progesteron testinde değer kaç çıkmalı

arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza klomen kullandıktan sonra 21. gün yani dün progestron testi yaptırdım ve sonuç 25 çıktı ve doktor bişi demedi yumurtalama olmuş dedi sadece şimdi adet dönemini beklicekmişiz ona da daha 10 gün var rahat ama ben hemen bi sonuç almak istiyorum tahminen de bana bi fikir verebilr misiniz

Klomen kullandığın için birden fazla mı yumurtlama olmuş? eğer öyleyse bu yüzden de progesteronun yüksek çıkmış olabilir..eğer tek yumurta ile bu değer varsa hamile olabilirsiniz..

kızlar bende 20.gün progesteron testi yaptım 17.06 çıktı.yumurlama olmuştur dimi.

merhaba.Bugün kan testi sonuçlarımı doktorumu arayıp öğrendim.prolaktin 112 çıktı.çok yüksek bir değer.Fakat progesterona göre yumurtlama olmuş dedi doktor.normalde o yükseklilkteki prolaktine yumurtlama gerçekleşmezmiş.Acaba hamilelik olup da yükselmiş olabilir mi?Reglime 6 gün var ve bende baş dönmeleri başladı.psikolojikmi bilmiyorum...

arkadaşlar bugun bende progesteron testi yaptırdım benim değerlerim 32.30 çıktı ama bilemiyorum iyimi kötümü? çünkü henüz doktorla görüşmedim umarım iyidir.:bbo:

gectigimiz ay bende de 20kusur cikmisti benim testte ust deger 15di, doktorum cok iyi bir yumurta olusmus dedi. ama hamile degildim kizlar. hamile olunca daha da yuksek cikarmis. yine de yuksek degerler iyi bir yumurta olustugunun bu da hamile kalmis olabilme sansinizin yuksek oldugunu gosterir. 21. gunu test sonucundan bahsediyorum.
emel arkadasim yalniz seninki cidden yuksek bu iyi bir sey hamilesindir Insallah. sonucunu olumlu ya da olumsuz buraya yazarsan hepimize fikir vermis olursun. Insallah hamilesindir :nazar: formda senin degerlerinde olanlar hamileydi genelde. yalniz unutmayalim ki bu test hamilelik hakkinda sadece fikir verebilir kesin degildir. Hayirlisi olsun arkadasim:))

Pregesteron degerım (21.gunde) 1.33 yanı negatıf. yumurtlama beklemedık.
16 aralık olası regl tarıhımdı (saatı sasmayan regl) olmadım.
Bır hafta gectı hala olmadım.
gebe olma ıhtımalım -yumurtlama olmadıgı ıcın- yok.
yıne de gebelıgı ekarte etmek ıcın beta degerıme baktırdım cts gunu 0.5tı, bekledıgım gıbı negatıf.
bugun doktora gıttım rahım duvarımın kalın oldugu bunun; regl geldı gelıyor ya da gebelık belırtısı
oldugunu soyledı. yıne beta ıstedı 6.70 cıktı sonuc. oldukca dusuk. ne gebelık var ne de yok denılecek
bır durum. hıc sasmayan regl donemlerım, yumurtlamanın olmaması durumunu da ılkkez yasıyorum.
bır hafta beklemedeyız bakalım kımyasal gebelık mı?

kızlar bende 21 gün yaptırdım progestronum 27,3 çıktı en yüksek 27 ....7 yıllık evliyim malesef tüp bebek denedik 3 yıl önce tutmamıştı şimdi okudum hamile kalıncamı yükseliyo bu hormon ...

slm kızlar bnmde 21. günde 80 progesteronum cıktı sizce hamile olma ihtimalim nedir

kızlar mrb bende yarın yaptıracam bu progesteron denen tahlili yumurtlama olup olmadıgını anlamak için deger en düşük kaç olursa yumurta var anlamına gelir
birde yarın adetin 21. günü bhcg ye baktırmamam gerek varmı

merhaba.pko sendromluyum ben de. uzun süre doğum kontrol hapı kullandım fakat kilo yaptığı için bırakmak zorunda kaldım. yaklaşık 3 aydır içmiyorum ve hormon tahlillerim aynen şöyle:
FSH 4,09
Lüteinleştiren hormon (LH) 8,07
Prolaktin 18,98
Progesteron 1,67
Estradiol 82,66
Total testosteron 64,87
Dehidroepiandrosteron sulfat 517,02
sizce ne yapmalıyım moralim çok bozuk çok sıkıldım bu durumdan :KK43:

bende bugun prpgestron tahlılı yaptrdım 1.87 cıktı bu ne demek oluo doktorum sehır dısında acildeki doktor baktı yumurtlama olmustur deger yuksek dedı ama burdakı yazılara bakıorum deger yuksek degıl yumurtlama olmamıs gibi gelıo sızce nedır

benim sonucumda 44 çıktı doktor çok iyi olduğunu söyledi, yumurtlama gerçekleşmiş çatlamış rahimde kendini gebelliğe hazırlamış anlamına geliyor ama bu demek değilki gebeyiz şartlar olumlu umarım döllenmede olmuştur benim son 5 günümmm

Son düzenleme:
hamilelikte progestran degeri en az kac olmalı acaba?
suan 5 haftalık hamileyim ve dün progestranıma bakıldı 12,2 cıktı.
doktor kullanmam için jel verdi ama acıkcası tedirgin oldum.kanamam yada agrım yok.

benim bildiğim gebeliğin ilk haftalarında 12 normal benim değerim 7 çıkmıştı zaten bebeğin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum:KK43:

benim bildiğim gebeliğin ilk haftalarında 12 normal benim değerim 7 çıkmıştı zaten bebeğin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum:KK43:
canım cok tesekkur ederım cevap yazdıgın ıcın.
benım gıttıgım doktor degerın düşük oldugunu söyledı ve hemen vajinal prgestran jel yazmıs.
normalde degerın kac olması lazım acaba?bir bilgin varmı?

canım bende aynı seyi yasadım ilk gebeligimde progesteronum 6.7 cıkmıstı benim de aynı sekilde kalbi durdu ve küretaj oldu simdi yeniden hamileyim suan 15 cıktı ama ben yine endişeliyim yorumları okudum da 200 bile olan var :KK43: umarım bu defa aynı seyi yasamam Rabbim birdaha yasatmasın sana en kısa sürede bebiş versin inşallah Allahım tüm isteyenlere versin...

hamilelikte progestran degeri en az kac olmalı acaba?
suan 5 haftalık hamileyim ve dün progestranıma bakıldı 12,2 cıktı.
doktor kullanmam için jel verdi ama acıkcası tedirgin oldum.kanamam yada agrım yok.

benimde oyle cıktı canım henüz doktora göstermedim sonucu ama bana da baslatıcak sanırım bende cok endişeliyim

canım bende aynı seyi yasadım ilk gebeligimde progesteronum 6.7 cıkmıstı benim de aynı sekilde kalbi durdu ve küretaj oldu simdi yeniden hamileyim suan 15 cıktı ama ben yine endişeliyim yorumları okudum da 200 bile olan var :KK43: umarım bu defa aynı seyi yasamam Rabbim birdaha yasatmasın sana en kısa sürede bebiş versin inşallah Allahım tüm isteyenlere versin...

Ben de bugün bu tahlili yaptırdım ve 19 küsür çıktı ayrıca hamile değilim. Bu nasıl iş?

X