bakım ürünleri

inaysa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
3.770
2
45
selam kıslar özellikle doğum yapmış anneler bebişleriniz için hangi bakım rüünlerini kullanıyorsunuz sebamed için birde johnson için iyi diyorlar özellikle kullanıpta memmnun olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

selam kıslar özellikle doğum yapmış anneler bebişleriniz için hangi bakım rüünlerini kullanıyorsunuz sebamed için birde johnson için iyi diyorlar özellikle kullanıpta memmnun olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

canım ben henüz doğum yapmadım ama tüm ürünlerini sebamed aldım , doktorum da çevremdeki çocuk sahibi arkadaşlarda sebamedi önerdi , ama bebeğin bünyesi çok önemli her bebeğin cilt yapısı birbiriyle aynı değil tabiki artık deneye yanıla öğrenicez gibime geliyo :))

cnm ben ıslak mendil hariç chicco nun ürünlerini kullanıyorum mendilimiz uni baby nin yeni doğanı hepsindende memnunum şimdilik bi şikayetim yok.

bedne johnson baby setini aldım.sabunu chicco aldım.tabi daha kullanmadım.
sebamed de çok iyiymiş.ikisinden birini alabilirsin

sebamed den ben çok memlunum benim ikinci gebeligim oglum 4.5 yaşında hala ona bile sebamedi kullanıyorum gene sebamedin bütün ürünlerini aldım bebeklerin kafasında biliyorsunki konak sorunu oluyo iyi bir ürün bunun engelliyo

benim 3 ay önce doğum yapan bi arkadaşıma doktoru mustela önermiş , oldukça da pahalı bi ürünmüş geçen gün bebeği bi gördüm başı konak içindeydi :KK43: doktoru da madem bu konak yaptı o zaman sebamede başla hemen demiş.. böle işte inşallah bebeciklerimiz konak falan olmaz :))

X