Vajinal iltihap ve yumurta tembelliği

canım ya konuyu cinsellık 18 sorular sorular bolumune taşımışlar anlamadım neden oldu yanlış bölume yazdım galıba ne güzel butun gun çocuklarla berabersın ismın reyhanmı

serenalar canım nasıl özel mesaj atılıyo ya bi türlü çözemedim
gülüyorum kendime sana ulaşmak için bu msjı arıyorm yarım saattir:roflol:nerdeyse yeni konu açıyodum serenalar diyekaydirigubbakcemile3
eğer istersen msn de görüşebilirz ama önce burdan özel msj atmayı öğrenmem lazım
canım ya bugün adetimin 3.günü ve malum pazar günü,yarın muayeneye gidicem ama başka bir dr düşünüyorum ve özel hastane değil de muayenehane istiyorum hiç olmazsa adamakıllı dinler önceki doktorum 10dk olmadan şipşak herşeyi bitirmişti içim rahat etmedi
sen neyaptın canım nasl gidiyo

arkadaşlar son unda korkumu yendim ve dr a muayene oldum.iltihap var dedi. aynı zamanda yumurtlama düzensizliği ve tembelliği var dedi..fisfisfissenağlama
bu sorunları yaşayan var mı

iltihap için bitki biliyor musunuz

canım bende geçen doktora gittim iltihap var dedi ilaç kullanıyorum kontrole gitcem bakalım sonuç neeee bitki hiç kullanmadım:1no2:

canım bende geçen doktora gittim iltihap var dedi ilaç kullanıyorum kontrole gitcem bakalım sonuç neeee bitki hiç kullanmadım:1no2:

ilaç ne kullandın canım??
bana infex verdi dr,bitmek üzere yarın sorcam muayenem var inşallah düzelmiştirhihoyyythihoyyythihoyyyt

serenalar canım nasıl özel mesaj atılıyo ya bi türlü çözemedim
gülüyorum kendime sana ulaşmak için bu msjı arıyorm yarım saattir:roflol:nerdeyse yeni konu açıyodum serenalar diyekaydirigubbakcemile3
eğer istersen msn de görüşebilirz ama önce burdan özel msj atmayı öğrenmem lazım
canım ya bugün adetimin 3.günü ve malum pazar günü,yarın muayeneye gidicem ama başka bir dr düşünüyorum ve özel hastane değil de muayenehane istiyorum hiç olmazsa adamakıllı dinler önceki doktorum 10dk olmadan şipşak herşeyi bitirmişti içim rahat etmedi
sen neyaptın canım nasl gidiyo
canım bende nasıl özel msj yazılıyor bılmıyorum sabah dr gıttım yumrtam cevap vermiş igneye 3tane 11mm 12mm 13.2 yumurtam var çarşamba kontrol var bakalım ne olacak canım benım dr ıyı aklıma takılan herşeyı soruyorum oda guzelce anlatıyor şanslıyım ben canım

merhaba arkadaşlar.bugün dr bana da kist ve yumurta tembelliği dedi benmde morale çok ihtiyacım var acaba geçer mi şu an doğum kontrol hapı kullanıyorum.yani bu tembellik geçici birşey mi inş geçer allah sizede şifa versin .lütfen cvp

canım bende sarı akıntı vardı aşırı,bir de regl olmadığım zamanlarda kasıklarımda ağrı oluyodu

cnm mrb öncelikle geçmiş olsun bahsettiğin sarı akıntı bende yıllardır mevcut üstelik bekarım ve bekar olduğum için doktora gitmeyi hep erteledim arada sağlık ocağına dahiliye uzmanına ilaçlar yazdırdım ama geçmedi. en sonunda geçen ay kadın doğumcuya gittim ilaç verdi ama akıntım yine geçmedi tekrar gittim geçmediğini söyledim ultrasonla üstten muayene etti yumurtalıklarda adetimde herhangi bi sorun çıkmadı ama alttan bakamadığı için rahimde yara olup olmadığını anlayamayız dedi. başka ilaçlar verdi yine geçmezse akıntıdan örnek alıp tahlile yollıycaz dedi. sen sarı akıntıdan kurtulabildinmi? bide merak ettiğim eğer rahim ağzında yara oluşmuşsa nasıl tedavi uygulayacak doktor? evlilerde yarayı yakıyolarmış yada donduruyolarmış peki bekarlarda? bilgin varsa paylaşırsan sevinirim..

ilaç ne kullandın canım??
bana infex verdi dr,bitmek üzere yarın sorcam muayenem var inşallah düzelmiştirhihoyyythihoyyythihoyyyt

ben orgametril diye bir ilaç kullandım canım...........

X