bebegim 2 aylık oldu

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
selam arkadaşlar çok uzun zaman oldu beni hatırladınızmı yeni gelebildim bebeğim 2 aylık oldu şükürler olsun sezeryan la doğum yaptım hihoyyyt gayet ii şimdi 3 kilo 450 gr 52 cm boy 42. haftada aldılar bi türlü gelmek istemedi adı cengizefe rabbim herkese versin kızlar öpüyorum sizleri çok özledim eylüll seher nilay nazlım bebeklik ve sayamadığım bir çoğunuz nasılsınız kızlar ha bide mavi nbr

kız hatırlamamı canım benım oh iyi canım bebişide büyütmüşsün çok sevindim...:)) iyi olduğunu duydum daha iyi oldum canım benim:)duydum duydum gelsin diye halı kapı cam silmişsin ama gelmmiş:)) senınkı içeriyi sevdi demek:)))))))

cemremmmmmm beni unutmuşsun :KK43::KK43::KK43: ayyy şok oldum valla seni gördüğüme biliyomusun benimde oğluma oolacak inş.. seni gördüğüme inan çok sevindim

cemrenaz merhaba ...ben seni hatırladım ama sen beni unuttun galiba.. latife ben. ya msn de engelledin sanırım.. oysa seni öyle merak ettik ki .. kızlara bi kaç telefon nmarası bırakmışsın .. aradım aradım ulaşamadım sana.. bebeğini güle güle büyüt canım... gözün aydın

ayyy çok sevindim canımmm demek bi oglun oldu allah saglıklı bi şekilde büyümeyi nasip etsin tabiki hatırladık unuturmuyuz seni gözün aydın canımm

X