dedi bekliyorum..inşallah böyle bir durumla karşılaşmam

slm arkadaşlar benim sorun şu: 3 ekimde eşimle beraber oldum adetime 13 gün vardı yani tam döllenme zamanı. 24 saat sonra ertesi gün hapı kullandım korunmamıştık. neticede 1 hafta sonra adet gördüm ama normal deildi fakat bu ilacın yan etkisi olabilirmiş herhalde. aradan 1 ay geçti 2 gün önce eczaneden kaset alıp test yaptım negatif çıktı sizce üstüne adet görmüş olabilirmiyim hamile kalmak istemiyorum biri bana yardımcı olabilirmi çok telaşlıyım. ilişkiden 31 gün sonrası yapılan idrar testi ne derece doğrudur acaba lütfen acil yardım

sevgili gamzeli bence perşembeye kadar bekleme ya bir tahlil yap hemen ya da doktora git tehlike olabilir allaha emanet ol

sevgili gamzeli bence perşembeye kadar bekleme ya bir tahlil yap hemen ya da doktora git tehlike olabilir allaha emanet ol

bu akşamüstü dayanamayıp evde test yaptım ama negatif çıktı..gerçi gebelik varsa bile bu kadar erken çıkmayacağını biliyorum...
eğer cesaretimi toplayabilirsem yarın kan testi yaptırıcam...

canım büyük bir ihtimalle hamile değilsindir çünkü aradan 1 ay geçti diyorsun eğer herhangi bir gebelik olsaydı çıkardı diye düşünüyorum ama yinede içinde kalmasın istersen kanda beta hcg yaptır kesin sonuç ozaman çıkar için rahat etmiş olur....

slm arkadaşlar benim sorun şu: 3 ekimde eşimle beraber oldum adetime 13 gün vardı yani tam döllenme zamanı. 24 saat sonra ertesi gün hapı kullandım korunmamıştık. neticede 1 hafta sonra adet gördüm ama normal deildi fakat bu ilacın yan etkisi olabilirmiş herhalde. aradan 1 ay geçti 2 gün önce eczaneden kaset alıp test yaptım negatif çıktı sizce üstüne adet görmüş olabilirmiyim hamile kalmak istemiyorum biri bana yardımcı olabilirmi çok telaşlıyım. ilişkiden 31 gün sonrası yapılan idrar testi ne derece doğrudur acaba lütfen acil yardım

31 gün sonra yapılan idrar testleri genelde doğru çıkar..ama için rahat etmediyse birkaç gün sonra testi tekrarla...ama büyük olasılıkla hamile değilsindir.

gamzelı bı z toplum olarak hep yumurta kapıya dayanınca telaslanırız bak onemlı bısey olabılır bı doktora gıtmek cokmu zorya al bı arkadasını yanına gıt lutfen ıhmal etme hersey olabılr gıt bı gourn bakalım lutfen tepkım ıcınde kızmaa bukadr acıya naı sabır edysun bıtek o doktormu varda persembeyı beklysun bence hemn gıtmeslısın olmaz sonra uzulrsun sorun cıkarsa.

gamzelı bı z toplum olarak hep yumurta kapıya dayanınca telaslanırız bak onemlı bısey olabılır bı doktora gıtmek cokmu zorya al bı arkadasını yanına gıt lutfen ıhmal etme hersey olabılr gıt bı gourn bakalım lutfen tepkım ıcınde kızmaa bukadr acıya naı sabır edysun bıtek o doktormu varda persembeyı beklysun bence hemn gıtmeslısın olmaz sonra uzulrsun sorun cıkarsa.

tepkin benim sağlığım için neden kızayım aşkolsunn..ama sancım yok şu anda..hemde gebelik için dr.takibindeyim,herşeyimi o biliyor.o yüzden başka dr .gitmeyi istemedi,bekliyorum...

teşekkür ederim arkadaşlar inşallah yoktur bişey.. aşırı sancım oluyo ama adetim gelmedi hala... kist olmasından korkuyorum. 4ay önce bir düşük yaptım o yüzden korkuyorum artık psikolojim bozuldu
belki belirtiler psikolojikte olabilir dedi doktorum tes yaptırmaya cesaretim yok off off..

X