bebeğim ek gıdaya geçince biberon mamasını reddediyo

Aysgl07

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.993
9
oğlum 5aylık emmediği için biberon mamasıyla büyüdü artık ek gıdaya geçtik bi kaç gündür az yiyodu biberon mamasını bugün tamamen reddetti tam tersine kaşık mamasını hüpletti resmen bayıla bayıla oyunlarla yedi ne yapcam ben şimdi artık vermicemmi biberon anlamadım su içiyo ama biberondan bu olayı yaşayan varmı benim gibi:1no2:

aynen canım.7.aya yaklaştık ve 1-1,5 aydır gündüz biberon almıyor.gece sorunsuz içiyordu uyku sersemi.şimdi onu da terkediyor,120 cc yapıyorum 60 cc anca içiyor bazen 30:KK43:
ben de çok üzülüyorum zaten ememedi bari biberon emsin diye,doktor önce 8. aya kadar mutlaka biberon lazım dedi,sonra keşke hiç mama içmese hep ek gıda alsa dedi,adamın ne demek istediğini çözemedim.
ondan önce de pratisyen bir hekim boşver mamayı inek sütü ver dei,ne kadar içmesi lazım en az dedim 2 biberon dedi :) hahahahaha

sana mesajdada yazdım canım benım oglumda oyle yapmısyı.bende gunduzlerı kasıkla doyuruyorum gece uyurkende acıkıp mızırdanmaya baslayınca hemen bıberon mamasını verıyorum.eger uyanırsa verene kadar yemıyor.ben ılk zamanlarında doktora sormustum ne yapayım dıye kasıkla yıyor ya onemlı degıl artık gunduz bıberon maması yemesede olur demıstı

X