Vajinal iltihap ve yumurta tembelliği

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar son unda korkumu yendim ve dr a muayene oldum.iltihap var dedi. aynı zamanda yumurtlama düzensizliği ve tembelliği var dedi..fisfisfissenağlama
bu sorunları yaşayan var mı

iltihap için bitki biliyor musunuz

evet canım kuru soğan kürü var ibrahim saraçoğlu soğan kürü yaz çıkar.

ben kullanıyorum canım zaten şöyle düşün bitki ilaçları normal ilaçlara göre zararsız ve etkin çözüm oluyo zaten kayb ediceğinde bi şey yok.yumurta düzensizliği içinde sana ibrahimsaraçoğlun incir kürünü şiddetle tavsiye ederim ben onuda kullanıyorum 11 gündür.5 gündürde soğan kürünü kullanıyorum

canım bendede vardı ilaçlarla geçtı yumurta tembellıgı içinde 4aydır tedavı göruyorum bu ay igneye başlıycam inşallah gelişir yumurtalar tabıkı senınde hayırlı ve guzel haberlerini beklıyoruz canım

canım bendede vardı ilaçlarla geçtı yumurta tembellıgı içinde 4aydır tedavı göruyorum bu ay igneye başlıycam inşallah gelişir yumurtalar tabıkı senınde hayırlı ve guzel haberlerini beklıyoruz canım

teşekkürler canım
nasıl tedavi, görüyosun klomen mi
bilmiyorum ya bende prolaktin sorunu da var bazen hamile kalmam mucize diye düşünüyorum. morale okadar ihtiyacım var ki paylaşcağım kimse de yok

canım benım kafana takma benımle paylaşabılırsın benımde prolaktınım yuksektı hemde çok beyın mr bıle çekindım temız çıktı 7ay parlodel kullandım şuan en duşuk sevıyede klomen kullandım 4ay ama buyume olmadı bu ay reglın 3gunu igneye başlıyorum aklına takılan bırsey olursa sor tamammı tatlım

ben de dostinex kullanmıştım 1 ay prl düştü,ama 5ay sonra tekrar yükselmiş.15 aylık evliyim ilk 9ay vajinusmus kabusuyla geçti..
sen nekadarlık evlisin canım ilk bebeği mi istiyosunuz

canım ben evlenelı 2yıl oldu ilk bebek ama olmuyor işte ilk iltıhaptan gittim dr o geçtı prolaktın cıktı oduştu rahım fılmı çekındım tupler yapışık çıktı laparoskobı oldum daha sonra kıst oluştu 1ay dogum kontrol hapi kullandım geçtı bu seferde yumurta tembellıgı çıktı 4ay klomen kullandım buyumedı bu ayda igneye başlıycam bu arda çalışıyordum işten çıkmak zorunda kaldım yumurta kontrolü içın 2gunde bır izin alıp dr gıdıyordum patron surat yaptı çıktım canım senınde başını agrıttım dımı

aşkolsun ne demek başını ağrıttım.canım ya işte bizim bebişler biraz nazlı.. gelcekler ama işte bekletiyolar bizi biraz daha kıymetli olcaklar öyle diyorum ben artık.
bazen insan ümitsizliğe kapılıyo ama hep pozitif olmak gerekiyo galiba

6 ay önce vajinusmusu yendikten sonra dr a gittim bebek için,dr bana ilaç verdi eşimden de sperm analizi itedi o da 2milyon çıktı.kesin tüp bebekti yani,o dönem psikolojik olarak ne zorluklar çektik anlatamam ben de çalışıyorum,izin almam sorun,benim yumurtlama olcak mı belli değil.. ama sonra dr ilaç verdi eşime düzeldi allaha şükür

evet canım stres hormonları hormonlarda yumurtaların buyumesını engellıyormuş yarın tekrar yazışırız tamammı canım stres yok

sızı oyle ıyı anlıyorumkı bendede yumurta tembellıgı vardı artık kafayı yemek uzereydım.bebek varmı dıye sorulan sorulardan bıkmıstım.tedavıye baslıyacagım ay hamıle kaldım.hemde ılac falan kullanmadan.fakat hıc ama hıc kafama takkmadım tatıle gııtıım denıze gırdım umrumda olmadı.5ogun hasta olmadım yıne takmadım.kafanıza takmayın.bıde ben cok dua ettım ama cok.yurekten ısteyın.olucaktır.sabırlı olmak tek yolunuz.rabbım hepınıze hayırlı evlatlar verır ınsallah.......

inşallah canım ben de kafama takmamaya çalışıyorum inşallah biz de yazarız burda hamileyim diye..

canım öncelikle geçmiş olsun
iltahap varmış yaaa sende ne gibi belirtiler vardı anlatabilirmisin

canım bende sarı akıntı vardı aşırı,bir de regl olmadığım zamanlarda kasıklarımda ağrı oluyodu

ha unutmadan sarı akıntı dışında böyle beyaz,peynir kesiği gibi bişeyler geliyodu ve ben çok korkmuştum ondan ya bu ne diye

ha unutmadan sarı akıntı dışında böyle beyaz,peynir kesiği gibi bişeyler geliyodu ve ben çok korkmuştum ondan ya bu ne diye

hımm
bendede bir kaç gündür kaşıntı var
içeri doğruda hafif pütür
o yüzden sordummirmirmirmir

canım kaşıntı varsa iltihap değil de mantardır onun tedavisi de daha kolay diye biliyorum fitil veriyo dr heralde

serenalar canım ya nerdesin konunu bulamadım özel mesaj da atamıyorum
birde ben okulda olduğum için ancak akşamları girebiliyorum nete

X